5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocenters

Eurocenters

Image-empty-state.png

Malta da İngilizce Dil Okulu

Orta Çağ, rönesans ve barok mimarisiyle Malta, Kuzey Afrika ve Sicilya arasındaki derin mavi sularda yer almaktadır. Malta 314 km² lik inanılmaz derecede küçük üç adadan ve nüfusu, güneşli mavi Akdeniz de mutlu bir şekilde yaşayan 400.000 kişiden oluşur. Malta, neredeyse her gün güneş alan ılıman kış iklimine sahiptir. Yazın, davetkâr denizler ve hafif esintiler sizi sıcak yaz güneşinde serinletir.


MSIDA

Malta, açık hava festivalleri ve konserler, su sporları, tiyatro, sokak performansları, havai fişekler, şenlikler ile köy sokakları ve pazar yerlerinde gösteri yapan bandolar sunar. Ayrıca çeşitli alışveriş merkezleri, gazinolar, dostane barlar, açık hava kafeler ve kıyı restoranları vardır. Malta da geleneksel köyler, hoş kır bölgeleri ve rıhtımda yürüyüşlerle sakin hayat temposunu keşfedeceksiniz.

Eurocentres Malta, tüm olanakların yürüme mesafesinde olduğu sakin bir bölgede yer alır. Bina teras ve bahçe ile kaplıdır, 8 adet klimalı ve konforlu sınıfa, ücretsiz WiFi bağlantısı bulunan kendi bilgisayar odasına, öğrenme merkezine ve öğrenci salonuna sahiptir. Eurocentres Malta nın uluslararası atmosferi, personelin özenli özverisi ile birlikte eşsiz bir dil öğrenme deneyimini mümkün kılar. Avrupa nın başka hiçbir yerinde İngilizce becerilerinizi güçlendirirken Akdeniz in tadını bu denli çıkaramazsınız.


Eurocentres Malta üniversiteye, yat limanına ve Malta nın en büyük ve en modern şehri Sliema ya yürüme mesafesindedir. Okul, büyük bir otobüs güzergahı üzerinde bulunur ve bu nedenle adanın her yerine kolay ulaşım sağlayan merkezi otobüs bağlantılarına sahiptir. Örneğin Valletta (Malta nın başkenti ve UNESCO mirası) ve St Julian s (Malta nın gece hayatı ve eğlence merkezi) otobüsle sadece 5 dakika uzaklıktadır.

bottom of page