5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

St Giles

St Giles

St Giles ın Sözü: Misyon Beyanı

Uluslararası öğrencilere ve stajyer öğretmenlere yüksek kalitede, pozitif, öğrenci merkezli ve katılımcı bir ortamda eğitim verip, onların gerçek ve pratik ihtiyaçlarına odaklanmak. Öğrencilerin tüm kurslardan tam anlamıyla yaralanabilmeleri için çeşitli öğrenci destek hizmetleri sunmak.

Her yıl, 100 farklı ülkeden yaklaşık 14.000 öğrenci yabancı dil eğitimi ihtiyaçları için St Giles ı tercih ediyor. 1955 te kurulan okul, 60 yılı aşan bu süre içinde edindiği tecrübe sayesinde dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede eğitim sunmaktadır.
İnsanlar İngilizceyi birçok farklı nedenden ötürü öğrenmek isteyebilir. Amacınız ister seyahat, ister kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemek, ister eğitiminizi ilerletmek, ister sadece eğlenmek olsun, İngilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabilecek bir kurum!

St Giles International öğretim kadrosunun tamamı, asgari bir şart olarak, uluslararası geçerliliği olan Cambridge CELTA veya Trinity CertTESOL veya dengi gibi bir İngilizce Öğretmenliği sertifikasına veya üniversite derecesine sahip olmak zorundadır.

Neden St Giles?

-İngilizce eğitiminde 60 yılın getirdiği tecrübe
-Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık
-Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri
-Her türlü yaş grubuna, beceri seviyesine ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar
-Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi
-Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler
-En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri
-Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı


İngiltere'deki Dil Okulları;

1-Brighton
2-Eastbourne
3-Londra Merkez
4-Londra Highgate

bottom of page