5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

EC English

EC English

Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız..

ILAC

ILAC

Heyecan verici sosyal faaliyetlere katılmak, dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek, İngilizce öğrenmek ve deneyim kazanmak tümü ILAC'te toplanıyor!


ILAC'te İngilizce öğrenmenin en iyi yanlarından biri Kanada'da bulunduğunuz süre boyunca edineceğiniz unutulmaz deneyimlerdir. Aktivite departmanımız civardaki şehirlere ve dünyaca ünlü turistik yerlere yolculukları da kapsayan sosyal etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerin odağı Kanada'yı deneyimlemeniz ve gerçek sosyal ortamlarda İngilizce becerilerinizi uygulamanız olmaktadır.


Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci İngilizcelerini geliştirmek için ILAC'in Toronto ve Vancouver'daki butik kampüslerine gelmektedir. Hem çalışmalarınıza odaklanmanızı hem de sosyalleşmenizi sağlayan canlı, modern ve son teknoloji ile donanmış mekanlarıyla kampüsler öğrenci olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

ILSC Language Schools

ILSC Language Schools

ILSC Language Schools

ILSC Dil Okulları, 1991'den bu yana 100'den fazla ülkeden gelen Uluslararası öğrencilere dil eğitimi programları sunmaktadır ve ILSC Eğitim Grubu'nun Kolejleri, Öğretmen Eğitimi, İş için Dil Eğitimi ve Sürekli Eğitim'i de içeren 5 bölümünün en büyük ve en uzun programıdır .İlk okulunu 1991 yılında Vancouver, BC, Kanada'da açtığından beri, ILSC dil eğitiminde dünya lideri oldu ve Vancouver, Toronto ve Montréal, Kanada'da dünyanın dört bir yanında inanılmaz konumlar kazandı; Yeni Delhi, Hindistan; ve Brisbane, Melbourne ve Sydney, Avustralya.2013 ve 2014 yıllarında, ILSC, dil eğitimi endüstrisinde kalitenin önemli bir tanınması olan Study Travel Magazine’in Star Chain School adlı çalışma ortakları tarafından seçildi.Nitelikli, deneyimli öğretmenlerin eğitim verdiği uygun sınıflarda eğitim alırken,dünyanın dört bir yanından diğer öğrencilerle birlikte Toronto'daki 7/24 hizmet veren personellerinin olduğu bir rezidansta konaklama imkanı sunulmaktadır.İhtiyacınız olan çalışma yoğunluğunu elde etmenize yardımcı olarak seviyenize uygun  öğrencilerle çalışma imkanı sunmaktadır.Ayrıca öğrenciler program dahilinde sunulan öğleden sonra, akşam ve hafta sonu gezi ve etkinliklerinin büyüleyici ve heyecan verici tadını çıkarırken sınıfta edindikleri deneyimleri kullanma imkanı elde etmektedir.

Kaplan International English

Kaplan International English

Genç Öğrenciler için İngilizce programları


Kaplan'ın Genç Öğrenciler programı; samimi, güvenli ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen 12 - 17 yaş arası öğrencilere yöneliktir. En popüler kurs seçeneğinde haftalık 15 saat Genel İngilizce dersi ve tam zamanlı sosyal aktivite programı sunulmaktadır. Nitelikli ve tecrübeli öğretmen ekibimiz, öğrencilerin günlük İngilizcelerini ve temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dinamik ve ilgi çekici dersler verir.  Kaplan ekibinin planlayıp denetlediği eğlenceli ve unutulmaz aktivitelerden oluşan yoğun programda, öğrenciler hızla arkadaş edinir ve sınıf dışında da harika vakit geçirir.


Öğrenciler, aile yanı ya da yurt konaklama opsiyonlarından birini seçebilir. Kaplan'ın ev sahibi aileleri, öğrencilerin samimi, rahat ve güvenli bir ortamda yaşaması için titizlikle seçilir ve denetlenir. Yurtta, eksiksiz bir şekilde güvenlik incelemesinden geçmiş personel tarafından 7/24 yerinde gözetim sağlanır. Diğer öğrenciler ve Kaplan ekibi ile birlikte yaşayan öğrencilere güvenli ve gerçekten uluslararası bir yaşama ortamı sunulur.


