5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Yeni Zelanda da İngilizce Eğitimi

Yeni Zelanda da İngilizce öğrenin ve dünyanın en muhteşem manzaralarına sahip bu renkli ülkenin dost canlısı ve stresten uzak yaşam tarzının tadını çıkarın. Kültür ve atraksiyon dolu kentlerinden ihtişamlı dağlarına, yeşil çayırlarına ve büyüleyici sahil şeridine kadar Yeni Zelanda yaşamak ve dil öğrenmek için dünyanın en güzel yerlerinden biri.


LSI ın Yeni Zelanda daki dil okulu, Yeni Zelanda nın en büyük şehri Auckland ın tam kalbinde, merkezi bir konumda yer alıyor. En yeni dil eğitimi teknolojileri ile tam donanımlı okul, yardımsever ve bilgili personeli ve öğrencilere sunduğu olağanüstü imkanlarla gurur duyuyor. Okulun ideal konumu sayesinde öğrenciler bu büyüleyici şehir ve çevresinin sunduğu tüm güzelliklere kolaylıkla erişebiliyor.

LSI Yeni Zelanda bu eşsiz ülkenin sunabileceği en güzel deneyimleri kapsayan heyecan verici ve renkli bir sosyal program sunuyor. Kültür ve spor etkinliklerinden yaz aylarında sörf, kış aylarında ise hafta sonu kayak turlarına kadar uzanan sosyal program Yeni Zelanda daki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlamak üzere tasarlandı.


Yeni Zelanda'daki Dil Okulu;


AUCKLAND

Yeni Zelanda nın Kuzey Adası nda yer alan Auckland, Yeni Zelanda nın en büyük, ve en güzel şehirlerinden biridir. Tümü yürüyüş mesafesinde olmak üzere Auckland plajlar, limanlar ve dağlarla çevrilidir. Yerel Maori kültürü hakkında da bilgi edinebileceğiniz Auckland, Yeni Zelanda da İngilizce öğrenmek isteyen her öğrenciyi mutlu edecek capcanlı bir eğlence ve kültür hayatı sunar.


LSI, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulu, İngilizce eğitimi için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah derslikler Myers Park taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkanlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar.

bottom of page