5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe İspanya Dil Okulları;


1-BARSELONA

Barselona – bu isim Plaza Catalunya daki birçok kafeden biri olan café con leche de kumsalda güneşlenirken meyve kokteyli içmeyi akla getirmektedir. Barselona, Akdeniz İklimi ile güzel kumsalları, sayısız bar ve pubları ile Katalan lezzetlerini ve dünyanın her bir yerinden gelen genç insanları buluşturan yerdir. Şüphesiz ki, Barselona, özel çekiciliği ile büyüleyici bir şehirdir- İspanyolca kursu almak isteyeceğiniz doğru adrestir.


Deniz kenarındaki bu hareketli şehir İspanyolca kursları da dahil herkes için bir şeyler sunmaktadır. Ayrıca gece hayatı, farklı müzeleri ve görmeye değer yerleri ve özellikle farklı mimarisi ile Barselona uluslararası üne sahip bir şehirdir. Mimar Antoni Gaudi bu Katalan başkenti büyük ölçüde etkilemiştir; Parc Guell den büyüleyici katedral ,Sagrada Familia, ya küçük büyük bir çok mimarı yapı İspanyolca kursunuz süresince sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Barselona daki Sprachcaffe İspanyolca dil okulu size doğal bir ortam sunuyor. In Barselona daki harika programlardan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin zenginliklerini keşfedin! Barselona da farklı kurslar sunmakta: İster tatiliniz süresince 2 haftalık İspanyolca kursuna katılın ya da isterseniz sınava hazırlık ya da yoğun kursa... Barselona da herkes için uygun kurs bulunmaktadır. Barselona daki unutulmaz İspanyolca kursunuz süresince İspanyolcanızı ilerletirken neden bu güzel, hareketli Akdeniz şehrini keşfetmiyorsunuz!


Neden Barselona da İspanyolca

Barselona da yurtdışı eğitim özel bir deneyimdir: Barselona daki kursunuzda anadili İspanyolca olan öğretmenlerden İspanyolca öğrenirken aynı zamanda Avrupa nın en trend şehrini keşfedebilirsiniz. Alışverişten sonra dinlenmek isteyenler Ramblas da sokak kafelerinde dinlenebilirler ya da etkileyici Parque Guell de şehrin büyüleyici görüntüsünü izleyebilirler. Barselona da İspanyolca dil kursu geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve İspanyolca kursuna katılarak eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler kazanma ve yeni dostluklar kurma şansını da yakalamış olursunuz. Kim bilir belki de yeni arkadaşlarınız sizi parkta dünyanın en uzun ve renkli bankında bekliyorlardır. Sprachcaffe Barselona İspanyolca dil okulunda İspanyolca eğitim almanın avantajlarını kendiniz keşfedin!


İspanya yı Keşfet

3 okulu birden ziyaret et! Madrid, Málaga ve Barcelona. Tek bir gezi ile İspanya nın farklı bölgelerini tanıma, bu bölgelere özel kültürleri ve gelenekleri öğrenme imkanına sahipsiniz. Multi Destination Paketi ile sadece bir kez kayıt ve yerleştirme bedeli öde, 3 şehirde de eğitim al!


İspanyolca Dil Okulunun Donanımı

Barselona daki okul şu donanımdadır:
-7 aydınlık, modern klimalı sınıf
-İçecek makinası olan salon
-Çalışma ve dinleme odası
-İnternet erişimli bilgisayar odası
-Ödünç alınabilecek İspanyolca kitaplar


Barselona daki Dil Okulunun Yeri

Okul bu hareketli şehrin merkezindedir. Burası İspanyol kültürü ve yaşam tarzı ile ilgilenenler için harika bir yerdir. İspanyolca dil okulunun bulunduğu yerde ayrıca şehrin önemli, görülmeye değer yerleri ve farklı etkinlikler bulunmaktadır. The Ramblas ve Barselona nın meşhur alışveriş alanları okuldan uzak değildir. Birçok tapas bar, mağazalar, butikler, müzik mağazaları ve daha bir çok yer okula oldukça yakındır.

