5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocentres

Eurocentres

Fransa da Fransızca Dil Okulları

Fransa da insanlar aşkın, modanın, yemek sanatının, diplomasi ve kültürün dilini konuşur. Görmek isteyebileceğiniz her şeye sahip, dünyada en çok ziyaret edilen ülkedir: büyük şehirler, anıt heykeller ve görülmeye değer dağ ve sahil manzarası. -La grande nation- ın en ünlü manzaraları Paris te bulunmaktadır.


1-AMBOISE

Amboise -Botanik Bahçe-deki muhteşem küçük şehir. Dünyaca ünlü Loire kaleleri ve bağlara düzenlenen geziler için ideal başlangıç noktasıdır. Amboise, saf Franszıcasıyla ünlü ve 2000 yılında Unesco dünya mirası alanı olarak sınıflandırılmış bir bölge olan Touraine de yer almaktadır. Mick Jagger in ikinci evi olarak Amboise i seçmesi bir tesadüf değil!


Okul, küçük dükkanları, sokak kafeleri ve küçük barları olan alışveriş alanından yalnızca beş dakikalık mesafede, Amboise in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda yedi adet sınıf, video odalı bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, kütüphane, ve giriş katta yemek yeme, okuma alanları ve bir piyanosu bulunan öğrenci salonu vardır.


2-LA ROCHELLE

Adalar, kumlu plajlar ve sakin balıkçı kasabalarıyla kıyıda yer almaktadır. Bu liman şehrinin zengin tarihi her zaman için Atlantik in ayrılmaz bir parçası olmuştur. 15inci yüzyılda ilk Fransız kolonileri Kanada ya gitmek için eski limandan ayrılmıştır. Atlantik kıyıları boyunca muhteşem su sporları olanakları (yelkenli, sörf). Sıcak öğrenci şehri.


Okul, rüya gibi mimarisi ve kıyıya yakın ideal konumuyla sizi büyüleyecektir. Fütürist tasarım, 18 adet büyük, geniş ve sıcak sınıfı ve konferans odası, Öğrenme Merkezi, WiFi ve özel bir göle bakan iki adet güneşlenme güvertesiyle okulun içinde de devam etmektedir.


3-PARİS

Notre-Dame, Sacré-Cœur, Arc de Triomphe (Zafer Anıtı), Eyfel Kulesi ve diğer tarihî binalar, ve anıt heykeller ufuk çizgisine hakimdir. Hayat dolu, sanatıyla ünlü ve geniş bulvarları ve kıvrımlı sokakları -yaşama sevinci- dolu bir şehir. Çeşitli gece hayatı: son moda barlar ve kulüpler, geleneksel birahaneler. Euro Disney şehre yakındır.


Okul, Quartier Latin in merkezinde, sessiz yaya bölgesinde yer almaktadır. Modernleştirilmiş bina, 13 adet aydınlık, cazip sınıfı ve tam donanımlı Öğrenim Merkezi ve hatta bir adet boudoir kuyruklu piyanosu ile tarih doludur. Ayrıca hoş,

bottom of page