5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Kanada Dil Okulları;


1-TORONTO

Toronto da dünyanın birçok yerinden gelmiş olan 5 milyonun üzerinde insan yaşamaktadır ve bu insanlar Toronto yu tartışmasız en renkli ve çok kültürlü şehir haline getirmektedir. Aynı zamanda Kuzey Amerika nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir. Toronto, Kanadalı Huron Yerlileri nin dilinde ,buluşma yeri, anlamına gelir. Bu isimden daha uygun bir isim olamazdı çünkü burada hiç kimse uzun süre yabancı olarak kalamaz.


Kanada nın en büyük şehri oldukça canlı ve yaşam doludur. İngilizce kursunuz süresince Toronto yu keşfetmek için zaman ayırmalısınız çünkü bu şehirde herkes için bir şeyler mutlaka vardır. Doğasever misiniz? Öyleyse Ontario Gölü ne ya da meşhur hayvanat bahçesine gidin! Sanat ve kültürle ilgiliyseniz sizi memnun edecek Art Gallery of Ontario ve Fort York dahil çok sayda müze ve galeri bulunmakta.


Toronto Dil Okulunda harika İngilizce kurslarından birine kayıt yaptırın ve Ontario Gölü ndeki Kanada nın kültürel merkezini keşfedin! Toronto, ülkedeki en büyük şehirdir ve Kanada nın New York u olarak bilinir. Farklı milliyetlerin karışımı burayı çok kültürlü bir şehir haline getirmiştir ve bu da yurtdışında İngilizce eğitim için en ideal ortamı sağlar.

Toronto daki etkili İngilizce dil kurslarında İngilizce yeteneklerinizi hızlı bir şekilde geliştireceksiniz. İş İngilizce sinden yoğun ve bire bir İngilizce ye kadar farklı türlerde kurslar sunmaktadır.


Neden Toronto da İngilizce?

Toronto daki yurtdışı eğitim programları özellikle iyi bir deneyimdir: Toronto daki İngilizce dil kursunda anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenebilir ve aynı zamanda dünyanın en ilgi çekici şehrini keşfedebilirsiniz! Bu modern şehirde turlamaktan sıkıldınız mı? Ontario Gölü kenarında bir fincan kahve içmeye ne dersiniz? Sadece birkaç dakika içinde tekrar son moda mağazaların bulunduğu caddelere ya da China Town a dönebilirsiniz. Toronto da İngilizce dil kursu, geleceğiniz için bir yatırımdır. İngilizce kursuna giderek eşsiz yerleri ziyaret edebilir, yararlı deneyimler kazanabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Tarihi mimari ve modern gökdelenlerin kombinasyonu sizi hayrete düşürecek. Toronto da İngilizce eğitim almanın avantajlarını keşfedin!


Toronto daki Dil Okulunun Donanımı

Toronto daki dil okulu modern olarak donatılmıştır ve şu özelliklerdedir:


-Geniş, tam donanımlı sınıflar
-TV ve DVD çaların bulunduğu ortak kullanım alanı
-Tam donanımlı mutfak
-Kütüphane ve çalışma odası
-Resepsiyon ve teras


Sprachcaffe dil okulu farklı kurslar sunmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir ve bu da etkili öğrenmeyi garanti eder.


Toronto Dil Okulunun Yeri

Toronto daki dil okulu kent merkezine oldukça yakın, Cabbagetown bölgesinde bulunmaktadır. Burada kraliçe Victoria döneminden kalma birçok konak, moda butikleri ve hoş barlar vardır. Cabbagetown, dinamik ama sakin bir çevreye sahiptir. Tüm önemli merkezlere yürüyerek ya da yerel ulaşım araçlarıyla kolayca gidebilirsiniz.


Toronto nun CN Tower, liman, birçok müze ve parkları gibi tüm meşhur ve görülmeye değer yerleri, yürüyerek ya da Cabbagetown dan toplu taşımaya binerek ulaşabileceğiniz mesafededir.


Toronto da Aktiviteler

Toronto, boş zamanlarınızda katılabileceğiniz birçok aktivite sunmaktadır. Kanoya binmeyi deneyebilir, Kanada yamaçlarında kayabilir ya da su sporları ile ilgilenebilirsiniz. Toronto da tadını çıkarabileceğiniz aktiviteler sınırsızdır!


