5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Image-empty-state.png

Malta da İngilizce Eğitimi


Malta da İngilizce öğrenin ve kafeler, mağazalar, görülmeye değer plajlar ve zengin bir tarih ve kültür ile dolu capcanlı kentlerde yıl boyu güzel havanın tadını çıkarın.


Malta daki LSI ortağı dil okulu bu küçük ama olağanüstü güzellikteki ülkeyi keşfetmek için ideal bir konumda, capcanlı Sliema şehrinin plajından birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor. Öğrenciler için mükemmel mükemmel imkanlarla donatılan okul, samimi ve yardımsever personeli ve öğretmenleri ile hizmet sunuyor.


LSI ın sosyal programı, bir yandan İngilizcenizi gerçek yaşam içinde geliştirirken diğer yandan da bu cennet adasının sayısız manzara ve cazibe merkezlerinin tadını çıkarmanıza olanak tanıyarak Malta daki İngilizce kursunuzu tamamlayıp güçlendirmek için tasarlandı.


Malta'daki Dil Okulu;


SLIEMA

Malta nın kuzey batı sahilinde güzel bir konumda yer alan büyük turizm merkezi Sliema, Malta da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir şehirdir. Ziyaretçilerin şnorkelli ve tüplü dalış ve tekne gezileri yapabilecekleri sakin plajlara sahip kent, birinci sınıf yemekler, mükemmel alışveriş ortamları ve rengarenk gece hayatı için de sayısız fırsat sunar.


LSI ye bağlı dil okulu English Language Academy (İngiliz Dili Akademisi) Sliema nın deniz kenarındaki gezinti yerinden sadece üç dakika yürüyüş mesafesinde ve kafeler, restoranlar ve mağazalara yakın bir konumdadır. Malta İngilizce Öğretim Federasyonu (FELTOM) nun kurucu üyesi olan akademi, güler yüzlü, yardımsever ve sıcak kanlı personeliyle gurur duyar. İster TOEFL sınavına hazırlık kursunu, ister daha genel bir ESL programını seçmiş olun, klimalı sınıflar, bir kütüphane ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Okul aynı zamanda ikinci dil olarak İngilizce öğreten deneyimli okul öğretmenlerine yönelik bir öğretmen eğitimi kursu da vermektedir. Ayrıca okul, AB nin Eğitim Kurslarına yönelik Socrates Programı için de lisans sahibidir.

bottom of page