5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe İtalya'daki Dil Okulları;


1-ROMA

Dil öğrenmek için, anadili öğrendiğiniz dil olan bir ülkede dil öğrenmekten daha iyi bir yol yoktur. Sprachcaffe nin Roma daki okulu, İtalya da, doğal ortamında İtalyanca kurslar sunmaktadır. Antik şehir Roma İtalya daki en büyük şehirdir ve size İtalyan tarihi, kültürü ve dilini deneyimlemeniz için sayısız fırsat sunmaktadır.


Roma daki harika İtalyanca kurslarımızdan birine katılın ve bu etkileyici şehrin zenginliklerini keşfedin. Kolezyum, Panteon, Piazza del Popolo ve dünyaca ünlü diğer tarihi yerleri keşfedin, Roma kültür ve tarihini kendiniz deneyimleyin!


Roma daki İtalyanca okulu herkes için uygun kurslar sunmaktadır. Roma daki harika okulda 2 haftalık tatil kurslarından sınava hazırlık kurslarına, herkes için kursları bulunmaktadır.


Ölümsüz şehirde, İtalya ruhunu keşfedin, Roma daki dar sokakları, tarihi evleri ve restoranları ile en geleneksel mahalle olan Trastevere de gece yürüyüşüne çıkın. Roma da, böyle bir ortamda aldığınız İtalyanca kursu asla unutamayacaksınız.


Neden Roma da İtalyanca?

Roma daki yurtdışı eğitim programları özellikle özeldir: Anadili İtalyanca olan, uzman öğretmenlerden İtalyanca öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa nın bu heyecan verici şehrini keşfedebilirsiniz. Piazza Navona da arkadaşlarınızla gelato nun (İtalyan dondurması) keyfini çıkarın! Yerel ressamların resimleri ile büyülenin, Trevi Çeşmesi ni ziyaret edinin. Michelangelo nun Sistine Şapel ini ve Vatikan ı gezmeyi de unutmayın! Roma da İtalyanca kurs geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve İtalyanca kursa katılarak aynı zamanda eşsiz yerler görme, yararlı deneyimler edinme ve belki de yeni dostluklar kurma fırsatı bulacaksınız. Dünyadaki en büyüleyici şehirlerden biri olan ve her köşesinde farklı bir şeyler bulacağınız Roma yı ziyaret edin! Roma daki İtalyanca dil kursuna katılmanın avantajlarını kendiniz keşfedin!


Aktif İtalyan Kültürü

Yüksek vasıflı eğitmenleri eşliğinde Roma da yürüyüşe çıkın ve sayısız anıtı gezin. Piazza Navona, Piazza di Spagna, Via del Corso, Maximus sirkini veya Aventine i keşfedin! Tarihi Palazzo del Freddo a uğrayın ve Roma nın en eski dondurmacısında Roma nın en leziz tiramisu tatlısını tadın. Roma nın caddelerinde gezinirken kendinizi bu kentin kültürüne, tarihine ve lezzetlerine bırakın.


Roma daki İtalyanca Okulun Donanımı

Roma daki okulda en iyi kalite İtalyanca kursların keyfini çıkarın. Hoş, dinlendirici bir ortam, eğitim için harika bir atmosfer sunar. İtalyan yaşam tarzı ve dili ile çevrelenin ve Roma da eşsiz ve unutulmaz İtalyanca kurslarının keyfine varın.


Roma daki okul, öğrencilerin İtalyanca yı etkili bir şekilde öğrenmeleri için gerekli ekipmanlarla, modern bir şekilde donatılmıştır.


-Görsel-işitsel ekipmanlara sahip geniş sınıflar
-Video kütüphanesi
-TV ve DVD li ortak kullanım alanı
-Bilgisayar ve kablosuz internet erişimi bulunan multimedya odası
-Geniş, donanımlı bir mutfak
-Kahve köşesi


Roma daki İtalyanca Okulun Yeri

Okul, şehrin ikamet alanı olan bir bölgede, en önemli alışveriş caddelerinden biri üzerinde yer almaktadır. Okula yakın çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. Daha da önemlisi dünyaca ünlü St. Peter Basilika sı da okula yakın mesafededir.


