5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Maple Ridge-Pitt Meadows School District

Maple Ridge-Pitt Meadows School District

Garibaldi Sıradağları'nın eteğinde, doğanın eşiğindeyiz, ancak güzel Vancouver'dan arabayla sadece 45 dakika uzaklıktadır. 


Öğrenciler bisiklet ve yürüyüş gibi birçok açık hava etkinliğinin tadını çıkarabilir ve rekreasyon merkezlerinde, buz pateni pistlerinde, spor salonlarında, dans stüdyolarında ve karate, futbol, ​​beyzbol ve koşu gibi birçok atletik kulüpte topluluk içinde yapacak çok şey bulabilirler. Okullarda, uluslararası öğrencileri okul topluluğuna entegre etme konusunda deneyimli, özel B.C. Hükümeti sertifikalı öğretmenler görev yapmaktadır. Burada eğitim alan öğrenciler, dünya çapındaki Üniversiteler ve Kolejler tarafından tanınan bir British Columbia Dogwood Diploması alacaklardır. Tüm uluslararası öğrenciler, İngilizce dil edinimlerine yardımcı olmak için hem ilkokul hem de lise düzeyinde ELL desteği alırlar. Her lise, öğrencilerin akademik ve okul başarısını desteklemek için Uluslararası İrtibat öğretmenine sahiptir. Maple Ridge-Pitt Meadows SD42'de tüm okullar,21. yüzyılın bir öğrenme aracı olarak entegre etmelerine olanak tanıyan güncel teknolojiyle donatılmıştır. Liseler müzik, grafik sanatlar, spor, yazarlık, yıllığı, yürüyüş ve Birleşmiş Milletler kulübünü içeren çok çeşitli öğrenci kulüpleri sunmaktadır. Ev içi bir aile yanında konaklama olanakları mevcuttur  ve okul personellerimiz öğrenci uçaktan indiği andan yola çıkana kadar ilgilenmektedir. Otantik Bir Kanada Deneyimi için Maple Ridge-Pitt Meadows SD42'ye tercih edebilirsiniz.


Okul Hakkında


Program Kuruluş: 1993


Sunulan Programlar: Tam Yıl, 1/2 Yıl, Kısa Dönem, Yaz Kampı, Uzmanlaşmış Programlar * Uluslararası Bakalorya, İleri Düzey Yerleştirme, Fransız Daldırma, Dijital Sanatlar Akademi, Microsoft BT Akademisi, Disiplinlerarası Sanatlar Akademisi, Spor Akademiler (futbol, ​​buz hokeyi, basketbol, softball) * ek ücretler uygulanabilir


Sunulan Programların Dili: İngilizce, Fransızca


Giriş Tarihleri: Eylül ve Ocak / Şubat


Son Başvuru Tarihleri: Kasım ve Mayıs


Okul Sayısı: 27


Uluslararası Öğrenciler İçin Liseler: 6


Toplam Öğrenci: 14,850


Toplam Uluslararası Öğrenci: 560

bottom of page