5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Amerika Dil Okulları;


1-NEW YORK
New York, gökdelenleri, binlerce sarı taksisi ve yedi milyondan fazla nüfusu ile Amerika nın atan kalbidir. Konum olarak New York süper stardır. Efsaneye göre -bu şehir asla uyumaz- ve gerçekten de burada uyumak vakit kaybı gibidir. Her ziyaretçi burada büyülenir. New Yorklular için bile şehir turları favori aktivitelerdendir.


New York Dil Kursu ile bir yandan ister Empire State Building, Times Square, Rockefeller Center, Özgürlük Heykeli ve Staten Adası gibi klasik yerleri ziyaret edin ya da isterseniz Chinatown, Little Italy ve Soho gibi sayısız meşhur bölgeyi, tüm bunları -Big Apple- diye bilinen alanda keşfedin. Sanat ve kültürle ilgilenmeyen kişiler bile sanat galerileri, tiyatro ve gösteri merkezilerini ziyaret etmekten kendini alıkoyamaz. Tabii ki gürültülü trafikten kaçabileceğiniz sessiz bir noktayı Central Park ta bulabilirsiniz.


Böyle bir ortamda İngilizce öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez. New York Dil Kursunda İngilizce derslerinize ek olarak, derslerden sonra da yerel halk ve diğer öğrencilerle sürekli iletişim içinde olacaksınız. Derslerden sonra İngilizce pratik yapmanız özgüveninizi geliştirecek ve İngilizce bilginize büyük katkı sağlayacaktır. New York taki dil okulu sadece harika bir lokasyon sunmaz aynı zamanda birinci sınıf eğitim de sunar. İngilizce kursunuzun yoğunluğunu seçebilirsiniz: Standart ya da yoğun kurstan hangisi hedeflerinizi gerçekleştirmenizi daha kolay sağlayacaksa onu seçebilirsiniz. Ama hangisini seçerseniz seçin -Big Apple- sizi büyüleyecek!


Neden New York da İngilizce Kurs?
New York da İngilizce dil eğitimi özel bir deneyimdir: New York taki İngilizce kurslarında anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda dünyadaki en heyecan verici şehirlerden birini de keşfetme şansı yakalayacaksınız. Dünyanın sunabileceği her şeyi burada bulabilirsiniz! Işıldayan şehir her bir ziyaretçisini cezbeder. New York ta İngilizce dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda eşsiz yerler görme, faydalı deneyimler edinme ve yeni dostluklar geliştirme fırsatınız da olacak. Broadway a yapacağınız gezinin keyfini çıkarın, sayısız mağazayı keşfedin ve şehrin büyüleyici mimarisinin içinde kaybolun. New York Sprachcaffe dil okulunda alacağınız İngilizce dil eğitiminin size ne gibi avantajlar sunacağını kendini keşfedin!


New York taki Dil Okulunun Donanımı
-Resepsiyon
-12 konforlu sınıf
-Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
-Küçük mutfak
-Öğrenci salonu


New York taki Dil Okulunun Yeri
New York taki okul Manhattan da merkezi yerde bulunmaktadır. Manhattan ın tam kalbinde yer alır. 28.cadde ve 23.cadde metro istasyonundan 5 dakika yürüme mesafesindedir. Empire State Binası nın ve Broadway de birçok tiyatronun bulunduğu 5.cadde sadece birkaç blok ötededir. Madison Square Garden ve Times Meydanı da büyük metro hatları ve diğer birçok yerler gibi çok uzak değildir.


New York taki okul boş zamanlarınızda katılmanız için farklı aktiviteler sunar. Öğretmenler tarafından çeşitli geziler, örneğin farklı gösteriler, klüpler, cadde festivalleri, spor ve diğer kültürel olaylar. Heyecan verici müzeleri ziyaret edebilir, hemen yakındaki parkta dinlenebilir ya tiyatroya gidebilirsiniz.


Ayrıca hafta sonları Washington D.C., Niagara Şelalesi ve Bostona yolculuk imkanı sunar.


