5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Fransa Dil Okulları;

1-PARİS


Paris İle ilgili söylenebileceklerin çoğu zaten söylendi ancak Fransa başkentinin çekici ve güzelliğini tarif edebilecek bir kelime ve ya cümle hala bulunamadı. Bunu görmek için oraya gitmek zorundasınız. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Champs Elysees a ayıracağınız bir gün bile bu şehre aşık olmanız için yeterli olacaktır.


Sprachcaffe Paris Dil Okulları doğal ortamında Fransızca kurslar sunmaktadır. Paris deki yurtdışı eğitim programı farklı türlerdedir ve herkese uygun bir şeyler sunmakta. Paris Dil Okulları ile ister yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılın ya da sınava hazırlık kurslarına, Paris de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.


Sınıfta öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle, Parisliler ile konuşarak, şehri gezerken, Seine boyunca yürürken, ya da çekici kafelerden birinde bir mola verirken pratik yapabilirsiniz. Bu harika ülkeyi iyi bir şekilde tanımak için civar şehirlere ve Fransa nın diğer bölgelerine düzenlenen gezilere katılmayı da ihmal etmeyin!


Paris teki Fransızca kursu eğlenirken aynı zamanda hızlı bir şekilde Fransızcasını geliştirmek isteyenler için idealdir. Sprachcaffe nin Paris teki unutulmaz Fransızca dil kurslarında Fransızca eğitim alırken bu güzel şehri de keşfedebilirsiniz.


Neden Paris te Fransızca Kurs?

Paris teki yurtdışı eğitim programı oldukça özel bir deneyimdir: Paris teki dil kurslarında ana dili Fransızca olan öğretmenlerden Fransızca öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa nın bu en heyecan verici şehrini keşfedebilirsiniz. Seine kıyılarında, büyüleyici mimari ve köprüdeki dekorasyonlarla ilgili öğrendiğiniz yeni kelimeleri diğer öğrencilerle pratik yapabilirsiniz. Paris dil okullarında alacağınız kurslar geleceğinize yapacağınız bir yatırım olacaktır ve eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme ve belki de yeni arkadaşlıklar geliştirme fırsatını yakalayacaksınız. Deneyimlerinizi yeni arkadaşlarınızla bir bardak Fransız şarabı eşliğinde paylaşabilirsiniz! Sprachcaffe nin Paris dil okullarına katılmanın size ne gibi avantajlar sağlayacağını kendiniz keşfedin!


Paris teki Dil Okulunun Donanımı

Paris teki okulda sunulan yüksek kalitedeki Fransızca kursların keyfini çıkarın. Burada, eğitim için mükemmel olan hoş ve rahat bir atmosferde Fransızca öğrenebilirsiniz. Başlangıç seviyesi haricinde sunulan tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır.


Paris teki okulda geniş ve iyi donanımlı sınıflara ek olarak öğrenciler, aşağıdaki olanaklardan faydalanabilirler:


-Resepsiyon
-Salon
-Kütüphane
-Kafeterya
-İnternet erişimi


Paris teki Dil Okulunun Yeri

Okul, 9. Arrondissement güneydoğusunda olan ,Arrondissement de l Opera, da sessiz bir cadde üzerindedir. Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikleri ile okula yakın bir mesafededir.

Paris Opera, Stock Exchange ve diğer kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilginç binalar Fransızca okuluna yakın mesafededir. Okula en yakın metro istasyonu Grands Boulevards tır. Louvre Müzesi, Arc de Triomphe ya da Notre Dame gibi diğer görmeye değer yerlere toplu taşıma ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Paris teki Aktiviteler

Paris te yapabileceğiniz çok farklı aktiviteler bulunmaktadır. Öncelikle şehir turu yapmalısınız. Arc de Triomphe ve Champs-Elysée yi ziyaret edebilir, mağazalara bakabilir ve hoş bir kafede güneşin tadını çıkarabilirsiniz.


