5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Kaplan International English

Kaplan International English

Avustralya da Dil Eğitimi

Avustralya da dil eğitimi alarak aynı zamanda, bu modern ve heyecan verici şehirde rahat yaşam tarzının ve güneşli iklimin keyfini çıkarın. Gideceğiniz şehir ve eğitim seçenekleriniz hakkında daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki Avustralya dil okullarımızdan birini seçin.
-Ülke çapında akredite edilmiş 7 dil okulundan birinde İngilizce öğrenin.
-Her okulda Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık kurslarını içeren çeşitli programlar mevcuttur.
-Ne kadar süre ile eğitim almak istediğinize siz karar verin.
-Yerli bir ailenin yanında kalın veya diğer Kaplan öğrencileriyle bir öğrenci yurdunu paylaşın.


Avustralya Dil Okulları Listesi;


1-Adelaide
Avustralya Adelaide de yer alan dil okulu; eğer rahat ve samimi bir atmosferi olan güzel, dostane ve küçük bir şehir arıyorsanız, tam size göre bir yerdir. Adelaide şehrini çevreleyen tarihi doğal güzelliği yaşayın ve bu güzel iklimin tadını çıkarın. İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir.


-Adelaide nin tam şehir merkezinde yer alan okulda, kültür, müzik ve spor faaliyetlerinin yanı sıra yemyeşil parklar ve Avrupa kültürü ile de iç içe olacaksınız.


-IELTS sınavı için hazırlanabilir veya esnek bir kurs süresi seçebilirsiniz.


-Highgate Lodge Hosteli, ortak mutfak, salon ve geniş ekran televizyon sunmasının yanı sıra yerel spor aktivitelerini de içinde barındırmaktadır.


2-Brisbane
Avustralya nın en hızlı büyüyen kentlerinden Brisbane deki birçok İngilizce kurslarından birine katılın. Dağların, yağmur ormanlarının ve plajların yanında yaşayın! Brisbane yıl boyunca sıcak bir iklim yaşatmasının yanı sıra fantastik plaj kültürü ve son moda kozmopolitan bir atmosfere sahiptir.


-Brisbane dil okulu, şehir hayatı ve doğal hayatın mükemmel bir karışımını sunmaktadır. Gökdelenler, tarihi binalar ve doğal güzellikler içinde ders çalışma imkanı yakalayacaksınız.


-Kariyer hedeflerinizi genişletmek için OPUS kurslarından faydalanabilirsiniz.


-Öğrenciler aile yanı konaklama veya çeşitli öğrenci yurt seçeneklerinden birini seçebilirler.


-Okul, otobüs duraklarına ve tren istasyonuna yakındır ve böylece Brisbane in alışveriş yerlerine ve turistik mekanlarına kolay ulaşım imkanı sağlar.


3-Cairns
Öğrencilerin yıl boyunca tropik iklimin tadını çıkarabilecekleri bir yer olan Cairns te İngilizce eğitim programlarından birini seçin. Hem yağmur ormanlarının hem de parlayan mercan kayalıklarının bu güzelliği ile çok az yer yarışabilir. Cairns, öğrencilerin dinlenebileceği güzel parkları ve yüzebileceği kıyı kesimleri ile birlikte modern ve gelişmiş bir şehirdir.
-Cairns te bulunan okul öğrencilerine, Avustralya nın en iyi iklim şartlarını, plajlarını, uzun deniz kıyılarını ve tropik denizini bu güzel şehirde bir arada sunmaktadır. Okulun sunduğu çok farklı aktivite ve macera sporlarının yanı sıra tüm bunlar Cairns in uluslararası arenada mükemmel bir şehir olarak öne çıkmasına yardımcı olur.


-Eğitiminizden özel İngilizce + Dalış kursu ile maksimum fayda sağlayabilir veya uluslararası kabul gören bir dil sertifikası almak için Cambridge Sınav Hazırlık kursuna katılabilirsiniz.


-Merkezi bir yerin tadını çıkarmak için temiz ve rahat Cairns Sharehouse da kalabilirsiniz.


-Cairns de aynı zamanda 12-15 yaş arası genç öğrenci programları da sunulmaktadır.


4-Melbourne
Avustralya Melbourne deki yeni İngilizce okulumuz dünyanın en canlı şehirlerinden birinde eğitim alma imkanını sizlere sunuyor. Melbourne de İngilizce öğrenin ve evinizden uzakta bir ev konforu yaşayın. Dost canlısı insanlara sahip rahat ve eğlenceli bir şehir arıyorsanız, burası tam size göre bir yer.


-Melbourne Docklands in merkezinde yer alan okul, sizlere dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışma fırsatını sunuyor. Kozmopolit bir şehir olan Melbourne tıpkı restoranlarında ve sosyal hayatında görüldüğü gibi heyecan verici bir kültür çeşitliliği sunmaktadır.


-IELTS veya Cambridge Sınavı hazırlık kurslarından ya da esnek süreli programlarından biri arasından seçiminizi yapın.


-Unilodge yurdunda kalarak Melbourne nin tam kalbinde yaşamanın tadını çıkarın: Mağazalar, ulaşım, sinema, restoran ve dükkanlar ayağınızın altında olsun.


5-Perth
Sahilin şehir ile buluştuğu Avustralya nın güzide yerlerinden Perth teki İngilizce kurslarına katılın. Perth, alışveriş, sanat galerileri, sahile bakan kafeleri ve canlı gece hayatının yanı sıra rahat yaşam tarzlarını bir araya getiren deniz kıyısında bir kenttir.


-Güzel beyaz kumsallar, turkuaz rengi su ve mercan kayalıklar ile çevrili bir yerde bulunan okulumuz, sizlere İngilizce öğrenme ve dış mekan sporları, alışveriş ve manzarada sınır tanımayan Avustralya nın güzel ikliminin tadını çıkarma imkanını sunuyor.


-İş dünyasında konuşulan profesyonel dile hakim olmak için İş İngilizcesi kurslarını tercih edebilirsiniz.
-Townsend Lodge yurdu restoranlara, alışveriş yerlerine ve Swan Gölüne çok yakındır. Kısacası, Perth in sunduğu tüm aktivitelerden faydalanabileceğiniz bir konumdadır.


6-Sydney
Dünyanın en ironik yerlerinden birisi olan Sydney, göze hitap eden, misafirperver ve hayat dolu bir şehirdir. Opera House ve Harbor Bridge gibi şehri simgeleyen yapıların yanı sıra altın kumları, muhteşem kıyıları kendine özgü kültürünü en iyi şekilde yansıtmaktadır. Sürekli bir yenisi gerçekleşen festivalleri ve tarihi dokusu hatta daha fazlasını görebileceğiniz sanat galerileri ve müzeleri vardır. Unutulmaz anların kaçınılmaz olduğu bu şehirdeki sayısız barlar, kafeler ve restoranlar şehri tam anlamıyla sosyal bir şehir kılar.


-Sydney deki iki okuldan ilki şehrin tam merkezinde, diğeri Manly yakınlarında denize sıfır olarak konumlandırılmıştır.


-Dört buçuk milyonu aşkın nüfusuyla Sydney, Avustralya nın en büyük şehridir.


-Konaklama, aile yanında kalma şeklinde ve öğrenci yurtları ile sağlanmaktadır.


-Şehri otobüs, feribot ya da trenle gezmeniz mümkündür.

bottom of page