5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Delta School District

Delta School District

Delta Okul Bölgesi, Vancouver şehir merkezinin 30 dakika güneyinde, ABD sınırında yer alır ve bünyesinde 7 Lise ve 26 İlköğretim Okulu mevcuttur. Üç tarafı su ile çevrili olan Delta, güzel plajlara ve manzaraya sahipken, aynı zamanda güvenli ve rahat bir yaşam alanıdır. Delta'da öğrenciler, gerekli yerlerde sunulan uygun ESL desteğiyle Kanadalı öğrenciler ve Kanadalı sınıflarla bütünleştirilir. Öğrenciler kısa dönem, tam yıl ve mezuniyet programlarına katılabilirler. 


Okulları,öğrencileri için IB ve AP programları da dahil olmak üzere olağanüstü bir çok akademik ve seçmeli kurs sunmaktadır. Delta ayrıca öğrencilere Dans, Film Prodüksiyonu, Film Oyunculuğu, Film Özel Efektleri, Müzikal Performans, Basketbol, ​​Beyzbol, Futbol, ​​Golf, Lakros ve Softbol alanlarında akademi programları sunmaktadır. Delta, sürekli giriş imkanı sunar, böylece ilkokul ve lise öğrencileri yılın herhangi bir ayında başlayabilir. Delta personeli, aile yanında kalmayı ve velayeti şahsen yürütür ve denetler (özel bir şirkete dışarıdan değil). 24 saat acil destek ile yakından evler izlenmektedir. Havaalanında karşılama ve bırakma ücretsizdir. Aylık gezi aktivitelerinin yanı sıra gezi kampları ile yaz ESL programları sunulmaktadır. Delta, 35 ülkeden 800'ün üzerinde Uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır.


Okul Ayrıntıları


Okul Kuruluş: 1995

Sunulan Programlar: Tam Yıl, 1 Dönem, Kısa Dönem, Yaz Kampı, Kış Kampı,

Uzmanlaşmış Programlar: Geleneksel Okullar, IB (ilkokul ve ikincil), AP, French Immersion, Academies in Dance, Film Prodüksiyon, Film Oyunculuk, Film Özel Efektler, Müzikal Performans, Basketbol, Beyzbol, Futbol, Golf, Lacrosse ve Softball, Farm Roots.

Sunulan Programlar Dili: İngilizce, Fransızca

Giriş Tarihleri: Sürekli Alım

Son Başvuru Tarihleri: Son Tarih Yok

Okul Sayısı: 33

Uluslararası Öğrenciler İçin Lise Sayısı: 7

Toplam Öğrenci: 18.000

Toplam Uluslararası Öğrenci: 800

bottom of page