5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Kanada da İngilizce Eğitimi


Kozmopolit ve canlı bir şehirde İngilizce öğrenmek ama aynı zamanda güvenli, yeşil ve samimi bir ortamda ve dünyanın en büyüleyici manzaralarına yakın bir konumda eğitim görmek istiyorsanız, İngilizceyi Kanada da öğrenmeniz gerek demektir.


Kanada daki iki dil okulu hem Kanada nın en güzel ve en heyecan verici şehirlerinde yer alıyor, hem de en yeni dil eğitimi teknolojileri, mükemmel öğrenci tesisleri ve deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunuyor. Toronto daki okul ağaçlarla kaplı Rosedale yerleşim bölgesi içinde ve Yorkville alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumda bulunuyor. Vancouver daki dil merkezi ise şehir merkezinin tam kalbinde, Vancouver ın başlıca cazibe merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.


Hem LSI Toronto hem de LSI Vancouver, Kanada da İngilizce kursunuzu bu büyüleyici ülkenin sunduğu en büyük güzelliklerden faydalanarak tamamlamanız için tasarlanmış eğlenceli ve renkli bir sosyal program sunuyor. LSI Kanada, Niagara Şelalesi ve Whistler kayak merkezine gezilerden Toronto Adaları nda piknik veya bir NHL buz hokeyi maçına kadar Kanada nın en büyük güzelliklerini ayağınıza getiriyor.


Kanada'daki Dil Okulları;


1- TORONTO

Toronto Kanada nın en büyük ve en güzel kentlerinden biridir. CN Kulesi nin tepesinden Ontario Gölü kıyılarına kadar, bu rengarenk ve kozmopolit şehir Kanada da İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere sonsuz fırsatlar sunar.


Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulu metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur. Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. İster TOEFL veya Cambridge Sınavı na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacak.


2-VANCOUVER

Çevresi yemyeşil dağ ormanları ve Büyük Okyanus ile sarılmış capcanlı, modern bir kent olan Vancouver, Kanada da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için tam anlamıyla baş döndürücü bir yerdir.


Dil okulu Vancouver şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar.

bottom of page