5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

ZONI

ZONI

Zoni Language Centers 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni New York Eyaleti Eğitim Departmanlığı tarafından sertifikalı, Miami Beach ACCET tarafından akredite edilmiştir. Zoni Language Centers ayrıca ABD de SEVIS onaylı okullardır. Manhattan ve Miami Beach okulları TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezleridir.


Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntem, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında diyaloglar ve uygulamalar üretirler.


Zoni Language Centers, İngilizce dil eğitiminin 20 yılda oluşturduğu başarısıyla gurur duymaktadır. 100.000 den fazla öğrenci okullarında öğrenim görerek, daha yüksek eğitimler veya daha iyi iş fırsatları için ayrıldılar. Dünya çapında 100 den fazla ülkeden gelen 2500 öğrenci günlük olarak Zoni kampüslerine katılmaktadır. Zoni farklı ulusal, kültürel ve etnik kökenlerden gelen insanların bir araya geldiği yerdir. 


Öğrencileri, öğretmenleri ve personeli dünyanın hemen her ülkesinden gelen kültürel çeşitlilik ve kişisel deneyimleri ile tüm okul toplumunu zenginleştiriyor.


Misyonu;

Zoni Language Centers günlük yaşamda gelip herhangi bir dil engellerini ortadan kaldırmak için, yeni başlayanlardan ileri düzeye kadar, ikinci dil olarak İngilizce öğretime benzersiz bir yöntem ile öğrencilere vermeyi taahhüt eder.


Zoni genişletmek ve müfredat ve teknoloji yenilik, küresel ve özgürce etkileşim sağlayarak, dünya çapında dil öğrenenlerin artan ve farklı nüfusun ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.


Neden Zoni?

Her yıl binlerce öğrenci Zoni Language Centers da eğitim almanın faydalarından yararlanmaktadır.


-1991 yılından bu yana önde gelen dil merkezi : Zoni nin büyümesi başarısının bir ölçüsüdür. Zoni New York metropol alanında en büyük özel İngilizce dil okuludur.


-Zoni programları resmi onaylı ve akredite edilmiştir: New York taki kuruluşları New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami de ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.


-Eşsiz bir eğitim sistemi ve metodu: Zoni İngilizce Sistemi kaydolacağınız her derste başarınızı garantiler. Okulun bir numaralı ilgi alanı sizin memnuniyetinizdir.


-Kaliteli ve Deneyimli Eğitmenler: Deneyimli profesyonellerden öğrenin. Zoni öğretmenleri üniversite dereceleri ve geniş İngilizce eğitim deneyimine sahiptir.


-Bitirme ve Katılım Sertifikaları: Zoni öğrencilerine eğitimleri bittikten sonra İngilizce öğrendiklerini yansıtan Zoni Sertifikası verilecektir. Bu sertifika, öğrencilerin gelecekteki herhangi bir akademik ya da iş ortamında dilsel kimlik bilgilerini sunmasına olanak sağlayacaktır.


-Başarılarının Kanıtı: Zoni İngilizce Sistemi son yıllarda çok güçlü öğrenme sonuçları elde etti ve öğrencileri İngilizce becerileri ile Kuzey Amerika daki kolej ve üniversitelere ve başarılı bir kariyer için adım attı.


-Bütün Yıl Boyunca Açık Kayıt: Açık kayıt sistemi tüm yıl boyunca aktif olduğundan, öğrenciler yıl boyunca her Pazartesi başlayabilir. Zoni de her zaman sizin programınıza uygun bir sınıf vardır.


-TOEFL IBT ve Cambridge ESOL Sınavları Test Merkezi: Zoni New York Ve Zoni Miami Beach ABD de çok az sayıda bulunan Cambridge Sınav Merkezleri arasındadır ve aynı zamanda TOEFL IBT için test merkezi sertifikalıdır. Zoni öğrencileri uzman öğretmenleri ile okulda TOEFL ve Cambridge sınavlarına sadece hazırlanma fırsatı değil, aynı zamanda uygulama yapılan Bilgisayar Laboratuvarında resmi sınava hazırlanma ayrıcalığının keyfini çıkarabilirsiniz.


-Geniş Yer ve Modern Eğitim Tesisleri: Zoni size hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır. Ayrıca multimedya kaynak merkezi ile interaktif öğrenme ve dil becerilerinizi arttırmaya yönelik imkanlar sunuyor. Zoni her yerde ücretsiz kablosuz internet erişimi sunmaktadır.


-The Zoni Voice: Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için, öğretmen kadrosu, öğrenciler ve çalışanlar tarafından tasarlanan, yazılan ve üretilen bir gazetedir. Herkes için İngilizce kullanarak düşüncelerin ve kültürlerin paylaşıldığı yerdir.


Amerika'daki Dil Okulları;

1- Manhattan, New York

2- Miami Beach, Florida

3- Flushing, New York

4- West N.Y., New Jersey

5- Jackson Heights, New York

6- Elizabeth, New Jersey

bottom of page