5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Image-empty-state.png

Sprachcaffe Malta Dil Okulu;


ST. JULIANS

Sprachcaffe Malta nın sunduğu okul St. Julians adanın doğusunda konumlanmıştır. Bir zamanlar balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Sprachcaffe Malta - St. Julians daki dil okulları çeşitli kurslar sunmakta: ister kısa sürede İngilizcenizi geliştirecek olan yoğun kurslarına ister sizi okul sınavlarınıza hazırlayacak kurslara veya isterseniz Cambridge dil sertifikası sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca bire bir dersler ve İş İngilizcesi kursları da sunulmakta. Sprachcaffe Malta Dil kursunuzda İngilizce dil eğitiminize ek olarak, aktiviteleriniz sayesinde Malta daki insanların günlük yaşamlarını gözlemleme, yemek pişirmeyi deneyimleme, tarih ve sanatı keşfetme fırsatı bulacaksınız. Sınıfta öğrendiklerinizi hemen uygulayarak pratik yapabileceksiniz.


Ada aynı zamanda çok çeşitli boş zaman aktiviteleri sunmaktadır. Avrupa da bulabileceğiniz en iyi gece hayatı örneklerinden bazılarını St.Julians ın yakınında Paceville olarak adlandırılan küçük alanda bulabilirsiniz. Ünlü DJ ler yazın yanı sıra kış aylarında da düzenli olarak Malta ya gelmektedir. Malta da gece hayatı Avrupa nın diğer ülkelerine kıyasla maddi açıdan daha uygundur. Bar ve klüplerin dışında ise okulun yakınında pek çok casino, restoran ve kafe vardır. Barlar ve kulüpler genelde 04:00 e kadar açıktır.


Malta da İngilizce Dil Okulu St Julians ın eski bir İngiliz askeri kompleksine bağlı olan eski bir balıkçı kasabasında yer almaktadır. Burası sevimli küçük evleri ve renkli tekneleri ile bilinmektedir. Başlangıçta ordu kışla olarak hizmet vermesi için kurulan bina İngilizler tarafından 1930 yılında yaptırılmıştır. Bu çarpıcı taş bina St Julians Koyu nun sakin bir kesiminde yer almakta ve Paceville adlı gece hayatı merkezine yakındır.


Okula sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulun civarında iki farklı tip kumsal bulunmaktadır. Okul kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.


Okulun Donanımı

Malta da İngilizce dil okulunun sunduğu olanaklar:


-23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf
-Yaz sezonunda 20 ek sınıf
-Her sınıfta klima
-7/24 resepsiyon servisi
-Kütüphane ve ders çalışma alanları
-İnternet erişimi
-TV, DVD çalar ve bilorda masasının yer aldığı ortak salon.
-Kiralık kasa


1992 de kurulan Malta da İngilizce dil okulunda derslerin yapıldığı sınıflar ve konaklama olarak seçebileceğiniz apartmanlar bir arada bulunmaktadır.


Malta da İngilizce Dil Okulunda alacağınız derslerin öncesinde ya da sonrasında spor aktivitelerine katılmak isterseniz kampüs içindeki yüzme havuzundan ya da voleybol sahasından faydalanabilirsiniz. Kampüse yakın mesafede bulunan dalış merkezinde, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dalış kursları sunulmaktadır.

Kampüsün içinde bulunan bistro 08:00-00:00 arasında hizmet vermektedir. Bistroda öğrencilere kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, ara öğünler için atıştırmalıklar sunulmaktadır. Önceden tam veya yarım pansiyon yemek rezervasyonu yaptırmayan öğrenciler bistrodan faydalanabilir ve nakit ödeme yapabilirler.

bottom of page