5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Fransa da Fransızca Eğitimi


Fransız dilini tam olarak anlamak ve yaşamınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız, sizin için en doğrusu Fransızcayı Fransa da öğrenmek. Kafe sohbetlerinden dünyaca ünlü müze ve sanat sergilerine kadar her gününüzü Fransız kültürüyle doldurun ve Fransa nın uluslararası öğrencilere sunabileceği sayısız zengin imkanın tadını çıkarın.


Fransa daki LSI dil okulu şehrin tarihi merkezinde yer almaktadır, Notre Dame, Pompidou Merkezi, bohem Marais ve Les Halles bölgelerine yürüme mesafesinde. Okul etkileyici tarihi bir binanın birinci katında yer almaktadır. Birkaç metro istasyon yakınında, mükemmel öğrenci tesisleri yanı sıra, dost, cana yakın ve deneyimli personele sahip.


LSI Paris tüm öğrencilerine Paris in ve tüm Fransa nın sunduğu en büyük güzelliklere erişim imkanı sağlayarak Fransa daki Fransızca kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlayan renkli ve heyecan verici bir sosyal program sunuyor. Peynir ve şarap tadımlarından konser ve tiyatro gezilerine, hafta sonlarında Loire da şato ziyaretlerine kadar düzenli etkinlikler sizleri bekliyor.


Fransa'daki Dil Okulu


PARİS

Zengin tarihi ve baş döndürücü sanat ve kültür çeşitliliği ile Paris dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü müzeleri, sanat galerileri ve üniversitelerinden uluslararası moda ve tasarım merkezlerine; kafe kültüründen Rive Gauche (kentin sol kıyısı) ve Latin Mahallesi ndeki sofistike gençlik kültürüne kadar Paris, Fransa da Fransızca öğrenmek için kesinlikle en heyecan verici yerdir.


Şehrin tarih kokan kalbinde bulunan LSI Paris, Pompidou Merkezi nin hemen yanında olup Notre Dame de Paris, sofistike ancak bohem yan tarzı Marais ve Les Halles bölgelerine çok yakındır. Okula metroyla kolayca ulaşılabilmektedir. Bilgisayar imkanları, ortak bir oda ve günlük gazeteler/dergiler öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır. Aralarında DELF ve TEF (Test d Evaluation du Français) sınav hazırlık kurslarının da yer aldığı çeşitli Fransızca dil programı sunar.

bottom of page