5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sparchcaffe Languages Plus

Sparchcaffe Languages Plus

Kanada'daki Yaz Okulları;


1-Montreal

Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada'nın ikinci büyük şehridir.

Tarihi binalar, kiliseler ve günümüz modern gökdelenleri ile karışık bir şehir olması Montreal’ i gerçekten eşsiz bir şehir yapar. Sadece eski ve yeni mimarisinin karışımı ile güzel bir şehir değildir, şehir caz, görsel sanatlar, tiyatro, müzik ve dans ile de canlıdır. Montreal, yaz aylarında, kent merkezinde devamlı olarak festival ve geçitlere ev sahipiliği yapar, bunlardan en büyüğü olan 'sadece Gülmek için' komedi festivalidir. Montreal'de gençler için İngilizce kursu boyunca şehri keşfedin!


İngilizce dil kursunuz sırasında Montreal’i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız. Eski Montreal’in taş sokaklarında yürüyün ve muhteşem mimarinin tadını çıkarın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, galeriler ve müzelerin geniş yelpazeden memnun olacaksınız. Montreal Sprachcaffe'de mükemmel İngilizce kampına katılıp İngilizcenizi geliştirirken neden etrafı tanımayasınız?


2-Toronto

Huron Yerlileri’nin dilindeki deyimle, dünyadaki en büyük buluşma noktası “Toronto” sizleri bekliyor. Bu şehirde, Amerikan yaşam tarzı İngiliz asaleti ile, Çin renkliliği güneyli ruhu ile, ve eski dünya yeni dünya ile buluşur.


Londra ya da New York kadar kolayca trend olabilecek, Kanada’daki bu en büyük şehir sizleri bekliyor. Toronto, 100’den fazla ülkeden gelmiş 5 milyon nüfusu ile oldukça farklı çeşitliliğe sahip bir şehirdir. Şehir dağlar ve denizler arasında kurulmuş, rengarenk, capcanlı ve Kuzey Amerika’daki en güvenli ve temiz şehirdir. Gençler için İngilizce kursunuz süresince Toronto’yu keşfedin!

Kozmopolit şehir Toronto, boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebileceğiniz ilgi çekici, popüler parklar ve meydanlar sunmaktadır. Şehirde ayrıca çok sayıda tiyatro, sanat galerileri, sinemalar ve müzeler bulunmaktadır. Toronto’da ayrıca, eğlenceli spor etkinliklerinin de tadını çıkarabilirsiniz. Toronto’daki harika Sprachcaffe İngilizce Kampında, neden sizde İngilizce öğrenirken bu şehri daha yakından tanımıyor sunuz?

bottom of page