2-NICE

Nice Côte D Azur un başkentinden daha fazlasıdır. Fransa daki en büyük 5. şehirdir ve muhteşem zenginlikte mimari ve kültüre sahiptir. Harabeler, müzeler, butikler, pazarlar, kafe kültürü ve canlı gece yaşamı Nice i ziyaret etmek için harika bir yer yapar. Nice Akdeniz in kıyısında ve Rivirea bölgesinin batısında bulunur. Bu kentte birçok tarihi kalıntı, müze ve butik bulabilirsiniz. 17. ve 18. yy. ait tarihi dokusu bozulmamış sokaklarda bulunan kafeler, turistlerin ilgisini çekmektedir.


Nice de Sprachcaffe okulu, doğal ortamında Fransızca dil kursları vermektedir. Nice deki harika yurtdışı eğitim programlarından birine kayıt yaptırın ve bu şehrin hazinelerini keşfedin! Nice deki okulda 2 haftalık yaz kurslarından, sınava hazırlık kurslarına kadar farklı türlerde kurslar sunmakta.


Cote d Azur un bu kıyı kenti kültürel ve farklılık ve tam bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Nice, güzel kumsalları ve Akdeniz deki kristal berraklığındaki suları ile ünlüdür. Bu nedenle uzun zamandır popüler bir tatil destinasyonudur.


Nice ayrıca görülmeye değer, çekici bir eski kasabadır da ve bir çok kültürel ve sanatsal mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin neredeyse çaba gerektirmediğini göreceksiniz. İlginç bir tatille Fransızca kursunu birleştirme fırsatını kaçırmayın!


Neden Nice de Fransızca?

Nice deki heyecan verici yurtdışı eğitim programı özellikle önemlidir: Nice deki dil okulunda, Fransızca yı ana dili Fransızca olan öğretmenlerden öğrenebilir ve Avrupa nın bu en moda sahil şehrini keşfedebilirsiniz! Akdeniz İklimi ile kumsallar eğitim ve dinlenme için harika bir ortam sağlar. Nice deki bir Fransızca program, geleceğinize yapacağınız bir yatırım ve aynı zamanda eşsiz yerle görme, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar kurmak için de iyi bir fırsattır. Boş zamanlarınızı civarı tanıyarak, Côte d Azur un diğer güzel yerlerini ziyaret ederek ya da daha içerlerdeki şarap bölgelerini gezerek değerlendirebilirsiniz. Nice deki Fransızca dil kurslarının size sağlayacağı avantajları kendiniz keşfedin!


Nice Fransızca Dil Okulunun Donanımı

Nice deki okulda, yüksek kalitede Fransızca derslerini deneyimleyin. Hoş ve rahat bir atmosfer, eğitim için oldukça idealdir. Nice de Fransız yaşam tarzı ve dili ile çevrelenecek ve unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.

Nice deki Fransızca okulu aydınlık ve eğitim için konforlu bir atmosfere sahiptir. Ayrıca okulda şunlar vardır:


-Geniş, iyi donanımlı sınıflar
-Her odada klima
-Kütüphane
-İnternet erişimi
-TV, DVD çalar ve bilardo bulunan bir salon


Nice Fransızca Dil Okulunun Yeri

Nice deki Fransızca okul şehir merkezinde, çok güzel Belle Epoque dönemine ait bir binadadır. Okul Nôtre Dame Katedralin e birkaç metre mesafede konumlanmıştır.


Öğrenciler teneffüslerde plaja gidebilirler çünkü deniz yürüyerek sadece 10 dakikalık mesafededir. Güneşli havalarda dersler genellikle dışarda yapılır.


Nice, Monaco, St. Lopez ve Cannes gibi civar şehirlere düzenlenecek gezilere katılmak için ideal bir başlangıç noktasıdır.


Nice de Aktiviteler

Nice de Fransızca öğrenirken aynı zamanda bir çok aktiviteye de katılabilirsiniz. Boş zamanlarınızda Chagall Müzesi gibi yerlere gidebilir, Côte d Azur kumsalları boyunca yürüyebilir ve büyüleyici doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.


Sprachcaffe deki cana yakın ekibi aktivite ve programlarla ilgili sizi bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.

bottom of page