5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

ICTQ School Of English

ICTQ School Of English

Image-empty-state.png

ICTQ Malta Dil Okulu

Öğrencilerin yalnızca dil gelişimlerini değil, sosyalleşmelerini ve liderlik yetenekleri geliştirmelerini amaçlayan ICQT Malta Dil Okulu, öğrencilerine uluslararası iş dünyasında yer edinme fırsatı da sağlamaktadırlar. ICTQ ekibi yöneticilerinden, acentelerine kadar her alanda en üst düzeyde hizmeti sunmayı garanti eder. ICTQ sunduğu eğitim paketleri oldukça kapsamlıdır.  ICTQ Malta, Mellieha bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Malta’nın en iyi plajları otobüs ile 1 dakika mesafede bulunur. Aynı zamanda tüm merkezlere yürüme mesafesindedir. Konumu sebebiyle Malta’yı gönlünüzce dolaşabilme imkanının sunmaktadır.


Sosyal Olanaklar ve Lokasyon

Malta’da dil eğitimi almak isteyen ve eğitimi süresince Malta adasının doğal güzelliklerinin de tadını çıkarma isteyen öğrenciler için Mellieha bulunmaz fırsatlar sunmaktadır.


Mellieha’ya gelen öğrenciler, şnorkel, dalma, yüzme gibi spor aktivitelerini öğrenme fırsatını da bulacaklardır. Malta’nın doğal yüzme havuzu Blue Lagoon’da öğrenciler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Mellieha’nın yıl boyunca sıcak olması öğrencilerin mevsimsel sıkıntılar yaşamamasını sağlamaktadır. Turistik bir bölge olan Mellieha’da öğrenciler konaklama, aktiviteler, yeme-içme seçenekleri açısından sonsuz fırsata sahip olacaklardır.


ICTQ Malta’da Konaklama

ICTQ öğrencilerine 3 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Kendi kendinizi idare edebileceğiniz daireler, 3 veya 4 kişilik odalara sahip oteller ve ev sahibi ailelerin yanında konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlandırmalar durum ve zamana göre çeşitlilik göstermektedir ancak genel olarak makul fiyatlara konaklama sağlanabilir. Ev sahibi aileler, ICTQ tarafından sürekli denetlenen yüksek kaliteli konaklama hizmeti vermektedirler. Aileler okula yakın konumlarda yer almaktadırlar. Ulaşım ve iletişim konusunda oldukça başarılıdırlar. Bu aileler aynı zamanda Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslandırılmıştır.


ICTQ öğrencilere otelde konaklama yapabilmeleri için 5 farklı otel ile hizmet vermektedir. Pergola Hotel, Spa Maritim Hotel, Mellieha Bay Hotel, Hotel Panaroma ve Spa Salona Hotel, ICTQ öğrencilerin konaklama için tercih edebilecekleri en uygun otellerdir. Kalabalık dönemlerde fiyatlar değişkenlik göstermektedir.


18 yaşından büyük öğrencilerin tercih edebilecekleri daireler merkezi konumlarda yer almaktadır. Daireler eşyalıdır. Dairenin kullanımı ve temizliği kullanan öğrenciler tarafından idare edilmektedir. Temizlik belli bir ücret dahilinde okul tarafından da idare edilebilmektedir. Haziran ve eylül ayları arasında konaklama seçeneklerini tercih etmek oldukça zordur. Bu sebeple erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirmeniz yerinde olacaktır.


ICTQ Malta’da Eğitim Programları

STUDY AND WORK *

http://ictqmalta.com/studywork-in-malta/

Nasıl çalışır?

1.Varıştan 3 hafta sonra VISA uzantısına başvurmak için ID Malta'yı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Süreç 3 haftaya kadar sürer.
2. VISA onayını almak için beklerken bir iş aramaya başlayabilirsiniz. Biz ICTQ Malta'da bir iş bulmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
3. VISA uzantısını aldıktan ve bir iş bulduktan sonra, siz ve gelecekteki işvereniniz çalışma izni başvurusunda bulunmak için Malta'daki Jobs Plus'a gider. Süreç 6 haftaya kadar sürüyor
4.Ayrıca toplam 12 hafta sonra, kursa ve aylık olarak ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.


Ödeme planı:

1. Önümüzdeki ilk 3 ayın tam ödemesi: 2445 €
2. Diğer 3 ay aylık 715 € taksitli öğrenci tarafından ödenecektir.


Top Teens Çalışma Paketi
En az bir hafta süre ile katılım sağlanabilmektedir. Haftada 20 saat dil eğitimi verilmektedir. Öğrencilere ders materyalleri ve okula ait aksesuarlar hediye edilmektedir. Bu kursta konaklama aile yanında gerçekleştirilmektedir. Bunun sebebi bu kursun yetişkin gözetiminde bulunması gereken 13-17 yaş aralığındaki gençlere sunuluyor olmasıdır. Kurs sonunda öğrencilere katılım belgesi verilmektedir.


Sekiz haftalık İngilizce Paketi
Kendi dairelerinizde konaklayacağınız bu pakette haftada 20 saat ders yapılmaktadır. Ders materyalleri okul tarafından sağlanmaktadır. Kurs sonunda öğrenciye katılım belgesi verilmektedir.


Yetişkinler için İngilizce Paketleri
Tatil yaparken dil eğitimi almanıza olanak sağlayan bu kurs toplamda 1 hafta sürmektedir. Öğrencilere dairede konaklama fırsatı verilmektedir. Ders kitapları kurs tarafından sağlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir.


Gençler için yaz kursları
Bir hafta süresince aile yanında konaklama seçeneği ile sunulan bu kursta toplamda 20 saat İngilizce eğitimi verilmektedir. 7-13 yaş arasındaki öğrencilere özel olarak tasarlanmıştır. Öğrenciler derslerle beraber aktivitelere de katılırlar. Kurs sonunda belge verilmektedir.


İş İngilizcesi Çalışma Paketi
Yirmi genel İngilizce dersi ve 10 birebir İngilizce dersi verilen bu kursta otel konaklaması mevcuttur. Ders materyalleri yine okul tarafından sağlanmaktadır. Öğrenciler öğretmen ile beraber gelişimlerini sürekli denetim altında tutarlar. İstediğiniz süre boyunca devam edebilirsiniz. Kurs sonunda katılım belgesi verilmektedir.


Birebir İngilizce Paketi
En az 1 hafta süre ile ders alınabilmektedir. Haftada 15 saat ders verilmektedir. Aile yanında konaklama yapılacaktır. Ders sonunda katılım belgesi tahsis edilmektedir.

bottom of page