5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe İngiltere Dil Okulları;


1-LONDRA

Kozmopolit şehir Londra, İngiltere deki popüler dil kursu destinasyonlarından birisidir. Londra nın merkezine 25 dakika mesafedeki Londra dil okulu tiyatrolar, sinemalar ve restoranlarla çevrili sakin bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.


Günümüzde, İngilizcenizi mükemmel hale getirmek neredeyse zorunluluk haline geldi. Londra dil okulunda sunulan çeşitli kurslarla, uygun bir ortam sunuluyor. Londra dil okulu British Council ve Education UK tarafından onaylıdır. İster tatiliniz süresince, yazın 2 hafta yoğun kurs alın, ister daha uzun süreli sınava hazırlık kurslarına katılın ya da bire bir ders alın- Londra da dil eğitimi alarak asla pişman olmazsınız.

Londra da kısa sürede, dersler dışında da İngilizcenizin geliştiğini göreceksiniz; öğrendiklerinizi diğer dil öğrencileri ile turist ve lokal halkla konuşarak pratik etme fırsatı bulacaksınız.


Londra İngilizce dil eğitimi almak özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İngilizce öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa nın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Tower Bridge ya da London Eye dan tüm şehri seyredebilirsiniz. Londra da alacağınız İngilizce kurs, geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda size yeni yerler tanıma, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanı da sunacak. London Aquarium u ya da dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds ı gezmeden önce İngilizlerin meşhur yemeği fishn chips (balık ve patates kızartması) yemeği unutmayın! Londra da İngilizce eğitim almanın avantajlarını kendiniz keşfedin!


Londra daki İngilizce Dil Okulunun Donanımı
Londra daki İngilizce Dil okulu dokuz adet iyi donanımlı geniş sınıfa sahiptir. Resepsiyon alanında kahve makinesi de bulunan ortak kullanım alanı vardır. Buradaki okulda Cambridge Sınavlarına hazırlanabileceğiniz gibi Londra Ticaret Odası nın (London Chamber of Commerce) İş İngilizcesi sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.


İngilizce okulu şu özelliklere sahiptir:
-Resepsiyon
-Rahatlayabileceğiniz bahçe
-İnternet erişimli bilgisayar
-Dinlenebileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ya da radyo dinleyebileceğiniz ortak kullanım alanı
-Kütüphane/Çalışma Odası


Londra daki İngilizce dil okulunda farklı kurslar sunmakta. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 15 tir.


Dil Okulunun Yeri

Londra daki İngilizce dil okulu Ealing in batı bölgesinde yer almaktadır. Okul, Ealing Broadway metro istasyonundan sadece 5 dakikalık uzaklıktadır. Birçok mağaza, restoran, pub ve alışveriş merkezi okula yakın mesafededir.


Ealing Londra nın yeşil cennetidir ve okula oldukça yakın bir park da bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra bu park da hoşça vakit geçirmektedirler.


Apartmanlar 15-20 dakikalık mesafededir (arabayla 5-10 dakika). Londra Heathrow Havaalanı ve şehir merkezi toplu taşıma ile sadece 20 dakikalık mesafededir.


Londra da Aktiviteler

Kesin olan bir şey var: İngiltere nin en popüler şehrinde asla sıkılmayacaksınız! İster alışveriş yapın, etrafı tipik kırmızı otobüslerle gezin ya da sayısız uluslararası restorandan birinde yemek yiyin, Londra sizi şaşırtacak ve büyüleyecek.


Tavsiye olarak: Madame Tussauds, National Gallery, Big Ben ve Trafalgar Square i gezmenizdir. Londra sonu gelmez seçeneklere sahiptir!


Alışverişi mi seviyorsunuz? O zaman, Londra gerçekten bir ilham verici moda başkentidir. Giysi severler Kings Road, Oxford Street ya da Soho da kendi tarzlarına göre yeni şeyler bulacaklardır.


Sporseveler, dünyaca ünlü Webley Stadyumu nda Premier Lig in oyunlarını izleyin!


Akşam olduğunda Londra nın en trend bar ve gece kulüplerine gidebilir ve partilere katılabilirsiniz.


2-BRIGHTON

Güney İngiltere de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. Deniz kenarındaki Londra, diye bilinen bu sahil kasabası dil eğitimi için oldukça ideal bir destinasyondur. Brighton da İngilizce eğitimi almak, bu kasabanın yaşayanları ile derste öğrendiklerinizi pratik yapma olanağı da sunacaktır.


Kraliyet geleneğine ve kraliyetin yazlık saraylarına ev sahipliği yapmasına rağmen Brighton genç ve modern bir şehirdir. Brighton Londra ya sadece 45 dakikalık mesafededir. 


Brighton da İngilizce kursuna katılarak farklı hedeflere uygun olarak hazırlanmış programlar ile dilinizi geliştirirken İngiltere yi keşfedebilirsiniz. Brighton daki dil okulu British Council ve English UK tarafından onaylıdır.


Neden Brighton da?

Brighton da dil kursu özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avrupa nın en popüler sahil şehri Brighton ı da keşfedebilirsiniz. Kanal boyu akan Körfez Akıntısı burada ılıman bir iklim oluşmasını sağlar. Brighton da alacağınız İngilizce dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda eşsiz yerler görüp, faydalı deneyimler edineceksiniz ve yeni dostluklar kuracaksınız. Örneğin doğa severler için harika yürüyüş imkanları sunan Brighton ı ve civarını neden keşfetmiyorsunuz? Brighton da İngilizce kursun size sunacağı avantajları kendiniz keşfedin!


Brighton Dil Okulu

Brighton dil okulu yerleşim bölgesinde konumlanmasına rağmen denize yakındır. Brighton Pier, Churchill Meydanı Alışveriş Merkezi, Royal Pavilion Palace ve kumsal okulun yakınındaki belli başlı yerlerden bazılarıdır. Sunduğu konaklama seçeneklerinden yurtları Brighton dil okuluna yürüyüş mesafesindedir.


Brighton dil okulu restore edilmiş etkileyici bir Edward dönemi binasındadır ve güzel bir bahçe ile çevrilidir. 


Okulunda öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir öğrenci salonu bulunmaktadır. 


Brighton dil okulunda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. Öğrenciler organize edilmiş sosyal program ve hafta sonu aktivitelerine katılabilirler.


Brighton daki Dil Okulunun Donanımı
-14 tam donanımlı sınıf
-Dış mekan aktiviteleri için bahçe.
-Öğrencilerin ders çalışabilecekleri, TV izleyebilecekleri, radyo dinleyebilecekleri ve sohbet edebilecekleri ortak kullanım odaları.
-Mini Mutfak/Bistro
-İnternet odaları, Kütüphane
-Farklı kurs seçenekleri


Öğrenciler okulda bulunan bistrodan yararlanabilir, kendilerine küçük atıştırmalıklar ve sıcak öğünler hazırlayabilmektedirler. Kendileri hazırlamak istemeyen öğrenciler için okulun civarında pek çok restoran/ snack bar seçeneği bulunmaktadır.


Brighton dil okulunun içinde ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Öğrenciler internet hizmetinden ortak salonlarda ve kütüphanede faydalanabilmektedirler. İsteyenler okulun kasalarından yararlanabilirler.

bottom of page