5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocentres

Eurocentres

Kanada da İngilizce Dil Okulları


Kanada, modern şehirleri, nefes kesici doğal güzellikleri ve sıcak insanlarıyla sizi şaşırtacak ve beğeninizi kazanacak. Vancouver ve Toronto, yıl boyu açık hava aktivitelerinin, dünya kalitesindeki sınırsız eğlencenin tadını çıkaracağınız canlı, güvenli şehirlerdir. Kanada nın net ve kolay anlaşılır İngilizcesi, burayı akademik, seyahat veya iş amacıyla dilinizi geliştirmek için mükemmel bir seçenek haline getirir.


1-TORONTO

Kuzey Amerika nın en büyük beşinci şehri Toronto, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği Toronto yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi yakındadır.

Okul, CN Kulesi, başlıca büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerinden, ayrıca Toronto nun önde gelen lig sporu stadyumlarından yalnızca birkaç dakikalık mesafede bulunan eğlence merkezinde yer almaktadır. Okulda 13 büyük sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar laboratuvarı, WiFi ile içinde ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt bulunan bir öğrenci salonu vardır.


2- VANCOUVER

Deniz ve dağlarla çevrili, ılık iklime sahip Vancouver, yaşamak için dünyanın en iyi yerleri arasında olmaya devam ediyor. Muazzam sayıda kış, su ve Alp dağları sporları sunar. Vancouver ın çok sayıdaki plajlarından birinde rahatlayabilir, tarihi Gastown da gezinebilir veya 100 adet parkından birini keşfedebilirsiniz.


Okul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver ın merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Bu modern okulda 22 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.


3-LUNENBURG

Lunenburg UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı ve Kanada nın en muhteşem yerlerinden biridir. Nüfusun neredeyse %100 ünün tek dilli olduğu, hakiki bir İngilizcenin konuşulduğu Lunenburg muhteşem yerel mağazalara, yıl boyunca düzenlenen birçok festivale, enfes barlara, kafelere ve nefes kesen bir manzaraya sahiptir. Güvenli, davetkar ve kültürel farkındalığın yüksek olduğu, her yaştan ve seviyeden dil öğrenenler için mükemmel bir yerdir.


Lunenburg ve çevresi, Yeni İskoçya ya yapılan günlük gezilerin ardından en çok rağbet gören bölgelerden biridir. Peggy s Cove ziyaretinden Balina İzleme ile geçirilen bir öğleden sonraya, öğrenciler bireysel ya da grup olarak keyfini çıkarabilecekleri birçok kampüs dışı aktiviteye katılma fırsatına sahiptirler. Ayrıca çeşitliliğin ve sosyal içermenin öne çıktığı çok sayıda kampüs içi etkinlik de mevcuttur. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendi kültürlerini diğer öğrenci arkadaşları ve Yeni İskoçyalılarla paylaşmaları için mükemmel bir yoldur!


Lunenburg tarihi kentinin merkezinde yer alan Eurocentres Atlantik Kanada, muhteşem Lunenburg limanına ve sahil kenarındaki ahşap kaldırımlara bakar. Okul Lunenburg un gözde yerel mağazalarına, bar ve kafelere, müzelere ve çok daha fazlasına birkaç dakika mesafededir. Çok çeşitli boş zaman etkinlikleri ve okulun nefes kesen bir ortamdaki benzersiz konumu böylece yurtdışında unutulmaz bir dil öğrenimi için ideal bir temel oluşturur.


Eurocentres Atlantik Kanada Lunenburg şehir merkezindeki UNESCO Dünya Mirası Bölgesinin bir parçasını oluşturur. Güvenli, aydınlık ve davetkar binası tekerlekli sandalyeyle erişim için uygundur ve birçok modern olanakla donatılmıştır. Cazip öğrenme ortamının yanı sıra kendini işine adamış öğretmenler mükemmel bir eğitim sunmak ve hedefledikleri dil seviyesine ulaşmalarını sağlamak için öğrencilere yardımcı olur. Okulun konumu ve şehrin büyüklüğü nedeniyle hemen hemen her şey yürüme mesafesindedir, hatta ev sahibi aile ve rezidans bile.


Doğa tutkunları ve maceracılar, bu yer tam size göre!

bottom of page