Barselona nın sokakları ne kadar kalabalıklaşırsa kalabalıklaşsın İspanyolca okulunda eğitiminiz için gerekli sessizliği bulacaksınız. Okulun modern donanımı size rahat ve etkili öğretim sunacaktır.


Barselona da Aktiviteler

Barselona görülmeye değer, harika yerleri ile özel ve eşsiz bir şehirdir. Asla sıkıcı olmayan ve sunacak çok fazla şeyi olan şehir… İster şehirde alışveriş yapın, ister kumsalda dinlenin, kültür ve müzeleri tanıyın ya da gece yaşamının keyfini çıkarın. Barselona herkes için bir şeyler sunar.

Boş zamanlarınızda yapabileceğiniz sayısız şey var: Gezilere katılabilir, şehir turuna çıkabilir, bar, sinema ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Tabii ki Barselona daki ekip size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır!


2-MADRID

Seyahat etmek öğrenmektir... Bu nedenle Sprachaffe , bir dili öğrenmenin en kolay ve pratik yolunun o dilin konuşulduğu ülkeye gitmek olduğuna inanıyor ve bunu kanıtlamak için sizi Madrid de İspanyolca öğrenmeye davet ediyor.


Madrid - burası İspanya nın ruhunun neredeyse dokunulabilir hale geldiği yerdir. Hareketli başkent kültür, müzik ve moda merkezidir. İspanyol yaşam tarzını deneyimlemek ve anlamak isteyenler için Madrid görülmeye değer bir şehirdir. Sabah dörtte bile şehir uyanıktır ve Madrid liler sokak kafe ve barlarında sohbet eder, gece kulüplerinde dans ederler ve şehrin tadını çıkarırlar.


Madrid de İspanyolca dil kurslarından birine katılanlar, İspanyol yaşam tarzını deneyimleyecekler. Bu şehir İber Yarımadası nın kalbindeki bir platoda kurulmuştur ve Katolik geleneklerinin, İspanyol tarihinin, modern ve avangart yaşamın bir karışımını sunar. Görkemli belediye binasının kalın duvarlı, okulumuzu şehrin gürültüsünden korur ve eğitim için sessiz, rahat bir atmosfer sağlar. Okulun çatısındaki terasta en güzel manzaralardan birini izlerken yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.


Madrid deki Sprachcaffe dil okulunda, doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilir ve derslerden sonra civardaki kafe ve barlarda diğer öğrencilerle ya da yerel halkla sohbet ederek İspanyolca pratik yapabilirsiniz. Madrid deki İspanyolca kursları farklıdır ve herkes için bir şeyler sunar. Yaz döneminde 2 haftalık kurslardan, yoğun kurslara, sizi DELE sınavına hazırlayacak sınava hazırlık kurslarından uzun dönem kurslara kadar farklı kurslar sunmakta.


Neden Madrid de İspanyolca Dil Kursu?

Madrid deki yurtdışı eğitim programı özellikle önemlidir: Madrid de İspanyolca kurslarında, ana dili İspanyolca olan kişilerden İspanyolca öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa daki en heyecan verici şehirlerden birini tanıma fırsatı bulursunuz. İspanya nın gururlu başkenti kozmopolit modernizm ile İspanyol huzurunu ve yaşam hazzını birleştirir. Madrid de İspanyolca dil kursu, geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve kurslardan birine katılarak eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatınız olur. Madridliler ile konuşmak kolaydır. Onlar çok net konuşurlar ve bu nedenle İspanyolcanızı kısa sürede ilerletebilirsiniz. Sprachcaffe Madrid İspanyolca dil kurslarına katılarak sizi ne tür avantajların beklediğini keşfedin!


Madrid deki Dil Okulunun Donanımı

Madrid deki dil okulu farklı İspanyolca dersler sunuyor. Maksimum sınıf mevcudu 12 kişidir.


