5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

EC English

EC English

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın...

Kaplan International English

Kaplan International English

Genç Öğrenciler için İngilizce programları


Kaplan'ın Genç Öğrenciler programı; samimi, güvenli ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen 12 - 17 yaş arası öğrencilere yöneliktir. En popüler kurs seçeneğinde haftalık 15 saat Genel İngilizce dersi ve tam zamanlı sosyal aktivite programı sunulmaktadır. Nitelikli ve tecrübeli öğretmen ekibimiz, öğrencilerin günlük İngilizcelerini ve temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dinamik ve ilgi çekici dersler verir.  Kaplan ekibinin planlayıp denetlediği eğlenceli ve unutulmaz aktivitelerden oluşan yoğun programda, öğrenciler hızla arkadaş edinir ve sınıf dışında da harika vakit geçirir.


Öğrenciler, aile yanı ya da yurt konaklama opsiyonlarından birini seçebilir. Kaplan'ın ev sahibi aileleri, öğrencilerin samimi, rahat ve güvenli bir ortamda yaşaması için titizlikle seçilir ve denetlenir. Yurtta, eksiksiz bir şekilde güvenlik incelemesinden geçmiş personel tarafından 7/24 yerinde gözetim sağlanır. Diğer öğrenciler ve Kaplan ekibi ile birlikte yaşayan öğrencilere güvenli ve gerçekten uluslararası bir yaşama ortamı sunulur.


Kaplan International'ın Genç Öğrenciler programının öne çıkan özellikleri:


-Kaplan'ın Genç Öğrenciler programlarındaki 25 yıllık deneyimi ve uzmanlığı


-İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya'da okullar


-Eğlenceli, ilgi çekici ve akademik açıdan güçlü bir eğitim deneyimi


-Değişik ve heyecan verici aktivite programları


-Güvenli, samimi ve rahat konaklama seçenekler

i

-7/24 mevcut olan profesyonel ve özel personel


Amerika'daki Yaz Okulları;


1-LOS ANGELES WHITTIER

Bu okulumuz sadece öğrenci grupları için uygundur.

12 ila 17 yaşları arasındaki öğrenciler, Los Angeles'ın dışında güzel bir kampüs olan Whittier Kolejinde İngilizce öğrenirken harika vakit geçirecekler. Muhteşem kampüs imkanlarına erişim sağlayarak, öğrenciler rahat Kaliforniya eyaletinde güvenli bir ortamda eğitim alabilirler.


Whittier, genç öğrencilere dil becerilerini günlük yaşamlarında kullanmaları için yardımcı olan aile yanı konaklama programları sunmaktadır. Kolejin dostane ve rahat bir topluluk ortamı vardır ve öğrencilerin yapacak çok şeyleri bulunmaktadır. Çeşitli aktivite ve gezilerimiz unutulmaz anlar yaşanmasını sağlayacaktır, öyle ki ister Disneyland'da güzel bir gün geçirin isterseniz arkadaşlarınızla birlikte bir yetenek yarışmasının parçası olun.


-Whittier, plajlara, tema parklara, alışveriş merkezlerine yakın harika bir konumda olmasının yanı sıra Los Angeles'tan da 23 km uzaklıktadır.

-Kütüphane, spor kortları ve koşu pisti, spor salonu, yüzme havuzu ve kafeterya gibi kampüs tesislerine erişim mümkündür.

-Sinema akşamları, disko ve spor turnuvaları gibi çeşitli günlük aktiviteler mevcuttur.


-LA, Disneyland, Universal Studios ve Sea World gibi harika yerlere tam günlük geziler.


-Okula giderken ve dönerken günlük ulaşım hizmeti.


2-SAN DIEGO

San Diego, Amerikan Batı Yakası kültürünü yaşarken İngilizce öğrenmek isteyen genç öğrenciler için harika bir yerdir. Kumsalları, harika iklimi ve rahat bir ortamı ile San Diego'daki genç öğrenciler sıkı çalışabilecekleri ve boş zamanlarını iyi değerlendirebilecekleri bir ortamın keyfini çıkaracaklar.


