5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

Avustralya da İngilizce Eğitimi

Avustralya İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Harika bir iklimde, stresten uzak bir yaşam tarzı içinde, hem büyük şehrin imkanlarına hem de plaj keyfine erişebileceğiniz bir konumda olmak istiyorsanız sizin için en doğru tercih İngilizceyi Avustralya da öğrenmek.


LSI ın Avustralya daki dil okulu, Queensland in en büyük kenti Brisbane ın merkezinde yer alıyor. Dost canlısı, güneşli ve kozmopolit bir kent olan Brisbane, öğrencilere bir uluslararası şehrin sunabileceği tüm kültür ve olanakları sunmakla kalmıyor, görülmeye değer plajlardan da sadece bir saat uzaklıkta bulunuyor. Okul yardımsever ve deneyimli öğretmenleri ve personeli ve öğrencilere sunduğu mükemmel imkanlarla gurur duyuyor.


Avustralya dil okulunda eğitim gören tüm öğrenciler, Avustralya daki İngilizce kurslarını müzelerden sanat galerilerine, pikniklerden plaj sporlarına kadar bu nefes kesici ülkede zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacak heyecan verici ve geniş kapsamlı sosyal programla zenginleştirebilir.


Avustralya'daki Dil Okulu;


BRISBANE

Brisbane, Avustralya da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. Baş döndürücü plajlara ve görülmeye değer kırsal bölgelere kolay erişim imkânı sağlayan güneşli kent, iş, eğlence ve kültür açısından da çok gelişmiştir. Bu uluslararası şehrin en önemli merkezlerinden birinde yer alan LSI Brisbane, Queensland eyaletinin bu en büyük şehrinin sunabileceği tüm mağaza, restoran ve eğlence seçeneklerine kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanır.


Dil okulu, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihî bir binada yer alır. En kaliteli ürünlerle dolu Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla erişilebilecek uzaklıktadır. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında, klimalı derslikler, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve İngilizce eğitiminize destek olacak bir öğrenim merkezi yer alır. TOEFL ve Cambridge Sınavı na hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunar. İster sınavlara hazırlanıyor, ister iş İngilizcesi öğreniyor olun, güler yüzlü ve yardımsever öğretmenleri size çok faydalı olacak.

bottom of page