5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page
London School Of.jpg

LONDON SCHOOL OF COMMERCE

LONDON SCHOOL OF COMMERCE

 

AB ülkesi olan Malta, her yıl binlerce öğrencinin dil eğitimi dahil London School of Commerce Malta (LSC) gibi köklü lisans eğitimi veren üniversitelerin yer almasıyla tercihlerde ön plana çıkmaktadır. Başta London School of Commerce Malta ( LSC )’nin Avrupa Birliği’nin en ekonomik ülkelerinden biri konumundaki Malta’da oldukça uygun şartlarda üniversite eğitimi verilmektedir.

London School of Commerce Malta (LSC) Malta’da konusunda uzman akademik kadro çalışmaları ile  bünyesinde lisans programlarında 2018’de eğitim vermeye başlamıştır.

AB ülkesi Malta’da London School of Commerce Malta (LSC)’de lisans eğitimi alan öğrenciler çok sayıda imkan ve avantaja sahip olmaktadırlar.

– Avrupa Birliği’ne tam üye olan ve ekonomik açıdan oldukça avantajlı sosyal yaşam maliyetleri olan ana dili ingilizce olan Malta, başkent Valletta’ya 5 dakika yürüme mesafesindedir.

– İngiltere’ye gitmeye gerek olmadan merkez kampüs ile İngiltere’nin Londra şehrinde yer alan Bedfordshire Üniversitesi’nden lisans diploması alma imkanına ( çift diploma ) sahip olunmaktadır.

– IELTS veya TOEFL ve dengi dil sınavına girmeye gerek olmadan lisans programına başlanmaktadır.

– YÖK denkliği vardır ve YKS-TYT üniversite sınavına girmenize gerek yoktur.

– İngiliz üniversitelerinde sahip olunan haklara mezuniyet sonrası öğrenciler sahip olmaktadır.

 

Malta’nın bir uluslararası yükseköğrenim merkezi olma ve sürdürülebilir bir ekonomi yaratma hedefindeki politikaları çerçevesinde London School of Commerce Malta ( LSC ), tüm ülkelerden gelen öğrencilerine yüksek kaliteli ve güncel bilgilerle işletme ve yönetimi üzerine lisans ve yüksek lisans eğitimleri sunmaktadır.

London School of Commerce ( LSC ) Malta’nın hazırlık eğitimi programları her hafta düzenlenmektedir. İşletme bölümleri eğitimlerine geçişlerde ülkede çalışma izni verilmektedir.

London School of Commerce Malta ( LSC )’ya kayıt için Türkiye’de üniversiteye giriş sınavına girmek gerekmemektedir. Sadece lise diploması yeterlidir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmiştir.

LONDON SCHOOL OF COMMERCE - MALTA (LSC) EĞİTİM ÜCRETLERİ

bottom of page