5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Linguatime

Linguatime

Image-empty-state.png

Yılın 300 günü aşkın süresi boyunca güneş gören Malta, İngilizce Öğrenmek için harika bir yerdir. Bir varış noktası olarak Malta birçok kişi için mükemmel yerdir. İster tarihi yerleri görmek için ya da sahilde güneşlenmeyi tercih edin, sizin için mutlaka bir şey vardır! Güneş gözlüğünüzü takın, rahat ayakkabılarınızı giyin ve bugün hemen Akdeniz yolculuğunuza başlayın!


Sliema daki İngilizce okulunda farklı İngilizce dil kursları sunulmaktadır. En popüler olan Genel İngilizce dir. Ayrıca IELTS, TOEFL ve Cambridge de dahil olmak üzere Uluslararası Sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi (ticari kullanım için İngilizce) ve Özel Dersler sunuyor.


Malta yı varış yeriniz olarak mı seçtiniz, şimdi nerede yaşayacağınıza karar vermeniz mi gerek? Konaklamanızı seçerken 3 şeyi bilmeniz önemlidir. Bütçeniz, yeriniz ve konforunuz. Sliema ve St. Julians bölgesinde, ister aile yanı konaklama isterseniz de otellerde kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz dairelerde konaklama imkanı sunuluyor.


NEDEN LİNGUATİME ?

-Yakın zamanda yenilenmiş modern okul binasında eğitim görme imkanı
-Okul, Malta nın en popüler ve kozmopolit bölgelerinden biri olan Sliema da yer almaktadır.
-Denizin tam karşısında ve St Julian ın gezinti yolunun ortasında çok güzel bir konumdadır. İhtiyacınız olan her şeye (dükkanlar, restoranlar, barlar, kafeler, bankalar) kolayca ulaşabilirsiniz.
-Modern sınıf teknolojisiyle donatılmış
-Okulun her yerine ücretsiz internet ve Wi-Fi erişimi
-Linguatime, yerel olarak FELTOM ve EFL izleme kurulu tarafından akredite edilmiştir, hükümet yetkilileri tarafından lisanslanmıştır ve ayrıca IALC tarafından uluslararası olarak akredite edilmiştir.
-Tüm konaklama seçenekleri okula yürüme mesafesindedir.
-40 tan fazla ülkeden gelen öğrencilerle ders görme imkanı.

bottom of page