5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Kaplan International English

Kaplan International English

İngiltere de Dil Eğitimi


İngilizce yi doğduğu topraklarda öğrenin ve anadili İngilizce olan kişilerle aynı ortamda bulunarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşun. Gideceğiniz şehir ve eğitim seçenekleriniz hakkında daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki İngiltere dil okullarından birini seçin.


-Farklı şehirlere yayılmış İngiltere dil okullarından birini seçin.


-Her okulda Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık kurslarını içeren dil kurslarından birini seçin.


-Ne kadar süre eğitim görmek istediğinize karar verin.


-Yerli bir ailenin yanında kalın veya diğer Kaplan öğrencileriyle yurtta kalın.


-İngiltere de İngilizce eğitimi almak için öğrenci vizesi şartlarını kontrol edin


-Her biri 4 hafta süren Career Essentials sertifika programlarından birine katılarak, İşletme ve Pazarlama alanında yeni beceriler kazanın ve CV nizi güçlendirin.


İngiltere Dil Okulları Listesi;


1-Londra

Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Londra, inanılmaz tarihi ve zengin kültürünün şaşırtıcı bir birleşimini sunmaktadır. West End deki tiyatroları, dünyaca ünlü müzeleri, şehrin meşhur simgelerinin hepsi, Londra nın çok kültürlü yapısının bir parçasıdır. Moda evleri, enfes restoranları, bar ve kulüpleri modern Londra nın küresel varlığının oluşumuna katkı sağlamaktadır. Seyahatiniz için ne isterseniz, burada bulabilirsiniz.


-Leicester Square ve Covent Garden da, her ikisi de merkezi lokasyonlarda bulunan iki dil okulu vardır.


-Greater Londra bölgesi, 9 milyondan fazla insana ev sahipliği yapmaktadır.


-Konaklama, aile yanında kalma şeklinde ve öğrenci yurtları ile sağlanmaktadır.


-Londra, otobüs, tren ve metrolarıyla etkin bir ulaşım ağına sahiptir.


-Öğrenciler, Heathrow, Gatwick, City, Luton veya Stansted Havalimanlarına gelmelidir.


-Her biri 4 hafta süren Career Essentials sertifika programlarından birine katılarak, İşletme ve Pazarlama alanında yeni beceriler kazanın ve CV nizi güçlendirin.


2- Bath

Güzel ve tarihi bir Roma ve Georgian şehri olan Bath daki Kaplan International English okulunda eğitim alabilirsiniz. Şehir, enerjik öğrencilerin varlığının yanı sıra tarihi hamamlar (ki bunlardan dolayı şehir bu adı aldı) ile geçmişin ve geleceğin bir karışımını sunmaktadır.
Kaplan Bath dil okulu, şehrin tam kalbinde güzel mimariye sahip binalarda yer almaktadır. Rahat sınıfların ve ortak alanların yanı sıra okul, ayrıca temiz havada çalışmak ve sosyalleşmek için mükemmel bir ortam olan sakin bir arka bahçeye de sahiptir.


-Okul şehrin tam göbeğinde, mağazalar, kafeler ve restoranlara yürüme mesafesindedir.


-Çok kapsamlı İngilizce kursları sundukları için ihtiyaçlarınıza uygun kursu seçme imkanına sahipsiniz.


-Bath, barları ve kulüpleri, mağazaları ve tasarımcı butikleri, tarihi yerleri ve genç heyecanlı atmosferi ile tam anlamıyla dinamik bir şehirdir.


-Bath da aynı zamanda 13-17 yaş arası genç öğrenciler için İngilizce kursları sunulmaktadır.


3-Bournemouth

Kaplan Bournemouth dil okulu İngilizce yi tam bir İngiliz sahil kasabasında öğrenme fırsatını sizlere sunmaktadır. Bournemouth, yaz şovlarını, harika sosyal hayatı ve burayı turistler için yıl boyu ziyaret yeri haline getiren mükemmel alışveriş fırsatını bir arada sunar.


Üç katlı modern bir binaya sahip dil okulumuz, Westbourne nin varlıklı bir yerleşim ve alışveriş bölgesinde yer almaktadır. Bournemouth ilçe merkezinden otobüs ile beş dakika mesafede olan okul, ana cadde üzerindedir ve çalışma veya sosyalleşme için kullanılabilecek sevimli bir bahçeye de sahiptir.


-Ayrıca, Bournemouth a 10 dakikadan kısa mesafede, 14-17 yaş grubu öğrenciler için yaz okulu da bulunmaktadır.


-Okul, Kaplan öğrencileri için resmi Cambridge bilgisayar tabanlı bir test merkezidir.


-Bournemouth İngiltere nin en iyi, Avrupa nın ise en iyi dördüncü sahil kasabası olarak seçilmiştir.


-Bournemouth da 14-17 yaş arası genç öğrenciler için de İngilizce kursları sunulmaktadır.


4-Cambridge

Dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Cambridge deki dil okuluna katılın. Kaplan okulunda eğitim alarak, canlı bir öğrenci deneyimi yaşayabilir ve şehri çevreleyen prestijli tarihi güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.