Toronto daki İngilizce dil okulunda çalışanlar sizin için aktiviteler organize etmekten mutluluk duyarlar. Tabi ki dil okulu şehir turları, müze gezileri, tiyatro, sinema geceleri organize etmektedir. Uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar kurmak için birçok fırsatınız olacak.


2-CALGARY

Son birkaç yıl içerisinde Calgary Kuzey Amerika da en hızlı gelişen şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu Kanada şehri diğer büyük şehirlerde sunulan tüm özelliklere sahiptir, ancak Calgary insanları beklenenden farklı olarak, şehri daha sakin yapan düşük-stres zihniyetindedir. Şehrin sunduğu çok şey olmasına rağmen, öğrencilere göre, yaşam maliyeti nispeten düşüktür.


1988 Kış Olimpiyat Oyunları burada yapıldığından beri, şehir atletler için bir buluşma noktası haline gelmiştir. Calgary kar sporları için hazırlık ve pratik yapmaya şehre gelip kalan bu ilgili ve cesaretli atletlere kucak açar.


Kentin hemen dışında, yaklaşık 45 dakika uzaklıkta, Banff Ulusal Parkı ve Louise Gölü bulunur. Bu doğal turistik yerler Alberta eyaletinin en görkemli yerlerinde olduğu için iyi bilinmektedir. Şehir doğal atmosferini koruyarak her yıl ,Calgary Stampede,e ev sahipliği yapar. Bu festival şehirliler için eski kovboy ruhunun anılmasına izin vermektedir. Festival şimdi dünyanın her tarafından ziyaretçi çeken popüler bir hale gelmiştir!

İngilizce dil kursu sırasında Calgary i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu şehir herkes için bir şey sunar. Doğayı seviyor musunuz? O zaman Rocky dağlarının eteklerine ve ünlü Calgary hayvanat bahçesine gitmelisiniz. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, size geniş yelpazede sunulan galeri ve müzelerden memnun kalacaksınız.


Calgary deki fantastik İngilizce dil kurslarından birine kayıt yaptırın ve 1988 Kış Olimpiyat Oyunlarının evini keşfedin. 1900 lü yılların başında meydana gelen petrol patlamasından beri, Calgary Kanada nın en önemli şehirlerinden biri haline gelmiştir. Farklı uluslardan oluşan bir karışım ile şehir çok kültürlüdür ve bu özelliği ile yurtdışında İngilizce programları açısından ideal bir yerdir.


Calgary okulunda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir, okulda Standart İngilizce veya Yoğun İngilizce kursları alabilirsiniz.


Niçin Calgary deki İngilizce Dil Kurslarından Birini Almalısınız?

Calgary deki yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler: Calgary dil kurslarında İngilizceyi anadilleri İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedebilirsiniz. Modern şehir içinde şehir turu yapmak için bir molaya mı ihtiyacınız var? Rocky Dağları nın eteklerinde bir kahveye ne dersiniz? Birkaç dakika içinde popüler alışveriş caddesine veya Çin Mahallesine geri dönebilirsiniz. Calgary Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Calgary deki İngilizce kurslarından birini almanın birçok yararlarını kendiniz keşfedin!


Calgary İngilizce Okulunun İçi

Calgary okulu modern bir şekilde donatılmıştır:


-9 konforlu-klimalı sınıf
-Geniş öğle yemeği alanı, buzdolabı ve mikrodalga fırın
-Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası
-Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri mevcut
-Resepsiyon alanı


Sprachcaffe dil okulu çeşitli dil kursları sunmaktadır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı etkili öğrenmeyi sağlamak adına, en fazla 14 tür.


Calgary Dil Okulunun Yeri:

Dil okulu Kuzey Amerika ağı dil okullarının bir parçasıdır. Calgary ,Hayalinizdeki Kanada, dır-dağlar ve doğa ile çevrilidir ayrıca samimi insanlarla doludur. Okul şehir merkezinin göbeğinde kurulmuştur ve 10 yılı aşkın süredir burada faaliyet göstermektedir. Calgary, büyük şehirler olan Banff, Edmonton, Whistler ve Vancouver gibi merkezi yerlere yakındır. Burası dil, kültür, macera için ideal bir yerdir.


