5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocentres

Eurocentres

İngiltere de İngilizce Dil Okulları


Büyük Britanya ve İrlanda yalnızca İngiliz diline değil—Shakespeare, Joyce, Dickens ve Wilde ın ülkesi—aynı zamanda pek çok çağdaş kültürel akıma da ev sahipliği yapmaktadır. Zengin bir geleneğe sahip üniversiteler en güncel eğitimi sunmaktadır. Eurocentres 60 yıldan fazla bir süre önce kapılarını Britanya Adaları na açan ilk dil okullarının arasındaydı. Sonuç olarak okulların hepsi en önemli yerlerde bulunmaktadır.


1-BRIGHTON

Okul, dünyaca ünlü Royal Pavilion ın karşısında ve plaja beş dakikalık mesafede, Brighton ın tam merkezinde yer almaktadır. Dersler 12 adet aydınlık ve geniş sınıfta verilir. Ayrıca rehberli bireysel çalışma için bir Öğrenme Merkezi, Wi-Fi bağlantısı olan bir bilgisayar odası ve konforlu öğrenci salonu mevcuttur.


2-BOURNEMOUTH

Hoş bahçelerle çevrelenmiş klasik Viktorya dönemi binaları denizden ve şehrin merkezinden yalnızca on dakikalık yürüyüş mesafesindedir. 22 adet sınıf, bir büyük konferans salonu ve Wi-Fi bağlantısı olan bir Öğrenme Merkezi. Kafeteryada ara öğün ve öğle yemekleri bulunur.


3-CAMBRIDGE

Avrupa daki en tarihi ve popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Cambridge, yürüyerek veya bisikletle dolaşmak için uygun büyüklüktedir. Dünyanın her yerinden gelen gençler, öğrenci yaşamının ve spor, tiyatro, sinema, publar ve alışveriş için sayısız olanağın keyfini sürmektedirler. Amaca uygun, ahşap ve camdan yapılmış okul binası çalışmak için sıcak ve konforlu ortam oluşturmaktadır. 16 adet sınıf, bir adet konferans odası, bir adet büyük salon, kantin ve güzel bir terası vardır. WiFi bağlantısı bulunur. Bu tarihİ üniversite şehrinin merkezi yürüyerek 15 dakikadır.


4-LONDRA

Moda, müzik, tasarım ve filmde dünya standartlarını belirleyen, Avrupa daki en büyük şehirlerden biri. Sınırsız bar, restoran, müzikal, oyun ve konser seçeneği ile her zaman yapacak bir şey bulacaksınız. Şık okul binası 19uncu yüzyıldan kalmadır ve Victoria Station a yakın güzel bir bahçe içinde yer almaktadır. 17 adet sınıf ve WiFi bağlantısı olan Öğrenme Merkezi, öğrenmeyi hızlandırır ve keyfe dönüştürür. Dinlenmek için snack bar ve konforlu öğrenci alanları vardır.


5-ELTHAM

Londra nın sessiz, yeşil banliyösünde bulunan, Londra nın merkezinden trenle sadece 25 dakika uzaklıkta olan Eltham iki farklı dünyanın da en güzel özelliklerine sahip. Ayrıca moda pazarlara, restoranlara ve 2012 yılında Olimpiyatların yapıldığı Greenwich in tarihi manzarasına kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığında. Britanya nın en büyük IELTS sınavı merkezlerinden biri olan, tam donanımlı, kaliteli bir okul. 14 adet sınıf, iki adet büyük konferans salonu ve WiFi bağlantısı olan bir multimedya Öğrenme Merkezi. Okul, köy yaşamına özgü bir atmosfer ve Londra nın merkezine kolay erişimi bir arada sunan ideal bir konumdadır.

bottom of page