5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Hudson College

Hudson College

Tüm öğrencilerin kendine özgü hikayeleri, farklı bakış açıları ve fikirleri, ilgi alanları, aile geçmişleri, zorlukları ve tutkuları olduğunu bilerek ve herkesin bireyselliğine değer vererek eğitim stratejisi geliştirmiştir.


Öğrencilerin kim olduklarını tam olarak ifade etmelerini ve yapmaktan hoşlandıklarını keşfetmelerini sağlamak için çabalamakta ve her öğrencinin sanat ve bilimlerden teknolojiye ve kendilerine özgü ilgi alanlarına özgü doğru dersi ve ilgi alanlarını bulabilmesi için birçok yol önerilmektedir.


Hudson, her bir öğrencinin gerçek potansiyellerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaya derinden bağlı olan bir okuldur ve öğrencileri entelektüel açıdan meraklı olmaya ve kim olduklarını ifade etmeye teşvik etmektedir. Entegre, dengeli müfredatı ve ilgi çekici, destekleyici ortamından ilham veren öğretmenlerine - öğrencilere her sınıf düzeyinde keşfetme, işbirliği yapma ve büyümek için zenginleştirmiş fırsatlar sunmaktadır. Anaokulundan 12. Sınıfa kadar öğrencilere her aşamasında rehberlik edilmektedir.

bottom of page