Calgary deki en önemli noktalara, yürüyerek yada şehir merkezindeki toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.


Calgary de Aktiviteler

Calgary boş zaman faaliyetlerine katılmak için birçok fırsatlar sunmaktadır. Neden kanoya binmeyi, Kanada yamaçlarından aşağıya kaymayı, veya çeşitli su sporlarını denemiyorsunuz? Calgary de zevkle yapabileceğiniz aktivitelerin listesi neredeyse sonsuzdur!


Calgary İngilizce okulunda çalışanlar size uygun eğlence programı organize etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tabii ki okul kendisi de şehir turları, müze ve tiyatro gezileri, film geceleri düzenlemektedir. Bu sayede diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.


3-MONTREAL

Dil okulu, Montreal şehir merkezinin yakınında kurulmuştur. Montreal, iki dilli bir şehir olarak bilinir, bu nedenle İngilizce veya Fransızca ya da her ikisini de aynı anda öğrenebilirsiniz. Şehir Avrupa kültürü, mimari, doğal güzellik ve uluslararası festivaller ile doludur. Montreal, eğlence ve zevke düşkünlüğü ile ziyaretçilerin ilgisini çeken Kanada nın ikinci büyük şehridir. Montreal in çok kültürlü özellikleri dil, kültür, macera deneyimi için gerçekten ideal bir yer yapar.


Tarihi binalar, kiliseler ve günümüz modern gökdelenleri ile karışık bir şehir olması Montreal i gerçekten eşsiz bir şehir yapar. Sadece eski ve yeni mimarisinin karışımı ile güzel bir şehir değildir, şehir caz, görsel sanatlar, tiyatro, müzik ve dans ile de canlıdır. Montreal, yaz aylarında, kent merkezinde devamlı olarak festival ve geçitlere ev sahipliği yapar, bunlardan en büyüğü olan ,sadece Gülmek için, komedi festivalidir.

İngilizce dil kursunuz sırasında Montreal i daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu harika şehir herkes için bir şey sunar. Eski Montreal in taş sokaklarında yürüyün ve muhteşem mimarinin tadını çıkarın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, galeriler ve müzelerin geniş yelpazeden memnun olacaksınız.


Montreal deki fantastik İngilizce dil kurslarından birine kayıt yaptırın ve iki dil konuşulan şehrin sesini dinleyin, sokakta insanlar doğal olarak karışık bir şekilde İngilizce ve Fransızca konuşlar. Farklı uluslardan ve dillerden bir karışım Montreal i çok kültürlü ve yurtdışında İngilizce programları açısından ideal bir yer yapar.


Montreal okulunda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Montreal dil okulunda Yarı Yoğun İngilizce veya Yoğun İngilizce kursları sunuyor.


Niçin Montreal deki İngilizce Dil Kurslarından Birini Almalısınız?

Montreal deki yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler: Montreal dil kurslarında İngilizceyi anadili İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedebilirsiniz. Modern şehir içinde şehir turu için bir molaya mı ihtiyacınız var? Bir kahveye ne dersiniz veya eski Montreal in taş sokaklarında çıkan sesle bir at arabası gezintisine? Birkaç dakika içinde popüler alışveriş caddesi veya küçük İtalya nın inanılmaz atmosferini yaşamak için geri gelebilirsiniz. Montreal Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, eşsiz bir deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Montreal deki İngilizce kurslarından birini almanın bir çok yararını kendiniz keşfedin!


Montreal İngilizce Okulunun İçi

Montreal okulu modern bir şekilde donatılmıştır:


-13 konforlu klimalı sınıf
-Geniş öğle yemeği alanı, buzdolabı ve mikrodalga fırın
-Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası
-Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri
-Resepsiyon alanı


Sprachcaffe dil okulu çeşitli dil kursları sunmaktadır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı etkili öğrenmeyi sağlamak adına, en fazla 14 tür.