2-LOS ANGELES
Los Angeles gerçekten her şeye sahip bir şehirdir! Şehir harika kültürel yerler, turistik yerler, restoranlar, alışveriş merkezleri ve hatta tüm yıl boyunca harika iklim sunar! Şehir, Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Stadium, Malibu, ve Universal Studios gibi bazı fantastik turistik yerleri görmek için dünyanın her yerinden insanları kendine çekiyor: Los Angeles ta olmanın eşsiz parçası ünlüler, yerel halk ve turistler arasındaki etkileşimdir.


Dünyada bunun gibi başka bir yer yoktur. Caddede itiş kakışın içinde sarıp sarmalanacak ve bir kaç gün sonra, tüm hayatınız boyunca orada yaşadığınızı hissedeceksiniz! LA tüm millet ve kültürleri davet eder ve ağırlar. Tabii ki bu gerçekten çok kültürlü şehirde, eğer kendi ülkenizden bir şey ararsanız, buradan bulmakta biraz sorun yaşayabilirsiniz.

Los Angeles taki harika İngilizce dil okuluna kayıt yaptırın ve kültürü, harika yemekleri, alışveriş merkezlerini ve ünlülerle birlikte şehri keşfedin. Los Angeles ve çevresi katılabileceğiniz gezi, turistik yerler ve etkinlikler arasında sonsuz bir seçim sunar.


LA da herkes için bir şey vardır ve İngilizce dil kursu için bulunduğu yer harika bir seçimdir. Şehrin çarpıcı duygusunu tecrübe edin. Los Angeles Okulunda her seviye için standart İngilizce kursları sunuyor. Tüm dersler nitelikli, ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmektedir.


Neden Los Angeles ta İngilizce Dil Kursu
Los Angeles taki yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Los Angeles taki dil kurslarında İngilizceyi anadilleri İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedebilirsiniz. Zevk alabileceğiniz sayısız fırsatlardan bazıları: yaşam biçimi, kültür, spor, doğa ve macera. Los Angeles ta Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, faydalı bir deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Los Angeles taki İngilizce kurslarından birini almanın birçok yararlarını kendiniz keşfedin...


Los Angeles Torrance okulunda farklı İngilizce kursları sunulmaktadır. Okul modern döşenmiş ve tüm teknik ekipmana sahiptir, öğrencilere sunulan imkanlar:


-Resepsiyon
-11 geniş sınıf
-Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
-Küçük mutfak


Los Angeles - South Bay dil okulu en güvenli şehirlerden biri olan Los Angeles ın Torrance bölgesinde bulunmaktadır. Okulun yakınında bir çok ünlü turistik mekan bulunmaktadır, bunlardan bazıları: Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Statyum, Malibu ve Universal Stüdyoları.


Los Angeles daki okul Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Fransa, Almanya, İtalya, Kore, Meksika, Peru, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, Venezuella ve Türkiye nin de dahil olduğu bir çok farklı ülkeden öğrenciler gelmektedir.


Los Angeles daki Aktiviteler
Los Angeles daki okul öğrencilere İngilizcelerini geliştirip kullanmaları için geniş yelpazede eğlence faaliyetleri sunar. Örneğin müzeleri ziyaret edebilir ya da tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz.


3-ORANGE COUNTRY
Alışverişin tutku, yemeğe çıkmanın sanat olduğu bir yer olan Orange County, Costa Mesa nın fantastik bir şehridir! Şehir harika kültürel etkinliklere, galerilere, güzel-dünya çapında turistik yerlere ve alışveriş merkezlerine sahiptir – Costa Mesa nın tüm yıl süren ideal Kaliforniya havasına sahip olduğunu söylemeye gerek bile yok! Orange County Kaliforniya bölgesi, dünyanın her tarafından Legoland, Laguna Beach, Dodger Stadium, Hollywood, Hermosa Beach, Rodeo Drive, Beverly Hills, Melrose Avenue, Disneyland, Santa Monica, LA Stadium, Malibu, Universal Studios and the Orange County Kaliforniya Coastline gibi muhteşem turistik yerlerin zenginliğini görmek isteyen insanları çeker.

