5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

İsviçre'deki Dil Okulu;

ZÜRİH


Zurih çok sayıda müze, tiyatro ve oldukça meşhur bir opera binasına sahiptir. Spor tutkunları ise yürüyüş, nehirde rafting, kayak, snowboard ve dağ bisikleti gibi sportif faaliyetlere kolayca katılabilir.


Zürih, Avrupa nın tam kalbinde ideal bir konumdadır. Şehrin canlı ve tarihi merkezi ise Limmat Nehri kolları üzerine kuruludur. 500 den fazla bar ve gece kulübü ile açık hava kafeleri hem kent sakinleri hem de ziyaretçiler için ideal buluşma yerleri sunar. LSI Zürih, göle sadece 5 dakika uzaklıktaki ünlü Seefeld bölgesindedir ve şehrin merkezine çok yakındır. LSI Zürih, dünyanın belki de en saf ve çok yönlü bu şehrini keşfetmek için ideal bir başlangıç noktasıdır.


1800 lü yılların ortalarından kalma restore edilmiş tarihi bir binanın üç katına kurulu okul, dokuz adet yenilenmiş sınıfa, modern bir internet kafeye ve öğrenci salonuna sahiptir.


Sunduğu farklı aktiviteler arasında tekne turları, okul mangal partileri, peynirli fondü geceleri, opera ziyaretleri, diğer İsviçre şehirlerine ve Alplere yapılan geziler, spor aktiviteleri ve komşu ülkeler Avusturya, Fransa, Almanya ve İtalya ya yapılan hafta sonu gezileri yer alır.

bottom of page