Okulun harika konumu sayesinde derslerden sonra Piazza del Popolo ya da Villa Borghese e yürüyerek gidebilirsiniz. Ya da Vatikan civarındaki etkileyici müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Şehirdeki diğer görmeye değer yerler olan Kolezyum ya da Panteon yürüyerek ya da toplu taşma ile kolayca ulaşabileceğiniz mesafededir.


Roma da Aktiviteler

Her hafta farklı aktiviteler sunmakta ve bunlardan bazıları Roma şehir turu, yemek kursu, tiyatro, film geceleri ya da Floransa, Milan, Venedik ya da Vatikan a gezilerdir. Roma İtalyanca okulundaki ekip size yardımcı olmaktan mutluluk duyar...


2-FLORANSA

Floransa da ya da İtalya da dendiği gibi Firenze de İtalyanca öğrenmek birçok kişinin hayalidir. İtalyan yaşam tarzı, İtalyanca ve tutku Floransa yı ziyaret edenleri hemen büyüler. Floransa İtalyanca öğrenmek için harika bir yerdir ve çok güzel bir şehirdir.


İster görülmeye değer sayısız yerin keyfini çıkarın, butikleri dolaşın ya da isterseniz Toskana mimarisi ve şehrin yemek sırlarını keşfedin, Floransa İtalyanca öğrencileri için kesinlikle harika bir yerdir. Bu şehir sizi kendinizden geçirecek.


Gittiğiniz şehri ve yerel halkın dilini öğrenmelisiniz. Sprachcaffe ile Floransa daki farklı türlerdeki kurslardan birini seçebilirsiniz; ister tatiliniz süresince 2 haftalık kurslara, ister sınava hazırlık ya da bire bir kurslara katılın, burada aradığınız kursu mutlaka bulacaksınız.


Ana dili İtalyanca olan öğretmenlerle ve interaktif eğitim metoduyla eğlenceli ve rahat bir ortamda İtalyanca öğreneceksiniz. Floransa daki okulda yeni öğrendiğiniz dili diğer öğrencilerle ve yerel halkla pratik yapabilirsiniz!


Neden Floransa da İtalyanca?

Floransa daki heyecan verici İtalyanca yurtdışı eğitim programı özellikle önemlidir: Ana dili İtalyanca olan uzman öğretmenlerden İtalyanca öğrenebilir ve aynı zamanda Toskana nın hazinelerini keşfedebilirsiniz. Bu bölge İtalya daki en popüler turist destinasyonudur. Büyüleyici, güzel kasabaları ve tepeleri gezin! Köylere ve sahil boyu uzanan ananas ormanlarını görün. Floransa daki İtalyanca dil programı geleceğinize yapacağınız bir yatırım ve eşsiz yerler görmeniz için bir fırsattır, hatta yeni dostluklar bile geliştirebilirsiniz. Etruscan heykellerini, Ponte di Vecchio daki takı mağazalarını ve statues, Michelangelo nun yaptığı David Heykeli ni mutlaka ziyaret edin.


Aktif İtalyan Kültürü

1982 yılından beri UNESCO dünya mirası listesinde yer alan Floransa rahatlıkla yürüyerek keşfedilebilir. Nehir kenarından yürüyüşe başlayıp tepelere uzanın ve ardından tarihi şehir merkezine gelin. Floransa turları tarih kitaplarını canlı olarak yaşamak gibidir; Piazza della Repubblica da Roma kalıntılarını keşfedin, Palazzo Vecchio nun orta çağdan kalma sokaklarında yürüyün ve Santa Croce veya Santa Maria Novella gotik bazilikalarını ziyaret edin. Her biri 3 saat süren 6 farklı rotadaki turlarına katılın, şehri gezerken sayısız hatıra edinin!


Dil Okulunun Donanımı

Modern, öğrencilerin hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmelerine olanak sağlayacak şekilde donatılmış olan okul şu özelliklerdedir:


-Resepsiyon
-Mültimedya odası
-Cafe
-Ortak kullanım alanı
-Çatı terası


Dil Okulunun Yeri

Sprachcaffe Languages PLUS, Floransa nın tarihi merkezinin kalbinde,
Piazza della Repubblica ya bakan bir Palazzo da yer almaktadır. Katedral
meydanı Duomo kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 16 adet büyük klimalı
sınıfı kablosuz internet ve projektör ile donanımlıdır. Okulda
resital ve konferanslara ayrılmış büyük bir salon, öğrencilerin ders aralarında
dinlenebileceği, ders çalışabileceği ve sosyalleşebileceği büyük
ortak alanlar mevcuttur.