Harika bir konumda bulunan okulumuz başlangıçtan ileri seviyeye kadar 14-17 yaşları arası öğrencilere açık, modern bir binada konumlandırılmıştır. Harika imkanları arasında, güneşin tadını çıkarmak için bir arka bahçenin yanı sıra tüm sınıflarda interaktif beyaz tahtalar ve bir ibadet odası vardır. Genç öğrencilerin yerel  bir ailenin yanında rahat biçimde kalabilecekleri aile yanı konaklama programı sunmaktayız.


-Okulumuz San Diego'nun etkileyici şehir merkezinde tarihi Gaslamp Bölgesinde yer alır.


-Kütüphane, spor kortları ve koşu pisti, spor salonu, yüzme havuzu ve kafeterya gibi kampüs tesislerine erişim mümkündür.


-Müze gezileri, sahilde gezme ve kano gibi çeşitli günlük aktiviteler mevcuttur.


-LA, Disneyland, Universal Studios ve Sea World gibi harika yerlere tam günlük geziler.


-Okula giderken ve dönerken günlük ulaşım hizmeti.


3-SAN FRANCISCO BERKELEY

Bu okulumuz sadece öğrenci grupları için geçerlidir.

Berkeley, San Francisco koyunun kıyısında küçük ama dinamik bir şehirdir. Okulumuz, 14 ve 18 yaşları arası gençlere Kaliforniya yaşam tarzını tecrübe etme ve Amerikan kolej hayatının nasıl olduğunu görme fırsatı sunmaktadır. Kampüste konaklamanın yanı sıra öğrencilerin harika imkanlardan faydalanmalarına olanak sağlayan güvenli bir kolej kampüsünde yer almaktayız.


Tüm İngilizce düzeyleri katılabilir ve yerel öğrenciler ile takılmanın yanı sıra gelen herkes uluslararası genç öğrenciler ile birlikte eğitim alma şansına sahip olacaktır. Aktif sosyal programımız öğrencilerin dersler bittiğinde sürekli bir faaliyette bulunmasını ve eğlenmesini sağlayacaktır. Bu program sadece grup kayıtları için mevcuttur.

-San Francisco şehir merkezine trenle sadece 25 dakika mesafede olan Berkeley harika bir konumdadır.


-Kütüphane ve müzeler, spor tesisleri ve yemek salonları dahil tüm kampüs tesislerine erişim imkanı.


-Spor turnuvaları, sinema akşamları ve kültürel geziler gibi çeşitli günlük aktiviteler mevcuttur.


-San Francisco, Alcatraz Adası ve Yosemite Ulusal Parkı gibi muhteşem yerlere tam gün geziler.

LSI

LSI

Küçükler için İngilizce kursumuz, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm genç bireyler için idealdir.


Grup halindeki öğrencilere bu Kursu yıl boyu sunmaktayız. Ingiltere, ABD ve Kanada daki yaz ve kış programlarımıza ise öğrencileri bireysel olarak kabul etmekteyiz..


Öğretim metodlarımız ve sosyal aktiviteler çocuk ve gençlere uyacak şekilde hazırlanmıştır. Junior kurslarımız, dünyanın Dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI tüm yetenek ve seviyelere uygun Ingilizce dil kursları sunmaktadır.


Gençler için İngilizce kursları gruplar için tüm yıl boyunca mevcuttur.


Amerika'daki Yaz Okulları;

1-San Francisco / Berkeley

LSI San Francisco/Berkeley Genç Öğrenciler Kursu hem bir İngilizce yaz kampı hem de bir İngilizce kış kampı olanağı sunar; her iki kurs da Kaliforniya Berkeley Üniversitesi kampüsüne çok yakın ve Telegraph Avenue'deki çeşitli mağaza ve kafelere yalnızca kısacık bir yürüme mesafesinde olan Berkeley şehir merkezindeki okulumuzda hizmet vermektedir. 12-17 yaşları arasındaki çocuklar ve gençler için hazırladığımız İngilizce kurslarımız, genç öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirirken bir yandan da eğlenerek yeni arkadaşlarıyla San Francisco ve Berkeley'in tüm meşhur cazibe merkezlerinin tadını çıkaracakları yaz kampı aktivitelerini ve haftalık gezileri İngilizce dersleri ile birleştirir. Okulun muhteşem tesislerinin yanı sıra samimi ve misafirperver ailelerin yanında konaklama imkanı, LSI San Francisco/Berkeley'i minik öğrencilerin çok çeşitli ve eğlenceli programlarımızdan birinin tadını çıkarmaları için konforlu ve güvenli bir ortam haline getirir.


