5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Küçükler için İngilizce kursumuz, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm genç bireyler için idealdir.


Grup halindeki öğrencilere bu Kursu yıl boyu sunmaktayız. Ingiltere, ABD ve Kanada daki yaz ve kış programlarımıza ise öğrencileri bireysel olarak kabul etmekteyiz..


Öğretim metodlarımız ve sosyal aktiviteler çocuk ve gençlere uyacak şekilde hazırlanmıştır. Junior kurslarımız, dünyanın Dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI tüm yetenek ve seviyelere uygun Ingilizce dil kursları sunmaktadır.


Gençler için İngilizce kursları gruplar için tüm yıl boyunca mevcuttur.


Amerika'daki Yaz Okulları;

1-San Francisco / Berkeley

LSI San Francisco/Berkeley Genç Öğrenciler Kursu hem bir İngilizce yaz kampı hem de bir İngilizce kış kampı olanağı sunar; her iki kurs da Kaliforniya Berkeley Üniversitesi kampüsüne çok yakın ve Telegraph Avenue'deki çeşitli mağaza ve kafelere yalnızca kısacık bir yürüme mesafesinde olan Berkeley şehir merkezindeki okulumuzda hizmet vermektedir. 12-17 yaşları arasındaki çocuklar ve gençler için hazırladığımız İngilizce kurslarımız, genç öğrencilerin İngilizce seviyelerini geliştirirken bir yandan da eğlenerek yeni arkadaşlarıyla San Francisco ve Berkeley'in tüm meşhur cazibe merkezlerinin tadını çıkaracakları yaz kampı aktivitelerini ve haftalık gezileri İngilizce dersleri ile birleştirir. Okulun muhteşem tesislerinin yanı sıra samimi ve misafirperver ailelerin yanında konaklama imkanı, LSI San Francisco/Berkeley'i minik öğrencilerin çok çeşitli ve eğlenceli programlarımızdan birinin tadını çıkarmaları için konforlu ve güvenli bir ortam haline getirir.


2-San Diego

Yıl boyu mükemmel havası, kilometrelerce uzayan plajları, nefes kesen dağları ve şehrin her yerinden kolayca ulaşılabilen göz alıcı çölleriyle San Diego, ABD'nin en iyi tatil destinasyonlarından biridir. Bu cana yakın şehirde yapılabilecek pek çok şey vardır ve şehir ABD'de İngilizce öğrenmek isteyen çocuk ve gençler için en sıcak ve eğlenceli yerlerden biridir. Program, merkezi LS I okulumuzda yürütülmektedir. Yaşı daha büyük olan küçükler için (12-17 yaş), kurs, sabahları İngilizce dersleri ile öğleden sonraları ve hafta sonları birbirinden farklı pek çok faaliyetten oluşur. Daha küçük öğrencilerimiz için (7-11 yaş) sabah İngilizce sınıflarını sunuyoruz.


3-Boston

Amerika'nın en eski şehirlerinden olan Boston, Atlantik sahilinde Charles Nehri ile Boston Limanı boyunca uzanır. Doğu Kıyısının bu kültür ve eğitim merkezi, Freedom Trail ve Quincy Pazarı gibi pek çok cazibe merkezini barındırır. Boston Public Garden, Newbury Caddesi, Harvard Meydanı ve Fenway Parkı da bu güzel ve tarihi şehirde bulabileceğiniz diğer cazibe merkezlerinden sadece birkaçıdır. Boston'daki okulumuz, Çin Mahallesi ile Tiyatro ve Finans Bölgelerinin sınırlarındaki kahverengi taşlı ticari bir binada yer alır. Kurs, sabahları verilen İngilizce eğitimleri ile öğleden sonraları ve hafta sonları Boston'da.


4-New York

LSI New York Genç Öğrenciler Kursu, ABD'de, New York şehrinin kuzeyinde bulunan, Times Square ve New York'un diğer cazibe merkezlerine 40 dakika uzaklıkta olan bir üniversite kampüsünde hizmet veren, konaklama imkanına sahip bir İngilizce yaz kursudur. 13-17 yaşları arasındaki çocuklar ve gençler için hazırladığımız İngilizce kursumuz, genç öğrencilerin bir yandan İngilizce seviyelerini geliştirirken bir yandan da yeni arkadaşlarıyla eğlenecekleri ve Özgürlük Heykeli, Metropolitan Museum of Art gibi muhteşem yerleri gezip görebilecekleri yaz kampı aktivitelerini İngilizce dersleri ile birleştirir. Konforlu kampüs içi konaklama, mükemmel yemekler ve okulun spor ve eğlence tesislerine kolay giriş, bu okulu minik İngilizce öğrencilerinin eğlenerek İngilizce öğrenebilecekleri güvenli ve muhteşem bir yaz kampı ortamı haline getirir.

bottom of page