Montreal deki Okulun Yeri

Dil okulu Kuzey Amerika ağı dil okullarının bir parçasıdır. Montreal, Kanada nın ikinci büyük şehri ve Kanada nın doğu kesiminde, Quebec eyaletinde, St Lawrence Nehri nde kurulmuştur. Okul Montreal şehir merkezinde modern bir binada yer almaktadır. Yakın komşuları Montreal Güzel Sanatlar Müzesi, Ritz Carlton Hoteli ve ünlü Holt Renfrew Department Store dir.


Montreal de ilgilendiğiniz ünlü yerlerin tümüne yürüyerek ya da şehir merkezinden toplu taşıma ile ulaşılabilirsiniz.


Montreal de Aktiviteler

Montreal boş zamanlarınızda iyi vakit geçirebilmeniz için birçok faaliyet sunmaktadır. Neden kanoya binmeyi, Kanada yamaçlarından aşağı kaymayı veya çeşitli su sporlarını denemiyorsunuz? Montreal de zevkle yapabileceğiniz aktivitelerin listesi neredeyse sonsuzdur!


Montreal İngilizce okulundaki çalışanlar sizin kendi eğlence programınızı organize etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tabii ki okulun kendisi de şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri düzenlemektedir. Bu sayede diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.


4-VANCOUVER

Dil okulu Vancouver ın ünlü alışveriş caddesi Robson Street e, sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmanın öğrenciler açısından avantajı hava trenine, otobüs duraklarına, yerel mağazalara ve Stanley Park a yürüme mesafesinde olmasıdır. Bölgenin yerli halkı, şehirde dolaşmanın en iyi yolunun yürümek, bisiklet binmek veya tekne turu atmak olduğunu söyleyecektir.


Okulun tam yeri Batı Pender ve Bute kavşağıdır. Bu alan çevresinde restoran ve kafeler, pub ve barlar, bankalar ve alışveriş merkezleri vardır. Bir öğrenci daha ne isteyebilir ki! Eğer sizin için ders sonrası kentin ,koşuşturması, çok fazla ise yürüyerek ya da bisikletle ulaşabileceğiniz Stanley Park kaçmak için hoş bir yer olacaktır. Park muhteşem doğasının yanı sıra şehrin harika manzarasını da gözler önüne sunar. Vancouver onu seçmeniz için size kapalı ve açık alan faaliyetleri gibi çok çeşitlilik sunar, bu şehirde isteyipte yapamayacağınız hiçbir şey yoktur!

İngilizce dil kursunuz boyunca Vancouver ı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu harika şehir herkes için bir çok imkan sunar. Doğayı sever misiniz? O zaman Capilano Suspension köprüsünden karşıya geçin veya ünlü Vancouver akvaryumuna uğrayın. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, size sunulan geniş yelpazedeki galeri ve müzelerden çok memnun kalacaksınız.


Vancouver daki fantastik İngilizce dil kurslarından birine kayıt yaptırın ve 2010 Olimpiyat-Paralimpik Kış Oyunları nın ev sahibi şehri keşfedin. Vancouver Batı Kanada nın üçüncü büyük şehridir ve en kalabalık nüfusa sahip olanıdır. Farklı milletlerin karışımı Vancouver ı yurtdışında İngilizce programları açısından ideal çok kültürlü ve uluslu bir şehir yapar.

Vancouver okulunda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Vancouver dil okulu Yarı Yoğun İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları sunuyor.


Vancouver Dil Okulunun İçi

Vancouver okulu modern bir şekilde donatılmıştır:


-10 konforlu klimalı sınıf
-Mutfaklı geniş öğle yemeği alanı
-Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası
-Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri
Sprachcaffe dil okulu çeşitli dil kursları sunmaktadır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı etkili öğrenmeyi sağlamak adına, en fazla 14 tür.


Vancouver daki Okulun Yeri

Okul Vancouver merkezinde yer almaktadır. Sadece en yakın otobüs durağı birkaç adım ötede ve hava treni istasyonuna 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Stanley Park tan, Vancouver ın en ünlü gezi noktasına, en popüler alışveriş ve eğlence alanı Robson Street e otobüs yolculuğu ile sadece birkaç dakika mesafededir. Öğrenciler sınıf pencerelerinden okyanus ve dağları doğrudan görebilirler.


