5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Meksika Dil Okulu;

PLAYA DEL CARMEN

Meksika daki İspanyolca dil okulu Playa Del Carmen dedir. Beyaz kumsalları, uzun palmiyeleri, inanılmaz Latin Amerika atmosferine sahip, yerel halk ve ziyaretçileri büyüleyen bu sahil şehrini keşfedin! Böyle bir ortamda öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez!

Playa Del Carmen de ispanyolca kurslar doğal ortamında verilmektedir. Playa Del Carmen de Sprachcaffe İspanyolca kurslarına katılın ve Meksika yı keşfedin! Yurtdışı eğitim programları çeşitli ve herkes için bir şeyler sunar. İster yaz tatilinizde 2 haftalık dil kursuna katılın ya da isterseniz yoğun ya da bire bir kurslara, Playa del Carmen de kendinize göre bir program mutlaka bulabilirsiniz.

Playa Del Carmen, Meksika nın doğu kıyılarında, birçok Maya Piramid inin bulunduğu Yucatan Yarımadası ndadır. Burası Karayip Denizi nin kıyısındadır ve hem kültürel bir çeşitlilik sunar, hem de tamamen dinlenebileceğiniz bir yerdir.

Playa del Carmen oldukça çeşitli su sporları sunmaktadır: Rviera Maya da katılabileceğiniz sayısız su sporlarından birkaçı yelkencilik, sörf, şnorkel, dalış ve kayaktır. Playa Carmen, Sprachcaffe İspanyolca dil kurslarından birine katılırken neden bu şehri ve civarını keşfetmiyorsunuz?

Neden Playa Del Carmen de İspanyolca?

Playa Del Carmen de yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Playa Del Carmen deki İspanyolca kurslarında anadili İspanyolca olan öğretmenlerden İspanyolca öğrenirken Meksika Karayipleri ni de keşfedebilirsiniz. Dünyanın en büyük mercan kayalıklarında dalın, mağaralarda şnorkelle yüzün ya da dilerseniz zararsız köpekbalıkları ile yüzün. Playa Del Carmen deki İspanyolca programlar geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve size eşsiz yerler görme, yararlı deneyimler edinme, yeni dostluklar edinme fırsatı sağlar. Yakındaki ormanları, turkuaz Karayip Denizi nin yanındaki Maya şehri Tulum u gezin. Playa Del Carmen deki İspanyolca dil okulunda İspanyolca öğrenmenin size ne gibi avantajlar sağlayacağını kendiniz keşfedin!

Playa Del Carmen deki İspanyolca Dil Okulunun Donanımı

2005 den beri Playa Del Carmen de İspanyolca kursları sunduğu dil okulu başarısından dolayı 2008 de yeni Sprachcaffe İspanyolca dil okulu ve otelini hayata geçirdi. Okul, sınıflar, okul yurdu, bir restoran, çatı terası ve yüzme havuzundan oluşmaktadır. Playa Del Carmen deki dil okulunda farklı İspanyolca kurslar sunmakta.

Okul binası tipik Meksika mimarisinin öğelerini taşımaktadır; kemerler, merkez avlu, modern olanaklar, geniş dış mekan yüzme havuz, restoran, kahvaltı büfesi (07:30-10:30), tur ofisi ve tabi ki 60 konaklama.

Okulun olanakları:
-6 klimalı sınıf
-Çatı terası
-Ders çalışma ve dinleme odası
-Okul kampüsünde restoran ve bar
-Kablosuz internet bağlantısı

Burada İspanyolca kursu almanın en büyük avantajlarından biri, sınıf mevcudunun maksimum 5 kişi ile sınırlandırılmış olmasıdır. İspanyolca dersler bazen dışarda, güzel bahçede ve Playa Del Carmen in büyüleyici manzarasına sahip çatı terasında yapılmaktadır.

Playa Del Carmen deki İspanyolca Dil Okulunun Yeri

Kampüs 2008 yılında açılmıştır ve kumsaldan 4 blok uzaklıkta, Playa Del Carmen in merkezinde yer almaktadır. Öğrenciler boş zamanlarında birlikte kumsala gidip, derste öğrendiklerini ellerinde Piña Colada, ayakları güzel kumlardayken pratik yapabilir ve yeni kelimeler öğrenebilirler.

Birçok kafe, bar, restoran, internet kafe ve mağazaların bulunduğu ünlü Quinta Avenida da yakındır. İspanyolca dil okulu güzel Playa Del Carmen i keşfetmeye başlamak ya da civar yerlere geziler düzenlemek için ideal bir yerdir.

Sahil şehri Cancun, Karayip kumsalına yakın, Maya sit alanı Tulum ya da doğal parklar Xel-Ha ve Xcaret görmeye değer yerlerdir. İspanyolca derslerinden sonra cennet Meksika yı keşfetmeyi ihmal etmeyin!

Playa Del Carmen de yüksek kalitede İspanyolca dersleri deneyimleyin. Hoş, rahatlatıcı Karayip atmosferi eğitim için idealdir. Meksika yaşam tarzının içine dalın, İspanyolca öğrenin ve Meksika da unutulmaz bir tatil geçirin!

Playa Del Carmen de Aktiviteler

Playa Del Carmen İspanyolca dil okulunda çok çeşitli boş zaman aktivitesi sunmaktan gurur duyuyor. Şehri kendiniz keşfedebilir ya da bölgenin tarihi ve kültürel yapısını öğrenmek isterseniz, rehberli turlara katılabilirsiniz.

Playa Del Carmen de yürüyüşe de çıkabilir ve yakındaki köyleri, kafe, restoran ve gece kulüplerini gezebilirsiniz. Yerel halk ya da dünyanın birçok yerinden gelmiş diğer insanlarla kumsalda, eşsiz Maya Piramitleri nde ya da Playa Del Carmen in diğer yerlerinde tanışabilirsiniz.

Diğer boş zaman aktiviteleri:
-Spor: kumsal voleybolu, futbolu, basketbol ve şnorkelle dalış
-Özel kurslar: Meksika yemek kursu, salsa kursu
-Sprachcaffe tarafından düzenlenen partiler ve etkinlikler: Mangal, tekila ve mezcal tadımı, kokteyl geceleri, akşam yemekleri, sinema, bowling/bilardo ve yakın yerlere geziler.

bottom of page