Okul Floransa da dil öğrenmek ve aynı zamanda şehri keşfetmek için ideal bir konuma sahiptir. Floransa Sprachcaffe hem etkileyici panoramik şehir manzaralarına sahip, hem de görülmeye değer diğer yerlere ve alışveriş alanlarına yakın şekilde Piazza della Repubblica da konumlanmıştır.


Okulun hemen yanından geçen çeşitli otobüs hatları ile Floransa daki hareketliliğiniz kısıtlanmayacaktır. Merkezi tren istasyonu okula 2 dakikalık mesafededir. Bu sebeple okul, Floransa ve Toskana nın diğer kasabalarını gezmek için oldukça ideal bir konumdadır.

Şehrin atmosferini sadece sayısız müzeler ve saraylarda değil aynı zamanda, özel galeriler, barlar, kafeler, disko ve kulüplerde de hissedebilirsiniz.


Floransa da Aktiviteler

Rehberli Floransa turu, müze ziyaretleri, yakın kasaba ve köylere (örneğin Chianti Bölgesi nde şarap tadımı) geziler gibi farklı aktiviteleri haftalık olarak düzenlemekte. Floransa İtalyanca okulundaki ekip sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!


3-CALABRIA

Calabria daki Sprachcaffe dil okulu, hoş ve doğal ortamda İtalyanca kurslar sunmaktadır. Nefes kesici kayalıkların kenarındaki güzel tarihi evlere ek olarak bu Güney İtalya kasabası kültür ve eğlence sunmaktadır. Calabria daki harika İtalyanca kurslarına katılın ve İtalya nın bu güzel kasabasını keşfedin!


Calabria daki İtalyanca kurslarını farklı türlerdedir ve herkese uygun kursları vardır. 2 haftalık tatil kurslarından, yoğun kurslara kadar aradığınız kursu Calabria da bulacaksınız!


Neden Calabria da İtalyanca?

Calabria daki İtalyanca yurtdışı eğitim programları özel bir deneyimdir: Ana dili İtalyanca olan, uzman öğretmenlerden İtalyanca öğrenirken, aynı zamanda Güney İtalya nın bu cennet güzelliklerini de keşfedebilirsiniz. Sicilya ve Etna Dağı2nı mutlaka görmelisiniz! Calabria da İtalyanca dil eğitimi, geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve aynı zamanda eşsiz yerler görme, farklı deneyimler kazanma ve belki de yeni dostluklar edinmek için de büyük bir fırsattır. Arkeolojik alanlardaki rölyefleri keşfedin ve derslerden sonra güzel Akdeniz sularına dalın! Calabria daki İtalyanca kurslarının size ne gibi avantajlar sağlayacağını kendiniz keşfedin!


Okulun Donanımı

Okul modern olarak donatılmıştır:


-Resepsiyon
-Kablosuz internet erişimi
-Ferah ve aydınlık sınıflar
-Açıkhava sınıfları
-TV, video ve stereo ile donatılmış ortak kullanım alanı
-Bahçe


Okul sahilden sadece yürüyerek 15 dakika mesafededir.
Calabria daki okulda farklı türlerde İtalyanca kursları sunulmakta. Her sınıfta maksimum sınıf mevcudu 10 öğrencidir.


Okulun Yeri

Calabria daki İtalyanca dil okulu Tropea nın 3 km güneyinde yer alan Santa Domenica di Racadi dedir. Okul portakal, zeytin ve zambak bahçesinin tam ortasında bir villadır. Hava güzel olduğunda derslerin çoğu dışarıda, portakal ağaçlarının altında yapılmaktadır. İtalyanca öğrenmek için bundan daha güzel bir yer hayal edebiliyor musunuz?

İtalyanca okulu kumsala 800 metre uzaklıktadır. Santa Dominicak ya ve 3 km uzaklıktaki Tropea ya da boş zamanlarınızda giderek hoşça vakit geçirebilirsiniz.


Calabria Aktiviteler

Her hafta farklı aktiviteler sunmakta. Sprachcaffe, Tropea ve civarına geziler düzenlemektedir. Calabria nın sayısız, güzel kumsallarına da geziler organize edilebilir.


Calabria daki okulda yemek kursu da verilmekte. Bu kursta nefis İtalyan yemeklerini pişirmeyi öğrenebilirsiniz.

bottom of page