2-San Diego

Yıl boyu mükemmel havası, kilometrelerce uzayan plajları, nefes kesen dağları ve şehrin her yerinden kolayca ulaşılabilen göz alıcı çölleriyle San Diego, ABD'nin en iyi tatil destinasyonlarından biridir. Bu cana yakın şehirde yapılabilecek pek çok şey vardır ve şehir ABD'de İngilizce öğrenmek isteyen çocuk ve gençler için en sıcak ve eğlenceli yerlerden biridir. Program, merkezi LS I okulumuzda yürütülmektedir. Yaşı daha büyük olan küçükler için (12-17 yaş), kurs, sabahları İngilizce dersleri ile öğleden sonraları ve hafta sonları birbirinden farklı pek çok faaliyetten oluşur. Daha küçük öğrencilerimiz için (7-11 yaş) sabah İngilizce sınıflarını sunuyoruz.


3-Boston

Amerika'nın en eski şehirlerinden olan Boston, Atlantik sahilinde Charles Nehri ile Boston Limanı boyunca uzanır. Doğu Kıyısının bu kültür ve eğitim merkezi, Freedom Trail ve Quincy Pazarı gibi pek çok cazibe merkezini barındırır. Boston Public Garden, Newbury Caddesi, Harvard Meydanı ve Fenway Parkı da bu güzel ve tarihi şehirde bulabileceğiniz diğer cazibe merkezlerinden sadece birkaçıdır. Boston'daki okulumuz, Çin Mahallesi ile Tiyatro ve Finans Bölgelerinin sınırlarındaki kahverengi taşlı ticari bir binada yer alır. Kurs, sabahları verilen İngilizce eğitimleri ile öğleden sonraları ve hafta sonları Boston'da.


4-New York

LSI New York Genç Öğrenciler Kursu, ABD'de, New York şehrinin kuzeyinde bulunan, Times Square ve New York'un diğer cazibe merkezlerine 40 dakika uzaklıkta olan bir üniversite kampüsünde hizmet veren, konaklama imkanına sahip bir İngilizce yaz kursudur. 13-17 yaşları arasındaki çocuklar ve gençler için hazırladığımız İngilizce kursumuz, genç öğrencilerin bir yandan İngilizce seviyelerini geliştirirken bir yandan da yeni arkadaşlarıyla eğlenecekleri ve Özgürlük Heykeli, Metropolitan Museum of Art gibi muhteşem yerleri gezip görebilecekleri yaz kampı aktivitelerini İngilizce dersleri ile birleştirir. Konforlu kampüs içi konaklama, mükemmel yemekler ve okulun spor ve eğlence tesislerine kolay giriş, bu okulu minik İngilizce öğrencilerinin eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri güvenli ve muhteşem bir yaz kampı ortamı haline getirir.

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Amerika'daki Yaz Okulları;


1-New York

New York, iyi bir sebeple hiç uyumayan ve efsanevi bir şehirdir. Günün ve gecenin her saatinde, kentin gözde mekanları arasında sonsuz bir dizi etkinlik, festivaller ve konserler sunulan, gerçek bir şehirdir. Bir gece kuşu ya da sabah insanı olun, New York, Sprachcaffe yaz okulunda çocuklar ve gençlerin İngilizce öğrenmesi için mükemmel bir şehirdir.

Güzelliğin ortasında modern gökdelenleriyle, New York'da, tüm dünyadan harika yiyecekler, müzikler, sanat eserleri ve farklı kültürler bulabilirsiniz. Sayısız müze, sinema, tiyatro, müzikal, kafe, restoran, festival, park, dükkan ve sadece keşfedilmeyi bekleyen dünyanın en ünlü mekanları vardır. Çocuklar için bir İngilizce kursuna katılarak, sadece New York tarafından sunulan benzersiz ve büyüleyici atmosferi yaşayın!

