5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

RABAT TA FRANSIZCA KURS

Bizimle birlikte bin bir gece masallarını keşfedin! Fas ın başkenti sizi hemen büyüleyecek; bu harika tatil cennetinde siz de doğunun cazibesine kapılacaksınız. Rüya gibi kumsallar, akdeniz iklimi, güzel manzaralar ve heyecan verici bir kültür ile Rabat çok yönlü bir tatil merkezidir. Rabat su sporları, alışveriş ve sanat meraklılarına unutulmayacak tecrübeler sunmaktadır.


Sprachcaffe nin sunduğu Fransızca kurslarına katılarak Fas ın büyüleyici tarihi, canlı gelenekleri ve olağanüstü misafirperverliğini keşfedin!

Rabat ta katılacağınız Fransızca kursları ile bu şahane dili egzotik bir Afrika ülkesinde öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Fas a ait bu yabancı kültürü yaşayın ve oryantal mutfağın tadını çıkarın. Dil okulu Rabat ın kalbinde yer almaktadır ve harika kumsallara yakın mesafede konumlanmıştır. Anadilleri Fransızca olan öğretmenlerİ eğitimli pedagoglardır ve modern ve zengin Fransızca kursu ders programlarını hazırlamaktadırlar. Rabat ta alınan Fransızca kursu kuşkusuz unutulmayacak birçok anıya sahip olmanızı sağlayacaktır. Sunduğu yaz okullarından farklı seviyelerde ve yoğunluktaki kurslarına kadar tüm seçeneklerine göz atmayı unutmayın!Dil Okulu Rabat

-Şehir merkezinde harika konum
-3 farklı Fransızca kursu
-Donanımlı sınıflar


Sahile birkaç adım uzaklıkta bulunan dil okulu Rabat şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Saray ve antik kent Medine başta olmak üzere görülmesi gereken yerlerin çoğu dil okuluna yürüme mesafesindedir. Dil okulu yeni renove edilmiş bir binada bulunmaktadır ve teknik donanıma sahip modern sınıflara sahiptir.


Dil Okulunun Donanımı

Ferah ve sıcak sınıfları modern donanıma sahiptir. Ders aralarında dinlenmek isteyen öğrencileri kitap köşesinde okuma yapmakta veya kahve köşesinde rahatlamaktadırlar. Bunlara ek olarak okulda Kral Sarayının ve Rabat şehrinin harika manzarasının görülebildiği büyük bir balkon bulunmaktadır.


Dil Okulunun Konumu

Direkt şehir merkezinde bulunan okul güzel bir yerleşim bölgesine sahiptir. Pek çok görülmesi gereken yer, sahil ve tren istasyonu dil okuluna birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. İki farklı tramvay istasyonu okulun hemen yanındadır. Öğrenciler dil okulunun etrafında sayısız cafe, restoran ve dükkan bulabilirler.


RABAT TA ARAPÇA KURS

Fas Krallığı nın başkenti Rabat taki Arapça dil kurslarında, bu büyüleyici kültürü keşfederken Arapça öğrenebilirsiniz. Fas ta eğitim almak istiyorsanız, tarihi şehir Rabat, Arapça öğrenmek için en ideal yer olacaktır.


Rabat ismini, 10. yüzyılda, Oudaia Rock a Berberiler ve İspanyol Emevileri tarafından inşa edilmiş olan, kalelerle çevrili manastır Ribat tan almaktadır. 17. yüzyılda, burası Endülüs göçmenlerin etkisi altında kalmıştır. Rabat ın tarihi merkezi Medina, çiçekli ve beyaz evli, dar sokaklarıyla harika, huzur dolu bir yerdir.


Fas ın başkenti Rabat, doğu atmosferi, heyecan verici bir kültür ve harika tatil hissi verir. Civar şehirlere yapacağınız geziler, etkileyici tarih, devam etmekte olan gelenekler ve Fas ın dillere destan misafirperverliği sizleri büyüleyecek.


Rabat taki Arapça dil kursları farklı türlerdedir ve herkes için uygun bir kurs bulunmaktadır. İster yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılmak isteyin ya da isterseniz uzun dönem kurslarına veya daha yoğun eğitim almak isterseniz bire bir kurslarına katılın, kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.


Derste öğrendiklerinizi ders dışında yerel halk ya da diğer öğrencilerle konuşarak pratik yapabilir ve Arap kültür ve geleneklerini de yakından tanıyabilirsiniz.


Neden Rabat ta Arapça

Rabat taki yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Ana dili Arapça olan, uzman öğretmenlerden Arapça öğrenirken aynı zamanda Arap Dünyası nın büyüsünü keşfedeceksiniz! Fas ın 2. büyük şehri Rabat ın size sunacağı çok şey var. 4 kraliyet şehrinden biri olan Rabat aynı zamanda hükümetin yer aldığı şehirdir. Endülüs Bahçeleri nin güzellikleri ile büyüleneceksiniz. Arapça dil kursu, geleceğinize yapacağınız bir yatırım ve aynı zamanda eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme ve yeni dostluklar kurmak için de iyi bir fırsattır. Atlantik kıyılarında Arapça öğrenirken bu güzel ülke Fas ı da yakından tanıyacaksınız. Sprachcaffe nin Rabat taki Arapça dil okulunda Arapça öğrenmenin size ne tür avantajlar sağlayacağını kendiniz keşfedin!


Rabat taki Arapça Dil Okulunun Donanımı
Rabat taki dil okulu tam donanımlı modern imkânlara sahiptir:

-Resepsiyon
-Balkon
-Modern yeni sınıflar
-Kütüphane
-Kafeterya


Rabat taki Arapça Dil Okulunun Yeri

Rabat taki Arapça dil okulu renove edilmiş modern mimariye sahip beyaz binasında hizmet vermektedir. Şehir merkezinde bulunan okulun balkonundan Kraliyet Sarayı manzarası izlenebilmektedir. Öğrenciler okulun hemen yanında bulunan kafeden ufak ücretlere atıştırmalık ve içecek alabilmektedirler. Rabat ta dil okulunun tren garına 400 metre mesafede olması ve yakınında iki adet tramvay istasyonunun bulunması öğrencilerin okula ulaşımını ve yakındaki şehirleri keşfetmelerini kolaylaştırmaktadır.


Boş zamanlarınızda Endülüs Bahçeleri, Oudaya nın Kasbah Bahçeleri ya da Hassan Kulesi gibi görülmeye değer yerleri gezmeyi unutmayın! Rabat, Fes, Marakeş, Casablanca, Khemisset, Chefchaouen ve Meknes gibi civar şehirleri gezmek için ideal bir başlangıç noktasıdır.


Rabat ta Aktiviteler

Okul, modern ve geleneksel mimarinin kombinasyonudur ve eğitim için de ideal bir ortam sağlamaktadır. Hoş ve dinlendirici bir ortamda Arapça öğrenmeye konsantre olabilir ve hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz.


Rabat taki Sprachcaffe ekibi, ders dışında katılabileceğiniz geziler düzenlemektedir. Bu gezilerden bazıları krallık başkentleri Meknes, Marakeş, Casablanca ve Fes gibi şehirleredir.

bottom of page