Vancouver da ilgilendiğiniz ünlü yerlerin tümüne yürüyerek ya da şehir merkezinden toplu taşıma ile ulaşılabilirsiniz.


Vancouver da Aktiviteler

Vancouver boş zaman faaliyetlerine katılmak için birçok fırsatlar sunmaktadır. Vancouver da zevkle yapabileceğiniz aktivitelerin listesi neredeyse sonsuzdur!


Vancouver İngilizce okulundaki çalışanlar size eğlence programı organize etmenizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tabii ki okul kendisi de şehir turları, müze ve tiyatro gezileri, film geceleri gibi aktiviteler düzenlemektedir. Bu sayede diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.


5-VICTORIA

1843 yılına doğru geri gittiğimizde, Batı Kanada nın en eski şehri olan, Victoria kurulmuştur. Başlangıçta, Kraliçe Victoria adını alan kent, Hudson Bay Company için bir ticaret yeri olarak kullanılmıştır. On beş yıl sonra 1858 yılında, şehir Fraser Vadisi ndeki altına hücum ile hızlıca büyümüştür. Koloniler birleştiğinde ve 1871 yılında Kanada Konfederasyonu nun bir parçası haline geldiklerinde, Victoria, eyaletin başkenti oldu.


Zaman yirminci yüzyıla ilerlerken, Victoria, hükümet tarafından çoğunlukla sakin, turistik ve emeklilerin yeri olarak bilindi. Victoria da istihdam olanaklarının çoğunluğu inşaat, gemi tamiri, balıkçılık, makine ve orman ürünleri imalat sanayisi alanlarındadır. Ayrıca şehir Kanada nın batı deniz üssüne ev sahipliği yapmaktadır. Bu alandaki üretimin yoğun konsantrasyonundan dolayı şehrin bir bakıma denizcilik, orman ve tarım için araştırma merkezi olarak görünmesine sebep olmuştur.


İngilizce dil kursunuz sırasında Victoria yı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız. Şehrin yakınlarında okyanuslar, dağlar ve zevkle seyredeceğiniz muhteşem manzaralar vardır. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, şehir sınırlarında ki galeriler ve müzeler için sunulan geniş yelpazeden memnun olacaksınız.


Victoria daki okulda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Victoria dil okulu Standart İngilizce veya Yoğun İngilizce kursları sunuyor.


Niçin Victoria da İngilizce Dil Kurslarından Birini Almalısınız?

Victoria daki yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler: Victoria dil kurslarında İngilizceyi anadili İngilizce olan kişilerden öğrenebilir, ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedebilirsiniz. Victoria Sprachcaffe de İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, yararlı deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Victoria daki İngilizce kurslarından birini almanın birçok yararlarını kendiniz keşfedin!


Victoria İngilizce Okulunun İçi

Victoria okulu modern bir şekilde donatılmıştır:


-12 konforlu, klimalı sınıf
-Mutfaklı geniş öğle yemeği alanı
-Ücretsiz internet ve okul çapında kablosuz (WiFi) internet erişimine sahip bilgisayar odası
-Öğrenciler için çalışma ve kaynak malzemeleri mevcuttur
-Öğrenci salonu


Sprachcaffe dil okulu çeşitli dil kursları sunmaktadır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı etkili öğrenmeyi sağlamak adına en fazla 14 tür.


Victoria daki Okulun Yeri

Okul ana cadde üzerinde Victoria şehir merkezinin kalbinde bir binada yer almakta olup, sayısız lüks restoranın ve eğlence kulüplerinin bulunduğu Victoria tarihi kentine hızlı yürüme mesafesindedir. Okula beş dakikalık uzaklıkta Victoria nın başlıca turistik mekanlarından biri olan Inner Hrabour, tüm yıl boyunca sokak sanatçılarıyla, harika restoran, kafe ve dükkanlarıyla doludur. Dünyanın her yerinden turistler hokkabaz ve müzisyenlerin performanslarını izlemek için buraya gelirler.


Victoria da Aktiviteler

Victoria boş zaman faaliyetlerine katılmak için birçok fırsat sunmaktadır. Victoria da zevkle yapabileceğiniz aktivitelerin listesi neredeyse sonsuzdur!