Kaplan International'ın Genç Öğrenciler programının öne çıkan özellikleri:


-Kaplan'ın Genç Öğrenciler programlarındaki 25 yıllık deneyimi ve uzmanlığı

-İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya'da okullar

-Eğlenceli, ilgi çekici ve akademik açıdan güçlü bir eğitim deneyimi

-Değişik ve heyecan verici aktivite programları

-Güvenli, samimi ve rahat konaklama seçenekleri

-7/24 mevcut olan profesyonel ve özel personel


Kanada'daki Yaz Okulları;


1-Toronto

Bu okulumuz sadece öğrenci grupları için uygundur.

Toronto şehir merkezinin kalbinde, doğal güzelliklerle çevrili bir yerde, güzel bir liman kıyısında ve büyük şehrin size sağlayabileceği çeşitli etkinliklerden faydalanarak İngilizce öğrenin. Yaşları 14-18 arası olan Genç Öğrenci grupları, İngilizce dil yeteneklerini diğer ülkelerden gelen gençlerle birlikte, dünyanın kültürel çeşitliliği en fazla olan ülkelerinden birinde geliştirebilirler. Büyüleyici Niagara Şelalesi’ne ve Batı Yakası’nın en uzun binası olan CN Tower’a kolay ulaşımıyla, bu şehirde yapılabilecek birçok şey, gezilebilecek birçok yer vardır.


-Güvenli ve arkadaş canlısı bir ortamda İngilizce öğrenin

-Kampüs UNECSO Biyosfer Rezervi’nin bir parçasıdır ve doğa ile çevrilidir

-Arkadaş canlısı eğitmenler öncülüğünde, haftada 20 saat ders ile İngilizce’nizi geliştirin

-Bowling, sinema gecesi gibi eğlenceli aktivitelerin keyfini çıkarın, bir Major League Beyzbol maçı izleyin ve Niagara Şelaleleri gezisine katılın.


2-Vancouver

14 – 18 yaş arası Genç Öğrenciler, Vancouver’da unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşayacaklar. Düzenli olarak dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri seçilen Vancouver, antik yağmur ormanları, büyüleyici dağlar, keyifli plajlar ve güzel bir liman ile çevrilidir. Okulumuz bu doğal güzelliklerle çevrili Kanada şehrinin merkezinde yer alır ve hareketli Robson Street alışveriş bölgesine yakındır.


-Heyecan verici, güvenli ve farklı bir atmosferde İngilizce öğrenin.

-Dünyanın dört bir yanından genç öğrenciler ile tanışın.

-Arkadaş canlısı eğitmenler öncülüğünde, haftada 20 saat ders ile İngilizce’nizi geliştirin.

-Vancouver yaz için mükemmel bir tercihtir: şehrin plajlarından birinde güneşin keyfini çıkarın, güzel bir parkı keşfedin ya da buzlu bir kahve alın ve şehir merkezinde dolaşın.

-Vancouver Adası ya da Whistler’a hafta sonu gezilerinin keyfini çıkarın.

LSI

LSI

Küçükler için İngilizce kursumuz, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm genç bireyler için idealdir.

Grup halindeki öğrencilere bu Kursu yıl boyu sunmaktayız. Ingiltere, ABD ve Kanada daki yaz ve kış programlarımıza ise öğrencileri bireysel olarak kabul etmekteyiz..

Öğretim metodlarımız ve sosyal aktiviteler çocuk ve gençlere uyacak şekilde hazırlanmıştır. Junior kurslarımız, dünyanın Dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI tüm yetenek ve seviyelere uygun Ingilizce dil kursları sunmaktadır.

Gençler için İngilizce kursları gruplar için tüm yıl boyunca mevcuttur.


Kanada'daki Yaz Okulları;


1-Vancouver

Vancouver Kanada'nın batı kıyısında bulunur. Kanada'nın üçüncü büyük şehri olup, dünyanın en güzel, en güvenli ve en çok kültürlü şehirlerinden biridir. Pasifik Okyanusu ile güzel Kıyı Dağları arasında bulunan bu modern, temiz şehir, her yaştan bütün ziyaretçisine birçok cazibeler sunar. LSI Vancouver, 1993' ten beri dünya'nın heryerinden öğrencilere ev sahipliği yapan mütevazi ve sıcak bir okuldur. Okulumuz şehir kalbinin merkezinde olup, alış-veriş ve restoran bölgelerinden bir iki dakika mesafededir. Gençler için İngilizce programımız benzer yaştaki öğrenci gruplarına sabahları eğitim, öğleden sonraları ise faklı ve eğlenceli aktiveleri sunar.


