5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

ELS

ELS

ELS, 1961 den beri 143 ülkeden 1,2 milyon öğrencinin hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmesine yardımcı oldu.


ELS, 50 yıldan uzun süredir İngilizce hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerin tercihi olmuştur. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor.


İngilizce bilmek, fırsatlara açılan kapının anahtarıdır. Güçlü İngilizce dil becerileri öğrenmek ve geliştirmek; eğitim, kariyer ve hayatınız ile ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.


ELS sizlere ihtiyacınız olan İngilizce bilgisini kazandırmak ve başarıya giden yolculuğunuzda size rehberlik etmek amacıyla çok çeşitli programlar sunuyor. Yolculuğunuza başladığınız andan itibaren yeni dilleri, kültürleri, insanları ve mekanları keşfedeceksiniz.


NEDEN ELS?

ELS te öncelik SİZSİNİZ. Hiç kimse ELS nin sahip olduğu seçeneklere ve uzmanlara sahip değildir. Odak noktaları sizin başarınızdır; size bu yolda rehberlik ediyorlar.


-Hedeflerinize ulaşmak için size en uygun eğitim programını bulun
-İdeal ortamınızda eğitim alın
-Uzmanlardan eğitim alın
-En iyi kaynaklara ve materyallere erişin
-İngilizce uzmanlık sınavınızı geçmeye hazır olun
-Evinizden ayrılmadan yolculuğunuza hazırlanın


Eğitim Kalitesi: ELS nin en deneyimli öğretmenleri olan Kıdemli Öğretmenlerin ve Öğretim Uzmanlarının çoğu TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğreten Öğretmenler) üyesidir. (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğreten Öğretmenler) üyesidir.


Yüksek Standartlar: Tüm öğretmenleri, İngilizce dil eğitiminde deneyimli profesyonel eğitimcilerdir. Birçoğu Yüksek Lisans derecesine sahiptir.


Sürekli Eğitim: ELS öğretmenleri yıl boyunca, aylık mesleki gelişim atölyeleri gibi profesyonel gelişim fırsatlarından yararlanırlar.


Özel Öğretmenler: ELS; öğretmenlerinin adanmışlığı, kabiliyetleri ve hizmet deneyimiyle tanınır. Öğretmenlerinin birçoğu en az 15 yıldır ELS de görev yapmaktadır.


4 Lokasyon;

ELS in İçinde Bulunduğu veya Bağlı Kurum (Mevcut İse) Şehir,Eyalet/Bölge

Universiti Putra Malaysia                                                                               Kuala Lumpur
Johor Bahru-Şehir Merkezi                                                                            Johor Bahru
Kuala Lumpur-Şehir Merkezi                                                                         Kuala Lumpur
Subang Jaya-Şehir Merkezi                                                                          Subang Jaya

bottom of page