5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

University Canada West

 2004 yılında kurulan University Canada West, hareketli Vancouver'ın kalbinde yer alan çağdaş ve bağımsız bir üniversitedir. Ticaret, İş İletişimi, Sanat Ortaklığı ve İşletme gibi bir dizi kariyer odaklı program sunmaktadır. Kurslar ayrıca Vancouver şehir merkezindeki kampüste de ve ayrıca online olarak sunulmaktadır. Online kurslar sunmak, eğitime esneklik getirir ve başka prestijli nitelikler kazanma fırsatını insanlara online olarak sunmaktadır.

  UCW, Kanada'da yerli ve yabancı öğrenciler için lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan yenilikçi bir işletme ve teknoloji odaklı bir öğretim kurumudur. Üniversite, iş dünyasıyla yakın bağlantıları ve üstün öğrenci hizmetlerine olan bağlılığıyla tanınan  her geçen gün yenilenen ve büyüyen bir kurumdur.

   UCW öğrencileri, dünya çapında 52'den fazla ülkeden gelir ve üniversitenin çeşitliliğine ve zenginliğine Kanada vatandaşları, kalıcı sakinleri ve   ziyaretçi öğrencileri katkıda bulunmaktadır. İster yeni bir lise mezunu, ister bir kolej veya üniversite mezunu, bir transfer öğrencisi veya çalışan bir profesyonel olun, ihtiyacınız olan herşeyi  burada bulacaksınız.

bottom of page