5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page
Lise öğrencileri

KANADA 

LİSELERİ

ANGE YURT DIŞI EĞİTİM, olarak sunduğumuz programlar Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Denklik Yönetmeliği kapsamındadır. Kanada Devlet Okulları kayıt birimi resmi temsilcisi olup tüm hizmetlerinden faydalanabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dünyanın en iyi devlet lisesi sisteminin sahibi Kanada da, öğrencilerimize, devlet lisesi programı olmasına rağmen sadece bölge değil, okul seçimi hakkı sağlarız.

Kanada eyaletleri ve eyaletler içerisinde çok sayıda, seçilmiş, 300'Ü AŞKIN DEVLET LİSESİ VE BİRÇOK ÖZEL LİSENİN ULUSLARARASI ÖĞRENCİ RESMİ PROGRAM PARTNERİ olarak, Lise eğitimlerine orda başlamak veya burada kaldığı yerden Kanada da devam etmek isteyen öğrencilerimizin kendi alanlarına ve yeteneklerine uygun liselere kayıtları ve bu süreçte karşılaşabilecekleri her aşamada öğrenci ve velilerimize hizmet sunmaktayız.Kanada’da lise eğitimi 4 yıl olmakla beraber eğer öğrenci kendi ülkesinde liseye başlamışsa  o derslerini Kanada'da saydırabilmekte ve kaldığı yerden eğitimine devam edebilmektedir. Örneğin,çocuğunuz 9.sınıfı herhangi bir lisede okuduktan sonra Kanada'da lise eğitimine kaldığı yerden devam edebilir.Yani ileri seviye ingilizce bilmese dahi Kanada'da eğitimine başlamadan önce ek olarak bir yıl hazırlık eğitimi almak zorunda kalmaz.Çünkü birçok kurumumuzda öğrenciler ingilizce eğitimlerini lise kredilerini alırken zaman kaybı olmadan eş zamanlı olarak alacaklardır.

Tüm programlarımızda, yerleşim öncesi öğrencilerimize yaptığımız filtreleme sistemi ile; öğrencilerimizin, hangi bölgeye, hangi okula uygun olduğu değerlendirmesi, kendi ön yazısında anlattığı, beklentileri, hedefleri, profili, zaafları ve güçlü yönleri, uğraştığı bir spor , sanat (veya tanışmak istediği) a bağlı şekilde -ve tabi ki sizlerden gelen görüşmelerin geri dönütleri doğrultusunda da- gerçekleştirilir.

Bu programlara katılacak olan lise öğrencilerimiz için yine Kanadalı ailelerde aile yanı konaklama hizmeti verilecek olup ; Kanada da öğrenciye sponsor olabilecek bir akrabası veya tanıdığı olması halinde öğrencimiz elbette ki kendi sponsorlarıyla konaklamayı tercih edebileceklerdir. ( Bazı okullarımızda yatılı yurt konaklama hizmeti verilebilmektedir.)
Deneyimli,özenle seçilmiş ve sürekli denetlenen ailelerimizi öğrencilerimiz ile, taleplerine bağlı olarak eşleştiririz. Ancak bu talepler öğrencinin kendi hobilerini destekleyecek profiller bulunmasının yanı sıra pek çok detay kalem ile sıralanabilir. Örneğin; mümkün olduğunca, piyano çalan bir öğrencinin mutlaka music club ı olan ve müzik ile ilişkili, hatta evde piyanosu mevcut bir okul/aile birlikteliğini sağlayamaya çalışmaktayız veya evcil hayvanları seven öğrencilerimizi evcil hayvanları olan ailelerle eşleştirmek gibi.

Programımızın en değerli ögelerinden biri de okulun her 3 ayda bir öğrencilerinizin, akademik ve konaklamadaki ailenin raporlarını sizin için hazırlar ve sizlere, Türkiye deki ailelere sunmak üzere gönderir. Böylelikle, öğrenciyi sürekli takip, güven ve kontrol içerisinde tutarak, hem güncel durumdan hep haberdar olmalarını sağlar, hem de raporlardaki uzman yorumları ile, öğrencinin eksik taraflarını doldurmak üzere hedeflenenlerin ne olduğunu sizlere iletmiş olur, öğrencinin gelişimi için sürekliliği sağlarız.

Program fiyat aralığımız ise, bölgeden bölgeye farklılık göstererek, "1 yıl akademik eğitim, aile yanı konaklama, sağlık sigortası, diğer servis hizmetleri ve havaalanı transfer ücretlerini” kapsamaktadır. (Tüm bu hizmetler dahil ortalama yıllık 20 bin Kanada Dolarından başlar.)
Eyaletler - bölgeler ve okullar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Lütfen ofisimize geliniz ! Lise Yerleştirme Danışmanlığımız ücretsizdir !

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.

Ay Jackson Secondary School.jpg

Ay Jackson

Secondary School

Braemar College.jpg

Braemar

College

Campell River School District.jpg

Campell River

School District

Columbia International

College

District School Board Of Niagara.jpg

District School

Board Of Niagara

Gloucester

High School

Hamilton Wentworth District School Board

Hamilton Wentworth

District School Board

Maple Ridge-Pitt Meadows School District

Maple Ridge-Pitt

Meadows School District

Ottawa Uluslararası Öğrenci Programları.

Ottawa Uluslararası Öğrenci Programları

Ridgemont High School.jpg

Ridgemont

High School

UMC ( Upper Madison College ).jpg

UMC

( Upper Madison College )

Riverside School Board.jpg

Riverside

School Board

Bell High School.png

Bell High

School

Bronte College.jpg

Bronte

College

Canterbury High School.jpg

Canterbury

High School

Comox Valley School District.png

Comox Valley

School District

Earl of March Secondary School.jpg

Earl of March

Secondary School

Golden Hills School Division.jpg

Golden Hills

School Division

Hudson College.jpg

Hudson

College

New Brunswick

French International

Online Lise Diploması.png

Online Lise

Diploması

Thames Valley District School Board.jpg

Thames Valley

District School Board

West Carleton Secondary School.jpg

West Carleton

Secondary School

Birmingham Uluslararası Kanada Koleji.jp

Birmingham Uluslararası

Kanada Koleji

Brookfield High School.jpg

Brookfield

High School

Central Okanagan School District.jpg

Central Okanagan

School District

Delta School District.jpg

Delta School

District

Glebe Collegiate Institute.jpg

Glebe Collegiate

Institute

Gulf Island School District.jpg

Gulf Island

School District

Kootenay Lake School District.jpg

Kootenay Lake

School District

Nova Scotia International Student.jpg

Nova Scotia

International Student

Richmond School District.jpg

Richmond School

District

Toronto District School Board.jpg

Toronto District

School Board

Woodroffe High School.jpg

Woodroffe

High School

bottom of page