Okul, derslerden önce ve sonra dinlenmeniz için bir çok fırsat sunmaktadır. Öğrenci salonunda ya da Opera ve Kraliyet Sarayı nı müthiş bir görüntü ile izleyebileceğiniz terasında dinlenebilirsiniz.


Madrid deki İspanyolca dil okulunun donanımı:
-7 sınıf
-İçecek makinesi olan öğrenci odası
-Öğrencilerin ders çalışabilecekeri çalışma odası
-Ücretsiz internet kullanımı ile bilgisayar köşesi
-2 teras


Madrid deki İspanyolca Dil Okulunun Yeri

Madrid deki İspanyolca dil okulu şehirdeki popüler buluşma merkezi olan ve en çok ziyaret edilen Puerta del Sol un yakınındaki Calle Arenal dedir. Okul Madrid in merkezinde, merkezi bir konumdadır.


Opera, Kraliyet Sarayı, Plaza de España ve Plaza Mayor gibi tüm görülmeye değer yerler okula yakındır. Puerta del Sol civarındaki mağazalar ve Gra Via alışveriş caddesi, sayısız bar, taverna ve restoran da okula yakındır.


İspanyolca okulu tarihi bir binadadır: Kalın duvar, okulu şehrin gürültüsünden uzak tutar ve rahat bir eğitim ortamı sağlar. Öğrenciler terasta iyi havanın keyfini çıkarırlar ve buradan hareketli Madrid i izlerler.


Madrid de Aktiviteler

Madrid gerçekten eşsiz bir şehirdir. Moda ve müzik bu İspanyol başkentinde adeta canlıdır. İspanyol kültür ve yaşam tarzını öğrenmek isteyenler Madrid i sevecekler. Birçok sokak kafe barları, pazarları, anıt ve müzeleri olan bu şehirde sıkılmanız imkansız!


Madrid deki cana yakın Sprachaffe çalışanları, öğrencilerimiz için müze gezileri, şehir turları, sinema ve tiyatro gibi aktiviteler düzenlemektedirler. Ayrıca size civardaki aktivite ve gezilerle ilgili bilgiler de vereceklerdir. Tek problem, boş zamanlarınızda bu kadar çok aktivite arasından hangisini seçeceğinize karar vermek olacaktır!


3-MALAGA

Zambakların çiçek açtığı ülkede, Ilık Endülüs güneşi altında, Malaga da İspanyolca öğrenin! Malaga yıllardır, İspanya nın Costa Del Sol daki en popüler tatil destinasyonudur. Bu büyük oranda yıl boyu harika bir iklime sahip olmasındandır. Ilık akşamlarda yeni kelimeler öğrenebilir ya da yerel barlardan birinde bir kadeh şarabın keyfini çıkarabilirsiniz.


İber Yarımadası nın güneyindeki şehir kültürel açıdan görmeye değer yerler de sunar. Malaga nın kırsal kesimindeki ünlü, beyaz köyler ve Royal Palace Alcazaba ve Katedral gibi şehir merkezindeki etkileyici tarihi binalar dikkat çekicidir. Picasso nun Malaga da doğduğunu biliyor muydunuz? Derslerden sonra bir gün, onun doğduğu yeri ziyaret edebilirsiniz.


Malaga daki Sprachcaffe dil okulunda doğal bir ortamda İspanyolca öğrenebilirsiniz. Derslerden sonra da derslerde öğrendiklerinizi diğer öğrenciler ya da misafirperver ve sosyal İspanyollarla pratik yapabilirsiniz.


Malaga da İspanyolca kursları farklı türlerdedir ve herkese uygun kurs bulunmaktadır. İster tatiliniz süresince 2 hafta dil kursu almak isteyin ya da isterseniz yoğun dil eğitimi. Neden harika, yarı- tropikal iklime sahip bu güzel şehiri Sprachcaffe nin unutulmaz İspanyolca yurtdışı eğitim programlarından birinde eğitim alırken keşfetmiyorsunuz?


Neden Malaga da İspanyolca?

