5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Küçükler için İngilizce kursumuz, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden faydalanırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen tüm genç bireyler için idealdir.


Grup halindeki öğrencilere bu Kursu yıl boyu sunmaktayız. Ingiltere, ABD ve Kanada daki yaz ve kış programlarımıza ise öğrencileri bireysel olarak kabul etmekteyiz..


Öğretim metodlarımız ve sosyal aktiviteler çocuk ve gençlere uyacak şekilde hazırlanmıştır. Junior kurslarımız, dünyanın Dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar. LSI tüm yetenek ve seviyelere uygun Ingilizce dil kursları sunmaktadır.


Gençler için İngilizce kursları gruplar için tüm yıl boyunca mevcuttur.


İngilterede'ki Yaz Okulları


1-LSI Londra Hampstead

LS I Londra Hampstead, Londra merkezine yakın yeşilliklerle kaplı ve refah içindeki Hampstead Semtinin kalbindedir. Okulumuz sessiz ve emniyetli bir çalışma yeri sunan, ancak aynı zamanda Oxford Caddesi ile şehir merkezine metroyla sadece 15 dakika mesafede bulunan, Londra'nın tüm cazibe merkezlerine kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Yaşı daha büyük olan küçükler için (12-17 yaş), kurs, sabahları verilen İngilizce dersleri ile öğleden sonraları gerçekleştirilen ve öğrencilerin İngilizcelerini hem sınıf içi hem sınıf dışında geliştirmelerini sağlayan öğleden sonra gezilerini bir araya getirmektedir. Daha küçük öğrencilerimiz için (7-11 yaş) sabah İngilizce sınıflarını sunuyoruz. Okul binamız aynı zamanda yetişkin (16+ yaş) sınıflarına da ev sahipliği yaptığından, ebeveynleri veya yasal temsilcileriyle gelen küçükler, Aile Programımız kapsamında aynı binada eğitim görebilir.


2- LSI Cambridge

Cambridge, eğitim ve öğretim konusunda köklü bir geçmiş ile eğlenceli ve canlı bir ortamı bir araya getiren, gençler için ideal bir öğrenim yeridir. Londra'ya trenle sadece 50 dakika, diğer yöndeki efsanevi Norfolk sahiline ise 1 saat mesafede olan Cambridge, İngiltere'nin sunduğu seçenekleri keşfetmek için ideal bir konumdadır. LS I Cambridge Küçüklere yönelik Kurs, tren istasyonuna ve hem tarihi hem de ticari şehir merkezine yürüme mesafesindeki merkezi bir bölgede yer alır. Sosyal program, dünyaca ünlü müzelerden Cambridge Üniversitesi'nin botanik bahçelerine ve lazer ile sinema gösterilerine kadar şehrin sunduğu tüm seçenekleri içerir.


3- LSI Brighton

Dünyanın her yerindeki gençler için bir cazibe merkezi olan, hayat dolu liman şehri Brighton, sahilleri, limanı, lunaparkları ve birçok yerel festivali ile çocuk programımız için mükemmel bir seçim. Brighton, İngiltere'nin en iyi bölgelerini keşfedebileceğiniz, Londra'ya trenle yalnızca 50 dakika uzaklıkta, ideal bir yerleşim yeridir. Okulumuz, mağazalara, kafelere, eğlence merkezlerine ve sahile yakın sessiz bir sokakta yer almaktadır. Yapılandırılmış sabah dersleri ve uyumlu öğleden sonra aktivitelerini birleştiren bu okul ile uluslararası birçok öğrenci ile arkadaşlık kurarken İngilizcenizi geliştireceksiniz. Hafta sonu düzenlenen geziler bu popüler kursun bir parçasıdır.

bottom of page