5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

LSI

LSI

ABD de İngilizce Eğitimi


Doğu Yakası nda New York un canlılığından Boston un tarihi ihtişamına, Batı Yakasında ise San Diego nun sakin sahillerine ve San Francisco/Berkeley in sunduğu sayısız atraksiyona kadar LSI, ABD de İngilizce öğrenmek için size sayısız seçenek sunuyor.


ABD deki dört dil okulu, Amerika nın en heyecan verici kentlerinin tam kalbinde yer alıyor. Tüm dil merkezleri en yeni dil eğitimi teknolojileri, olağanüstü öğrenci tesisleri ve son derece deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunuyor. Doğu Yakası nda; New York ta MCNY Üniversitesi nin Manhattan kampüsünde tam bir üniversite ortamı sunan okul veya Boston da Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında mükemmel bir konumda yer alan olağanüstü tarihi binayı seçebilirsiniz. Batı Yakası nda ise San Diego da Balboa Parkı na, ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi ne ve büyüleyici San Diego Körfezi ne yürüme mesafesinde olan okul ile prestijli UC Berkeley kampüsüne birkaç dakika uzaklıktaki hareketli öğrenci kenti Berkeley in tam kalbinde yer alan San Francisco/Berkeley dil merkezinden birini tercih edebilirsiniz.


ABD deki tüm dil okulları, bulundukları bölgelerin sahip olduğu tüm güzellikleri yaşayabileceğiniz eğlenceli ve geniş kapsamlı bir sosyal program sunar. New York ta Broadway gösterilerinden Boston da tarihi yürüyüş turlarına, San Diego da sörften San Francisco/Berkeley de Alcatraz ve Sausalito gezilerine kadar, LSI ın sosyal programı ABD deki İngilizce kursunuzu mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

LSI Amerika Dil Okulları;


1- BOSTON

ABD nin en eski kentlerinden Boston, zengin bir kültürel mirasa sahiptir ve ziyaretçilerine yapılacak ve görülecek sayısız aktivite sunar. Güzel Sanatlar Müzesi nden Boston Common da buz patenine, Fenway Park da basketbol maçlarına kadar, Boston un herkese verebileceği bir şey var. Amerika da İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir mekandır.

Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alan LSI Boston, metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakındır. Dil okulu, internet erişimi sunan, bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitiminize yardımcı olmak için mükemmel imkanlar sağlar. Bu tesiste, TOEFL sınavına hazırlık kurslarının yanında daha genel ESL programları da sunar.


2-NEW YORK

LSI New York güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır, ikonik Grand Central istasyonu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış. Okul İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir, One World Trade Center binasına sadece blok uzakta, aşağı Manhattan ın popüler ilçesinde. Dünyanın en muhteşem şehirlerinden birinde bizimle İngilizce dil kursu çalışın.

Dil okulu, Manhattan nın Battery Park ve The Hudson nehrine muazzam manzaraları sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Tesisler bilgisayar laboratuvarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur; ve dinlenmeleri için bir öğrenci salonu. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.


3-SAN DIEGO

Kilometrelerce uzanan altın kumsallara ve Amerika Birleşik Devletleri nin en güzel iklimlerinden birine sahip olan capcanlı ve rengarenk San Diego kenti, California da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir.

Dil okulu, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programı arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı na hazırlık kursları da sunar. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.


4-SAN FRANCISCO/BERKELEY

San Francisco Körfezi kenarında yer alan Berkeley şehri, merkezinde California Üniversitesi kampüsünün bulunduğu cıvıl cıvıl bir öğrenci kentidir ve California da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir merkezdir. Kafeleri, mağazaları, restoranları ve gece hayatı ile capcanlı bir kent olan Berkeley, San Francisco ve Körfez Bölgesi nin geri kalanındaki tüm cazibe merkezlerine kolay erişim imkânı sunar.

LSI San Francisco/Berkeley, Berkeley in tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, Üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer alır. Okulun sunduğu olanaklar arasında, açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur; özetle ABD de İngilizce öğrenirken becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altındadır. Dil okulu resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsiniz. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE ve FCE) na hazırlık kursları ve daha genel İngilizce programlar da sunar.

bottom of page