New York'ta İngilizce dil kursu sırasında, kesinlikle bu muhteşem şehrin daha fazlasını keşfetmek için zaman ayrılmalıdır. Bu heyecan verici şehir, sadece keşfedilmeyi bekleyen sonsuz sayıda köşelere sahiptir. Kültür ve sanat ile ilgiliyseniz, sanat galerileri ve müzelerin büyük bir seçimiyle çok memnun kalacaksınız. Neden New York'ta Sprachcaffe İngilizce kampında İngilizcenizi geliştirirken şehiri zamanla tanımayasınız?


2-Boston

Boston, Amerika'nın en eski ve muhtemelen de en kültürlü şehridir. Boston 1630 yılında kurulmuştur ve bugün görkemli mimarisini teşhir eden tarihsel kökleriyle gurur duyar. Modern gökdelenler 400 yıllık eski kiliselerin yanında dik durarak, Avrupalı veya Kanadalı şehirlerden çok daha fazla Amerikan şehirlerini hatırlatıyor. Boston'daki binalar ve simgeler sadece tarihsel değildir, çünkü eskidirler ama aynı zamanda Amerikan tarihinin önemli dönemlerinde ya da olaylarında inşa edilmişlerdir ya da kullanılmışlardır, Amerikan Bağımsızlık Savaşı gibi.

Boston 100'ün üzerinde kolej ve üniversiteye ev sahipliği yaptığı için, aynı zamanda yaygın olarak "Amerika'nın Atina'sı" olarak bilinir. Amerika'nın ve dünyanın en seçkin öğrencilerinden bazıları Boston'a ileri eğitim almaya gelir. Boston yerel vatandaşları ile birlikte bu parlak genç beyinlerin dünyada başka hiçbir yerde taklit edilemez sofistike ve kültürel-hala genç ve eğlenceli- bir atmosfer oluşturması için yardımcı olur. Boston ayrıca alışveriş, gezi ve kent mutfağının temel gıdaları haline gelmiş, New England midye çorbası gibi, yerel yiyeceklerin tadını çıkarmak için mükemmel bir şehirdir. Boston'daki gençler için İngilizce kursumuz boyunca şehrin size sunduğu diğer imkanları ve tüm kenti keşfedin!


Boston'da etkili İngilizce dil kursumuza kayıt olun, İrlandalı Amerikan kültürü ve kendine özgü bölgesel New England mutfağı ile şehri keşfedin. Boston ve çevresi her zevke uyabilecek çok büyük sayıda turistik yer ile aktivite sunar ve burası İngilizce kurs almak için mükemmel bir şehirdir. Neden Boston'daki fantastik Sprachcaffe gençler için İngilizce kampında İngilizcenizi geliştirirken şehri keşfetmeyesiniz?


3-Los Angeles

Malibu, Hermosa Beach, Universal Studios, Beverly Hills, Disneyland.. Los Angeles görülmeye değer pek çok güzelliğin yanı sıra Kaliforniya'nın dinginliğini de sizlere sunmaktadır. Los Angeles'da daimi iyi hava koşulları ile yüzme ve sörf gibi pek çok eğlenceli boş zaman aktivitesi sizleri bekliyor! Ama aynı zamanda gelişen bir sanat sahnesi ve iç kesimlerde nefes kesen dağların manzarası hem yerliler hem de dünyanın farklı yerlerinden gelen turistler için mutlaka görülmeye değerdir. Disneyland'a bir gezi yapmaya ne dersiniz? Hollywood'u seviyorsanız ve kulise bir göz gezdirmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın!


Los Angeles size özellikle öğrenmeyi keyifli hale getirecek muhteşem bir yaz havası sunmaktadır. Süpervizörlerimiz ile birlikte Kaliforniya'nın bu muhteşem kentinde her gün yeni bir şey keşfedeceksiniz. Çok kısa zamanda bu şehrin büyüsüne kapılacaksınız ve hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar ve arkadaşlıklar kazanacaksınız.

Stafford House International

Stafford House International

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın...

bottom of page