Orange County Kaliforniya gibi dünyada başka bir yer gerçekten yoktur. Costa Mesa, Orange County Kaliforniya Sahil şeridinden sadece birkaç dakika ve Los Angles tan sadece 45 dakika uzaklıktadır. Bu nedenle, Costa Mesa Orange County şehri ziyaretçilerine LA ile aynı turistik imkanları, ayrıca da daha küçük bir şehirde olmanın konfor ve güvenliğini sunar. Bu konuyla ilgili olarak, Costa Mesa son zamanlarda ,Amerikanın en güvenli şehirlerinden, biri seçildi. Tüm uluslardan ve kültürlerden insanlar Orange County, Kaliforniya ya tatil yapmak ve yaşamak için gelirler ve Costa Mesa yı nefis çok kültürlü bir şehir yaparlar.

Orange County Kaliforniya daki harika İngilizce dil okuluna kayıt yaptırın ve kültürü, harika yemekleri, alışveriş merkezleri ve meşhurlarıyla birlikte Costa Mesa yı keşfedin. Costa Mesa ve çevresindeki Orange County bölgesi, büyük Kaliforniya nın gözde mekanlarını ve heyecan verici etkinliklerini gezginlere sonsuz bir seçimle sunar. Costa Mesa da gerçekten herkes için bir şey vardır ve İngilizce dil kursu için bulunduğu yer harika bir seçimdir.


Şehrin çarpıcı duygusunu tecrübe edin. Costa Mesa ( Orange County) okulunda her seviye için standart İngilizce kursları sunuyor. Tüm dersler nitelikli, ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmektedir.


Niçin Orange County - Costa Mesa da İngilizce Kursu Almalısınız?

Orange County, Kaliforniya daki yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler : Costa Mesa (Orange County) dil kurslarında İngilizceyi anadilleri İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Zevk alabileceğiniz fırsatlardan bazıları : yaşam biçimi, kültür, spor, doğa ve macera. Orange County Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır, bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı sağlar, bambaşka bir deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandırır. Orange County – Costa Mesa daki İngilizce kurslarından birini almanın birçok yararlarını kendiniz keşfedin Orange County - Costa Mesa da İngilizce Dil Kursları!

Orange County, Kaliforniya – Costa Mesa okulunda farklı dil kursları sunuyor. Okul modern döşenmiş teknik ekipmanlara sahiptir. 


Öğrencilere sunulan erişim imkanları:

-Resepsiyon
-9 geniş sınıf
-Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
-Küçük mutfak
-Öğrenci salonu


Orange County, Kaliforniya daki Okulun Bulunduğu Yer:
Orange County, Kaliforniya dil okulu Amerika nın en güvenli şehirlerden biri olan Costa Mesa da bulunmaktadır. Costa Mesa, Los Angeles şehir merkezinden sadece 45 dakika ve Orange County Kaliforniya Sahil şeridi, Santa Monica, Redondo Beach, Malibu, Hermosa Beach, Beverly Hills, Rodeo Drive, Dodger Stadyumu, Universal Studios, Disneyland, Hollywood, Orange County ve sayısız diğer Güney Kaliforniya gözde mekanları gibi görülmeye değer turistik yerlere daha yakındır.


Orange County, Kaliforniya İngilizce okulunda, Venezualla, Arjantin, Brezilya, Kore, Kolombiya, Almanya, Fransa, Italya, Peru, Rusya, İspanya, Suudi Arabistan, Türkiye nin de dahil olduğu birçok farklı ülkeden öğrencilere de eğitim veriyor.


Orange County, Kaliforniya da Aktiviteler
Orange County, Kaliforniya daki İngilizce okulu size katılmanız ve İngilizcenizi geliştirip kullanmanız için geniş yelpazede eğlence faaliyetleri sunar. Mesela Kaliforniya müzelerini ziyaret edebilir ya da Orange County Tiyatro veya Sinemaya gidebilirsiniz.