Victoria İngilizce okulundaki çalışanlar size eğlence programı organize etmekte yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tabii ki, okul kendisi de şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri düzenlemektedir. Diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.


6-OTTAWA

Ontario eyaletinde Ottawa belediyesi Kanada nın başkentidir. Parliament Hill binaları Avrupa tarzı ile turistlerin ezberindedir. Bölge sık sık ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçitleri için kullanılır. Kuşkusuz, Ottawa ziyaretçileri Parliament Hill i mutlaka görmelidir!


Harika kırsal alanlar, küçük köyler ve bol bol çiftlik görmek için şehir dışında bir yolculuğa çıkın. Ottawa nın 90 kilometre çevresi içindeki manzara ve doğa, diğerleri gibi değildir. Bu renkli manzara ve yerel halkın dostluğundan etkileneceksiniz. Şehir çeşitli harita ve rehberler sunar, böylece yol boyunca çok sayıda tarihi yerden hiç birini kaçırmazsınız.


İngilizce dil kursunuz sırasında Ottawa yı daha fazla keşfetmek için kesinlikle zaman ayırmalısınız, çünkü bu nefes kesici şehir herkese bir şeyler sunar. Doğayı sever misiniz? O zaman kışın paten yapamaya, yazın da yüzmeye Rideau Kanalı na gidin. Eğer sanat ve kültür ile ilgileniyorsanız, şehir sınırlarındaki galeriler ve müzeler için sunulan geniş yelpazeden memnun olacaksınız.


Ottawa daki fantastik dil kurslarından birine kayıt yaptırın ve Kanada nın başkentini keşfedin. Çoğu ülkede olduğu gibi, başkent olmak farklı milletlerden oluşan insan karışımını getiriyor, bu da şehri yurt dışında İngilizce eğitimi programları için kesinlikle ideal bir yer ve çok kültürlü bir pota yapar.


Ottawa daki okulda, etkili İngilizce kursları sırasında dil becerilerinizi hızlıca geliştirebilir ve sürdürülebilirsiniz. Ottawa dil okulu Yarı Yoğun İngilizce veya Yoğun İngilizce kursları sunuyor.


Niçin Ottawa daki İngilizce Dil Kurslarından Birini Almalısınız?

Ottawa yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler: Ottawa dil kurslarında İngilizceyi anadili İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedeceksiniz. Modern şehir içinde şehir turu için bir molaya mı ihtiyacınız var? Rideau Kanalı nda yüzmeye ne dersiniz? Birkaç dakika içinde popüler alışveriş caddesine geri dönebilirsiniz. Ottawa Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, yararlı deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Ottawa daki İngilizce kurslarından birini almanın birçok yararını kendiniz keşfedin!


Ottawa İngilizce Okulunun İçi

Ottawa okulu modern bir şekilde donatılmıştır:


-10 tane bilgisayarlı sınıf
-Büyük ekran televizyonlar
-Mutfak tesisleri
-Konforlu Öğrenci salonu
-Ücretsiz internet ve (WiFi) internet erişimli bilgisayar labaratuvarı

Sprachcaffe dil okulu çeşitli dil kursları sunmaktadır. Sınıf başına düşen öğrenci sayısı etkili öğrenmeyi sağlamak adına en fazla 14 tür.


Ottawa daki Okulun Yeri

Okul Ottawa şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Sadece birkaç dakika içinde, öğrenciler yakındaki sanat galerileri, müzeler ve dünyaca ünlü By Ward Markete yürüyebilirler. Bu Pazar açık hava dükkanları, çok geniş restoran, bar ve gece kulüpleri ile tanınır.


Ottawa da Aktiviteler

Ottawa boş zaman faaliyetlerine katılmak için birçok fırsatlar sunmaktadır. Ottawa da zevkle yapabileceğiniz aktivitelerin listesi neredeyse sonsuzdur !


Ottawa İngilizce okulundaki çalışanlar sizin eğlence programı organize etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tabii ki okul kendisi de şehir turları, müze ve tiyatro gezileri, film geceleri düzenlemektedir. 


Diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak ve belki de yakın dostluklar başlatmak için birçok fırsatınız olacaktır.

bottom of page