5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocentres

Eurocentres

İrlanda da İngilizce Dil Okulu

Bu adada eski mitleri ve efsaneleri bulmak ve şaşırtıcı peyzaj keşfetmek için harika bir yerdir. Yerliler gizli mücevherleri ortaya çıkartmayı çok severler, sadece İrlanda adası sizi nereye götürüyorsa oraya gidiniz.


1-DUBLİN

Genç, cana yakın ve hareketli nüfusuyla dinamik, canlı bir metropol. Pek çoğu geleneksel İrlanda müziği sunan çok çeşitli publar, sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar ve konser olanakları. Dublin de her zaman süregelen bir şeyler vardır—ve halkı her zaman size ayıracak vakit bulur. Eurocentres ortak okulu Alpha College of English, O Connel Caddesi nden bir blok ötede, Dublin in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda 18 adet sınıf, rehberli bireysel çalışma için bir Öğrenme Merkezi, bir dinleme alanı, konforlu öğrenci kantini ve bir bilgisayar odası mevcuttur. Tüm binada ücretsiz WiFi bulunur.


2-GALWAY

Galway Şehri, İrlanda nın batı kıyısındaki büyüyen, bohem, kültürel bir şehir. Güzel sahilleri ve uzun dolamaçlı kordonuyla popüler olan deniz kıyısındaki yeri ile birlikte, ayrıca uğultulu kozmopolit bir şehir merkezine de sahip. Labirentsi parke taşlı caddeleri, renkli mağaza ön cepheleri ve yoğun kafe/bar kültürüyle keşfetmesi keyifli bir şehir. Şehir ayrıca her yıl yapılan Galway Sanat Festivali, Yarışlar ve sayısız diğer etkinlikler için toplanan büyük kalabalıklarla birlikte yıl boyunca yapılan birçok festivali ile de iyi biliniyor. Eski İrlanda da turba ateşleriyle ve geleneksel müziğiyle, iyi kazanılmış bir yarım litre Guinnes i zevkinize takdim eden birçok pubı ile tanıtılır. Kordon boyunca bir gece gezintisine çıkın ve Galway Bay üzerinden günbatımını seyredin veya Salmon Weir Köprüsü nün mükemmel bakış açısıyla River Corrib deki somon balıkçılarını izleyin.


Başkent Dublin in kalabalığından uzakta İrlanda yı ve İrlanda ruhunu keşfetmek istiyorsanız, büyüleyici üniversite şehri Galway sizin için doğru yerdir. 70.000 nüfuslu bu tarihi şehir, sadece bakı kıyısının ekonomi ve kültür başkenti değil. Aynı zamanda Atlantik kenarındaki ünlü Galway Körfezi ve büyülü, bozulmamış doğal güzellikler arasındaki konumu da onu aynı zamanda bir sonraki dil seyahatiniz için mükemmel bir başlangıç noktası yapıyor. İrlanda seyahatinizi, Eurocentres partner okullarından Galway Language Center da alacağını dil eğitimi ile birleştirebilirsiniz. Küçük bir aile işletmesi olan dil okulu, Galway in merkezinde yetişkinler için neredeyse 30 yıldır geniş bir yelpazede birinci sınıf İngilizce kursları sunuyor.


Kaliteli ve deneyimli öğretim kadrosunun yardımıyla, açık ve samimi bir atmosferde ve azami 10 kişilik küçük gruplar halinde İngilizcenizi geliştirme fırsatı sizi bekliyor. Kapsamlı bir öğrenme deneyimi yaşamanız için kütüphane, dinleme laboratuvarı, İnternet bağlantılı bilgisayar odası ve sınıf içerisinde ücretsiz kablosuz İnternet hizmetlerini de kullanımınıza sunuyor. Fiziksel ihtiyaçlarınız için aynı bina içinde bir restoran ve bir de kafe bulunuyor. İngilizce derslerinin yanında Galway i keşfetmek için size yeterince zaman kalıyor. Bununla birlikte, tarihi şehir turu ve İrlanda filmi gecesi gibi serbest zaman etkinliklerinden birine de katılabilirsiniz.

bottom of page