5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

EC English

EC English

Kanada'daki Dil Okulları;


1-MONTREAL

Bu capcanlı, çift dil konuşulan şehir,Avrupa nın klasik havasına sahiptir; ayrıca dünyanın önde gelen çok-kültürlü şehirlerinden biridir. Şehrin Arnavut kaldırımlarında dolaşın, ülkenin en iyi restoranları ve galerileriyle kendinizi şımartın, ya da arkanıza yaslanıp dünyaca ünlü Cirque du Soleil in doğduğu bu yerde şaşkınlık yaratan akrobatik gösterilerin heycanını yaşayın.


Montreal in merkezinde, şehrin ana alışveriş caddesi St. Catherine üzerindedir. Okul İngilizce, Fransızca ve ikisinin eğitimi üzerine uzamandır.


2-TORONTO

Kuzey Amerika nın dördüncü en büyük şehri olan Toronto, her biri farklı atmosfere sahip 240 farklı kültürdeki bölgeye ayrılarak 2.8 milyon kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, unutulmaz bir deneyim sunan CN Kulesi kenar yürüyüşü, Niagara Şelalesi ne günlük gezileri ve Kanada nın 200 farklı oyun aletine sahip harikalar diyarı Wonderland iyle macera arayanlar için biçilmiş bir kaftandır.


Yeteri kadar aldığı doğal ışığıyla samimi, ferah ve modern okul. Hareketli şehir merkezinin kavşağında dükkanlar ve restoranlarla dolu Yonge ve Eglinton bölgesindedir.


3-VANCOUVER

Herkese kucak açan sıcakkanlı insanlarıyla Kuzey Amerika nın en yaşanılası şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu capcanlı kültür merkezi şehir, doğaseverlere muhteşem dağları ve köpüklü suları, yemyeşil yağmur ormanları ve keşfedilmeyi bekleyen Kuzey Amerika nın en büyük parklarından birine ev sahipliği yapmaktadır.


Geniş, doğal ışık alan havadar sınıfları şehrin önde gelen binalarından birinde yer alır. Pek çok atraksiyona, mağaza ve açık hava aktivitelerine yürüyüş mesafesinde, şehrin merkezinde yer alır.

bottom of page