Malaga da İspanyolca dil eğitimi özel bir deneyimdir: Malaga da anadili İspanyolca öğretmenlerden İspanyolca öğrenirken aynı zamanda Endülüs ün en güzel şehirlerinden birini de keşfedebilirsiniz. Turizme rağmen Costa Del Sol un başkenti hala yerel çekiciliğini korumaktadır. Malaga da İspanyolca dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırımdır ve İspanyolca kursa katılarak eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme, ve yeni dostluklar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sprachcaffe dil okulunun bulunduğu El Palo ve Pedregalejo daki kumsallar gençler arasında oldukça popülerdir. Burası sadece dinlenmek için harika bir yer değil aynı zamanda taze balık yemek için de harika bir yerdir. Burada renkli, Endülüs gece hayatını da yakından tanıyabilirsiniz. Ronda, Granada, Seville ya da Gibraltar a düzenlene geziler de katılmaya değer. Malaga da İspanyolca dil eğitimi almanın size sağlayacağı avantajları kursa katılarak kendiniz görün!


Malaga daki Dil Okulunun Donanımı

Okul binası orijinal bir Endülüs villasıdır ve her zaman oldukça popüler
bir eğitim akademisi olmuştur. Okul Malaga da Pedregalejo denilen yerdedir ve burası şehir merkezinden 2 km, sahilden ise sadece 100 metre uzaklıktadır. Sahil kenarında birçok bar, deniz ürünleri restoranı ve okulun her Pazartesi hoş geldin partilerini düzenlediği küçük bir bar olan
,La Tortuga, bulunmaktadır. Okulun yanındaki otobüs durağından şehir
merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.


İspanyolca dil okulunun donanımı:
-24 klimalı sınıf
-Resepsiyon
-Ders çalışma ve dinlenme odası
-İnternet erişimli bilgisayar odası (ücretli)
-Büfe (içecek ve aperatifler)
-Küçük bir bar La Tortuga


Malaga daki Dil Okulunun Yeri

Okul, Malaga merkezden 2 km uzaklıkta ve kumsaldan 100 metre uzaklıkta olan Pedregalejo da Endülüs villasında yer almaktadır. Burası öğrenmek ve yaşamak için ideal bir yerdir. Burada huzurun keyfini çıkarabilirsiniz ancak birçok etkinliğin düzenlendiği ve Malaga nın gece hayatını yakından tanıyabileceğiniz yer olan ,El Palo, dan da uzak olmayacaksınız.


Malaga nın merkezine otobüsle hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. Otobüs durağı okulun önündedir.


Sahil boyunca birçok bar ve deniz ürünleri restoranı bulunmaktadır ve okula ait olan ,La Tortuga, da burdadır. La Tortuga da her Pazartesi hoşgeldin partileri düzenlemekte. Diğer günler de bu kumsal barında harika zaman geçirebilir ve diğer ülkelerden gelmiş öğrencilerle tanışabilirsiniz.


Malaga da Aktiviteler

Malaga, görmeye değer harika yerleri olan eşsiz bir şehirdir. Burada sıkılmanız imkansızdır. Güneş neredeyse tüm yıl boyu parlar. Malaga, Endülüs yaşam tarzı, mutfağı, harika su sporu olanakları, uzun kumsalları ve antik kültürü ile sizleri bekliyor! İster alışveriş yapın, kumsalda güneşlenin, ister yerel kültürü tanıyın ya da gece hayatını keşfedin, Costa Del Sol un mücevheri, ziyaret etmek için hoş, farklı ve herkese hitap eden bir yerdir.


Malaga daki İspanyolca dil okulu geziler organize eder, müze ve şehir turları düzenler ve de bar , sinema ve tiyatro günleri tertipler. Cana yakın ekibi bireysel gezi, tur ve aktivitelerle ilgili size bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Tabii ki tek problem, bu kadar çok gezi ve aktiviteden hangilerine katılacağınıza karar vermek olacaktır!

bottom of page