5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

İNGİLTERE'de Dil Eğitimini Alırken Konaklama Yeme İçme ÜCRETSİZ!19 yaşından büyük, orta seviye İngilizce biliyorsan ve çocuklarla iletişimin iyiyse, sen de DemiPair Olabilirsin!

Bu şekilde, İngilizce kursunuzu alırken, konaklama-yeme-içme ÜCRETSİZ!


DemiPair Nedir?

Demi pair programı, bir çalışma programını bir İngiliz aileyle yaşama deneyimi ile birleştirmek ve aile evinde yardımcı olurken İngiliz kültürünü ve aile yaşamını deneyimlemek isteyen öğrenciler için tasarlanmış çok popüler bir programdır.

Demi Pair programı, ailelerin çocuklarına bakmak üzerine yoğunlaşmış bir programdır. Öğrencilerin, Demi Pair aileleri için çalışma saatleri ve yapılacak işler ailenin ihtiyacına göre değişir ve bu günlük ortalama 4-5 saat olabilir. Çocuk bakıcılığı, onları okula hazırlamak ve/veya onları okula bırakıp okuldan almak, aktiviteler düzenlemek, onlara hafif yiyecekler ve akşam yemeği hazırlamak, ev ödevleriyle ilgilenip tamamlandığından emin olmak, banyo yapmaya ardından yatmaya hazırlamak işlerini kapsayabilir. Hafif ev işleri ise çamaşır, ütü, yemek yapma, bulaşıklar, market alışverişi vb. işleri kapsayabilir.

Demi pair programı, Birleşik Krallıktaki aile hayatını yaşarken iletişim becerilerini geliştirmek ve akıcılığı geliştirmek için mükemmel bir fırsattır; Birleşik Krallık 'ta kaldığınız süre boyunca ekonomik olarak yaşarken. Demi çifti katılımcıları, eğlenceli ve maceralı bir deneyimle İngilizce becerilerini geliştirme becerisine sahip olurken, ailelerimiz evin içinde çok ihtiyaç duyulan bir yardım eli alır! Ekonomik ve profesyonel olarak yürütülen demi pair programlarımız tüm yıl boyunca çalışır ve bu, sıkı bir programı olanlar için mükemmeldir.

9 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page