5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Campbell River School District

Campbell River School District

Okul, Yaklaşık 40.000 nüfustan oluşan dost canlısı, İngilizce konuşan bir topluluk olan Campbell River’da   Britanya Kolumbiyası'ndaki Vancouver Adası'nda yer almaktadır.

Kayak, snowboard, kano, kano, balık tutma, dağ bisikleti, yürüyüş, golf ve doğal vahşi yaşamı izlemek gibi birçok aktivite için fırsatlar sunulmaktadır. Liselerimiz kaliteli akademik ve spor programları ile bilinir. Ayrıca, ormancılık, hokey, açık hava macerası gibi uzmanlık kursları ve deniz deneylerine odaklanan "Nehirden Denize" adlı bir bilim kursu "Nehirden Denize" adlı bir bilim kursu açık hava macerası ve deniz deneylerine odaklanmaktadır.Ayda iki kez Victoria ve Vancouver'a geziler düzenlenmesinin yanı sıra, öğrencilere kamp yapma veya arkadaşlarla plajda ateşte takılma veya lazer oyunları gibi  aktiviteler sunulmaktadır.

Uluslararası öğrenciler, öğrenci grubunun küçük bir bölümünü oluşturmaktadır, böylece kendilerini İngilizceye kaptırma ve Kanadalı arkadaşlar edinme şansına sahip olurlar.

Öğrenciler aile yanında kalabilir. Ve aile yanında kalma konaklama süpervizörü ve program koordinatörü, mükemmel bir eğitim deneyimi sağlamak için öğrencilerinde güvenliklerini, akademik gelişimlerini ve kişisel başarılarını artırmak için öğrencilerle düzenli olarak öğle yemeği toplantılarında buluşurlar.


Okul Ayrıntıları


Sunulan Programlar: Tam Yıl, Dönem, Kısa Dönem


Uzmanlaşmış Programlar: Açık Hava Macerası, Ormancılık, Hokey,

Kariyer Ticaret, Spor, Güzel Sanatlar, Ignite, Spor Eğitimi, Spor Liderliği


Sunulan Program Dili: İngilizce, Fransızca


Giriş Tarihleri: Eylül ve Şubat


Son Başvuru Tarihleri: 1 Kasım ve 30 Nisan (seçimleri en üst düzeye çıkarmak için lütfen erken başvurun)


Okul Sayısı: 18


Uluslararası Öğrenciler İçin Liseler: 2


Toplam Öğrenci: 5.500


Toplam Uluslararası Öğrenci: 55


Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler: 9-12

bottom of page