5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Kaplan International English

Kaplan International English

Genç Öğrenciler için İngilizce programları


Kaplan'ın Genç Öğrenciler programı; samimi, güvenli ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen 12 - 17 yaş arası öğrencilere yöneliktir. En popüler kurs seçeneğinde haftalık 15 saat Genel İngilizce dersi ve tam zamanlı sosyal aktivite programı sunulmaktadır. Nitelikli ve tecrübeli öğretmen ekibimiz, öğrencilerin günlük İngilizcelerini ve temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dinamik ve ilgi çekici dersler verir.  Kaplan ekibinin planlayıp denetlediği eğlenceli ve unutulmaz aktivitelerden oluşan yoğun programda, öğrenciler hızla arkadaş edinir ve sınıf dışında da harika vakit geçirir.


Öğrenciler, aile yanı ya da yurt konaklama opsiyonlarından birini seçebilir. Kaplan'ın ev sahibi aileleri, öğrencilerin samimi, rahat ve güvenli bir ortamda yaşaması için titizlikle seçilir ve denetlenir. Yurtta, eksiksiz bir şekilde güvenlik incelemesinden geçmiş personel tarafından 7/24 yerinde gözetim sağlanır. Diğer öğrenciler ve Kaplan ekibi ile birlikte yaşayan öğrencilere güvenli ve gerçekten uluslararası bir yaşama ortamı sunulur.


Kaplan International'ın Genç Öğrenciler programının öne çıkan özellikleri:


-Kaplan'ın Genç Öğrenciler programlarındaki 25 yıllık deneyimi ve uzmanlığı

-İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya'da okullar

-Eğlenceli, ilgi çekici ve akademik açıdan güçlü bir eğitim deneyimi

-Değişik ve heyecan verici aktivite programları

-Güvenli, samimi ve rahat konaklama seçenekleri

-7/24 mevcut olan profesyonel ve özel personel


Kanada'daki Yaz Okulları;


1-Toronto

Bu okulumuz sadece öğrenci grupları için uygundur.

Toronto şehir merkezinin kalbinde, doğal güzelliklerle çevrili bir yerde, güzel bir liman kıyısında ve büyük şehrin size sağlayabileceği çeşitli etkinliklerden faydalanarak İngilizce öğrenin. Yaşları 14-18 arası olan Genç Öğrenci grupları, İngilizce dil yeteneklerini diğer ülkelerden gelen gençlerle birlikte, dünyanın kültürel çeşitliliği en fazla olan ülkelerinden birinde geliştirebilirler. Büyüleyici Niagara Şelalesi’ne ve Batı Yakası’nın en uzun binası olan CN Tower’a kolay ulaşımıyla, bu şehirde yapılabilecek birçok şey, gezilebilecek birçok yer vardır.


-Güvenli ve arkadaş canlısı bir ortamda İngilizce öğrenin

-Kampüs UNECSO Biyosfer Rezervi’nin bir parçasıdır ve doğa ile çevrilidir

-Arkadaş canlısı eğitmenler öncülüğünde, haftada 20 saat ders ile İngilizce’nizi geliştirin

-Bowling, sinema gecesi gibi eğlenceli aktivitelerin keyfini çıkarın, bir Major League Beyzbol maçı izleyin ve Niagara Şelaleleri gezisine katılın.


2-Vancouver

14 – 18 yaş arası Genç Öğrenciler, Vancouver’da unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşayacaklar. Düzenli olarak dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri seçilen Vancouver, antik yağmur ormanları, büyüleyici dağlar, keyifli plajlar ve güzel bir liman ile çevrilidir. Okulumuz bu doğal güzelliklerle çevrili Kanada şehrinin merkezinde yer alır ve hareketli Robson Street alışveriş bölgesine yakındır.


-Heyecan verici, güvenli ve farklı bir atmosferde İngilizce öğrenin.

-Dünyanın dört bir yanından genç öğrenciler ile tanışın.

-Arkadaş canlısı eğitmenler öncülüğünde, haftada 20 saat ders ile İngilizce’nizi geliştirin.

-Vancouver yaz için mükemmel bir tercihtir: şehrin plajlarından birinde güneşin keyfini çıkarın, güzel bir parkı keşfedin ya da buzlu bir kahve alın ve şehir merkezinde dolaşın.

-Vancouver Adası ya da Whistler’a hafta sonu gezilerinin keyfini çıkarın.

bottom of page