4-BOSTON
Boston, Amerika nın en eski ve muhtemelen kültürel olarak en önemli şehridir. Şehir 1630 yılında kurulmuş ve mimarisiyle tarihsel köklerini hala açığa çıkarmaktadır. Boston şehrinin genellikle Amerika dan çok Avrupa şehirlerine benzediği söylenir çünkü burada modern gökdelenlerin yanında hemen hemen 400 yıllık eski kiliseler bulunmaktadır. Boston sadece yapıları ve dönüm noktalarından dolayı tarihsel değildir, aynı zamanda birçok turist Amerikan ihtilal savaşı gibi daha çok tarihsel olayları öğrenmek için de şehri ziyaret eder.

Boston bir çok kişi tarafından ,Amerika nın Atina sı, olarak bilinir çünkü şehrin her tarafında 100 ü aşkın kolej ve üniversite bulunmaktadır. Dünyanın her tarafından gelen öğrenciler ve Amerika nın en elit öğrencilerinden bazıları eğitimlerini ilerletmek için Boston a gelmektedir. Bu parlak zihinler Boston un yerel halkı ile birlikte şehirde karmaşık -fakat genç ve eğlenceli- kültürel atmosferi yaratmaya yardımcı olurlar. Boston ayrıca alışveriş, gezinti ve New England ın midye çorbası gibi geleneksel yemeklerinden zevk almak için harika bir şehirdir.

Boston dil okulunda İngilizce kurslarından birine kayıt yaptırın ve İrlandalı Amerikan kültürünü, benzersiz New England bölgesel yemek yapma stiliyle birlikte şehri keşfedin. Boston ve çevresi eğlenmeniz için en büyük çekiciliği ile size bir çok aktivite sunar. Şehir her zevke uygun bir şeyler mutlaka sunar ve İngilizce öğrenmek için harika bir tercihtir.

Benzersiz New England şehir deneyimini kazanın. Boston dil okulunda her seviyede standart İngilizce kursu sunuyor. Tüm dersler uzman ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülür.


Niçin Boston da İngilizce Kursu Almalısınız?
Boston daki yurtdışı eğitim programlarında özel deneyimler: Boston daki dil kurslarında İngilizceyi ana dili İngilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Zevk alabileceğiniz fırsatların bazıları: yaşam biçimi, kültür, spor, doğa ve macera. Boston Sprachcaffe nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, farklı deneyimler ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Boston daki İngilizce kurslarından herhangi birini almanın birçok yararını kendiniz keşfedin.


Boston daki İngilizce Okulunun İçine Bakış
Boston daki okul farklı tiplerde dil kursları sunuyor. Okul modern döşenmiş teknik ekipmanlara sahiptir. Öğrencilere sunulan erişim imkanları:

-Resepsiyon
-8 geniş sınıf
-Yüksek hızda internet erişimli bilgisayar odası
-Küçük mutfak


Boston daki Okulun Yeri
Tarihi okul binası Boston un kalbi olan şehir merkezine çok yakındır. Metro istasyonu ve Old South Meeting House gibi birçok tarihsel yer sadece yürüme mesafesindedir. Bunun yanında okulun çevresinde öğrencilerin ders sonrası gidebilecekleri bir çok restoran, kafe ve dükkan bulunmaktadır.


Boston daki İngilizce okuluna Venezualla, Arjantin, Brezilya, Kore, Kolombiya, Almanya, Fransa, Italya, Peru, Rusya, İspanya, Suudi Arabistan ve Türkiye nin de dahil olduğu birçok farklı ülkeden öğrenci gelmektedir.


Boston daki Aktiviteler
Boston daki İngilizce okulu öğrencilere İngilizcelerini geliştirip kullanmaları için geniş yelpazede eğlence faaliyetleri sunar. Mesela müzeleri ziyaret edebilir ya da tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz.

bottom of page