Kaplan Cambridge dil okulu geniş, yenilenmiş ve modern bir Kral Edward dönemine ait binada yer alır. Sakin bir bölge olan Newnham da konumlandırılmış okul, birçok ziyaretinizi gerçekleştirebilmeniz için şehir merkezine otobüs ile 10 dakika mesafededir.


-Okulun, yazın barbekü yapmanın yanı sıra ders çalışmaya ve sosyalleşmeye imkan veren bahçesi vardır.


-IELTS ve Cambridge Sınavlarına hazırlık dahil, kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.


-Cambridge, çok çeşitli alışveriş merkezleri, bar ve restoranların yanı sıra canlı sanat ve müzik gösterimleri ile dopdolu bir şehirdir.


5-Liverpool

Kaplan International English, zengin kültür ve tarihin merkezi ve Beatles gibi dünyaca ünlü pop gruplarının yetiştiği bir şehir olan Liverpool a sizi çağırıyor. İki Premier Lig futbol takımı ile birlikte büyük bir sportif geleneğe sahip şehir, ayrıca İngiltere nin Londra dışındaki en geniş kapsamlı müze ve sanat galerilerine sahiptir.


Kaplan International Liverpool, İngiltere Miras Düzeyi II de listelenmiş bir binanın ikinci katında yer alır. Ayrıca okulda sadece 25 yaş ve üstü öğrencilere yönelik İngilizce kursları sunulmaktadır. Liverpool büyük bir öğrenci nüfusuna sahiptir ve bu dolayısıyla derslerinizden sonra her zaman bir şeyler yapabileceğiniz anlamına gelir.


-Gelişmiş eğitim materyalleri ve heyecan verici modern sınıflara sahip harika okul imkanları.


-Genel İngilizce den IELTS Sınavlarına hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.


-Okul, Beatles ın çaldığı efsanevi yer olan Cavern Club tan sadece yürüme mesafesi uzaklığındadır.


6-Manchester

Dünyanın en ünlü futbol takımının evi ve çok kültürlü yapısı ile zengin bir spor tarihine sahip Manchester dil okulunda yerinizi alın. Futbol, şehirdeki tek önemli şey değildir, ayrıca Manchester sanat, medya ve yüksek öğrenim merkezlerine sahiptir dolayısıyla da dil öğrenmek için ideal bir yerdir.


Okul, Portland Street üzerinde modern bir binada yer alır ve restoran, bar ve tiyatro gibi yerlere yürüme mesafesindedir. Geniş ve etkileyici bir uluslararası öğrenci topluluğuna sahip Kaplan Manchester dil okulu, İngilizce dilini öğrenmek ve İngiliz kültürünü keşfetmek için harika bir yerdir.


-Gelişmiş eğitim materyalleri ve heyecan verici modern sınıflara sahip okul olanakları.


-Genel İngilizce den IELTS sınav hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.


-Okul, dünya klasmanındaki Premier Lig futbol klüplerinden Manchester United ve Manchester City stadyumlarına kısa mesafede yer almaktadır.


7-Oxford

Oxford dünyadaki en ünlü üniversite şehridir ve Kaplan International Oxford okulunda eğitim alarak bu tarihin bir parçası olabilirsiniz. İngiliz öğrenciler 1096 dan beri bu şehirde eğitim görmüşlerdir. Bu nedenle hareketli bir öğrenci şehri olarak kalan Oxford da tarih ve eğitimin kokusunu almak mümkündür.


Okul, üç katlı ve modern bir ek binaya sahip Kral Edward döneminden kalma etkileyici bir binada yer alır. Oxford şehir merkezinin kuzeyinde 5 dakika otobüs mesafesinde yer alan okul, ayrıca barbeküleri etkinlikleri ve yaz sporları için uygun güzel bir bahçe ve binanın arkasında iç bahçeye sahiptir.


-Mükemmel eğitim materyalleri ve son teknoloji ekipmanlara sahip sınıflarda eğitim görme imkanı.


-Genel İngilizce den IELTS ve Cambridge Sınavlarına hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.


-Nehirde salla gezme ve Oxford Üniversite kolejlerini gezmek dahil rahatlık ve heyecanın bir arada olduğu birçok gezilecek yer ve yapılacak aktivite vardır.


8-Torquay

Torquay, Devon daki Kaplan International okulumuzda İngilizce eğitimi alın ve bu İngiliz kıyı şehrinin keyfini çıkarın. Torquay farklı marina ve yatları, güzel plajları ve yoğun sahil atmosferi ile bilinir ve tüm bunlar okulumuza çok yakındır.


Okul, şehir merkezine 3 dakika uzaklıktadır ve mükemmel eğitim olanaklarına sahiptir. Okul içinde sıcak yemekler veren bir kafeterya, ayrıca yaz aylarının tadını çıkarmanız için bahçe ve yüzme havuzu bulunmaktadır.


-12-17 yaş arası öğrenciler için İngilizce kurslar sunan ayrı bir Torquay okul daha vardır.


-Genel İngilizce den IELTS ve Cambridge Sınavlarına hazırlığa kadar kapsamlı İngilizce kursları sunmakta.


-İster öğrenci yurtlarında isterseniz de aile yanı programımızda yer alan yerel ailelerin birinde kalabilirsiniz.

bottom of page