2-Toronto

Kanada'nın en büyük şehri olan Toronto, canlı ve dinamik yapısıyla dikkat çeker. Genç öğrenciler için zengin bir öğrenme deneyimi sunan pek çok cazibe merkezini barındırır, ayrıca toplu taşıma araçları, birinci sınıf alışveriş tesisleri, restoranları ve kafeleri ile son derece emniyetli bir şehirdir. Yaşı daha büyük olan küçükler için (12–17 yaş) program, şehir merkezine yakın Rosedale bölgesindeki eğlenceli, sıcak ve ilgi dolu okulumuzda yürütülmektedir. Daha küçük öğrenciler için (7-11 yaş) kurs, okuldan kısa bir metro yolculuğuyla gidilebilen günlük bir kampta gerçekleştirilmektedir. Kurs, sabahları gerçekleştirilen İngilizce dersleri ile öğleden sonraları gerçekleştirilen eğlenceli aktivite ve gezileri birleştirir. 13 yaşından küçük çocukları okula ya da günlük kampa getirip götürmek için bir ebeveyn veya vasi gerekmektedir.

Sparchcaffe Languages Plus

Sparchcaffe Languages Plus

Kanada'daki Yaz Okulları;


1-Montreal

Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada'nın ikinci büyük şehridir.

Tarihi binalar, kiliseler ve günümüz modern gökdelenleri ile karışık bir şehir olması Montreal’ i gerçekten eşsiz bir şehir yapar. Sadece eski ve yeni mimarisinin karışımı ile güzel bir şehir değildir, şehir caz, görsel sanatlar, tiyatro, müzik ve dans ile de canlıdır. Montreal, yaz aylarında, kent merkezinde devamlı olarak festival ve geçitlere ev sahipiliği yapar, bunlardan en büyüğü olan 'sadece Gülmek için' komedi festivalidir. Montreal'de gençler için İngilizce kursu boyunca şehri keşfedin!


İngilizce dil kursunuz sırasında Montreal’i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız. Eski Montreal’in taş sokaklarında yürüyün ve muhteşem mimarinin tadını çıkarın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, galeriler ve müzelerin geniş yelpazeden memnun olacaksınız. Montreal Sprachcaffe'de mükemmel İngilizce kampına katılıp İngilizcenizi geliştirirken neden etrafı tanımayasınız?


2-Toronto

Huron Yerlileri’nin dilindeki deyimle, dünyadaki en büyük buluşma noktası “Toronto” sizleri bekliyor. Bu şehirde, Amerikan yaşam tarzı İngiliz asaleti ile, Çin renkliliği güneyli ruhu ile, ve eski dünya yeni dünya ile buluşur.


Londra ya da New York kadar kolayca trend olabilecek, Kanada’daki bu en büyük şehir sizleri bekliyor. Toronto, 100’den fazla ülkeden gelmiş 5 milyon nüfusu ile oldukça farklı çeşitliliğe sahip bir şehirdir. Şehir dağlar ve denizler arasında kurulmuş, rengarenk, capcanlı ve Kuzey Amerika’daki en güvenli ve temiz şehirdir. Gençler için İngilizce kursunuz süresince Toronto’yu keşfedin!

Kozmopolit şehir Toronto, boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebileceğiniz ilgi çekici, popüler parklar ve meydanlar sunmaktadır. Şehirde ayrıca çok sayıda tiyatro, sanat galerileri, sinemalar ve müzeler bulunmaktadır. Toronto’da ayrıca, eğlenceli spor etkinliklerinin de tadını çıkarabilirsiniz. Toronto’daki harika Sprachcaffe İngilizce Kampında, neden sizde İngilizce öğrenirken bu şehri daha yakından tanımıyor sunuz?

Stafford House International

Stafford House International

Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız..

bottom of page