5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Kaplan Internatıonal Englısh

Kaplan Internatıonal Englısh

Amerika da Dil Kursu

Dünyanın en popüler ülkelerinden birinde, yepyeni bir kültürü keşfederken aynı zamanda İngilizce eğitimi alarak dil becerilerinizi geliştirin. Gideceğiniz şehir ve eğitim seçenekleriniz hakkında daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki Amerika dil okullarından birini seçin veya Amerika da İngilizce kursları hakkında daha fazla bilgi edinin.


-Ülke çapında 20 saygın dil okulundan birinde İngilizce eğitimi alın.
-Büyük bir şehirde mi, sahil kasabasında mı, yoksa bir üniversite kampüsünde mi eğitim alacağınıza siz karar verin.
-Kaplan okulları Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık gibi farklı kurs seçeneklerine sahiptir.
-Amerikalı bir ailenin yanında kalın veya diğer Kaplan öğrencileriyle yurtta kalın.
-Amerika da İngilizce eğitimi almanız için öğrenci vizesi başvurunuzda size destek veriyoruz.


Amerika Dil Okulları Listesi:


1-Boston

Boston, kurulumu 1600 lere dayanan muhteşem tarihiyle özdeşleşen bir şehirdir. Amerikan Devrimi nin doğuş noktasıdır. Bu şehri Doğu Yakası nın en gözde kentlerinden birisi yapan kafelerini, tiyatrolarını, müzelerini ve şehir parklarını keşfederek Freedom Trail de yürüyebilirsiniz. 


Birbirlerine yakın yer alan, yoğun aynı zamanda rahat bir eğitim atmosferine sahip Harvard ve Boston Üniversiteleri geniş bir öğrenci popülasyonuna sahiptir.


-Boston daki Kaplan dil okullarından ilki Harvard meydanında, ikincisi Boston şehir merkezinde, sonuncusu ise Fenway Park tadır.
-4 milyonun üzerindeki şehir nüfusuyla Boston büyük bir şehirdir.
-Konaklama, aile yanında kalma şeklinde ve öğrenci yurtları ile sağlanmaktadır.
-Şehrin etrafını otobüs, tren ve metroyla gezmek oldukça kolaydır.
-Öğrenciler Logan Uluslararası Havalimanına varmalıdır.


2-Chicago

Etkileyici mimariye sahip ve Windy City nin (Rüzgar Şehri) hareketli merkezinin ortasında, Chicago şehir merkezinde eğitim alabilirsiniz. Bu yeni lokasyon, öğrenme ve ders çalışmak için en son teknoloji ile donatılmıştır ve ayrıca çok çeşitli programlar sunmaktadır.


-TOEFL, GMAT ve GRE dahil çeşitli sınav hazırlık kurslarından birini seçin.
-Okulumuz görkemli ve kumsalı olan Michigan gölünün kıyısına yürüme mesafesindedir.
-Özel olarak öğrenciler için oluşturulmuş 2 yurttan birini seçebilirsiniz.


3-Golden West College

Kaliforniya da güzel yerleşim bölgelerinden Irvine şehrinde bulunan Golden West College okulu, öğrencilere kolej kampüsünün rahatlığı ve imkanları ile Los Angeles ın eğlencesini ve heyecanını yaşama imkanı sunuyor. Dünyaca ünlü Orange County i ve Güney Kaliforniya nın öne çıkan diğer özelliklerini keşfedin.


-Upper Intermediate veya daha yüksek seviye İngilizce bilgisine sahip öğrenciler kolejde eğitim görebilirler.
-Golden West, Los Angeles ın heyecanını yaşarken kampüs hayatının da güvenliğini ve rahatını sizlere sunmaktadır.
-Golden West, Kaplan ile okurken kampüs imkanlarından da sonuna kadar faydalanabilirsiniz.


4-Los Angeles

Los Angeles ta yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki; emin olun programınıza sığdıramayacaksınız. Amerika nın nefes kesen uğrak noktalarıyla şehir, dostane atmosferi ve içinizi ısıtan havasıyla sizi etkisi altına alacaktır. Universal Studios ve Disneyland gibi dikkat çekici yerlerin yanı sıra Hollywood, Malibu ve Sunset Boulevard da mutlaka görülmesi gereken muhteşem yerlerdir. Geniş öğrenci nüfusu ise bu şehri, kaçırılmaması gereken canlı ve hayat dolu bir şehir haline getirmiştir.


-Los Angeles taki iki Kaplan okulundan ilki şehir merkezinin yaklaşık 15 km güneydoğusundaki Whittier da, diğeri ise merkezi bir üniversite bölgesi olan Westwood da bulunmaktadır.
-Los Angeles, 15 milyonu aşkın şehir nüfusuyla Amerika nın ikinci, en kalabalık nüfuslu şehridir.
-Konaklama öğrenci evleri, kampüs yurtları ve aile yanında konaklama şeklindedir.
-Los Angeles, gelişmiş tren, otobüs ve metro hattına sahiptir.
-Öğrenciler Los Angeles Uluslararası Havalimanı na gelmelidir (LAX).


5-Miami

Miami de bulunan Kaplan dil okulu öğrencilere sıcak ve güneşli Florida da, South Beach ve Disney World gibi yakın yerlerde eğlence ve aktiviteler ile İngilizce öğrenme şansı sunuyor.


-GMAT, GRE veya TOEFL a hazırlanın ya da esnek uzunluğa sahip kurslarından birini seçin.
-Okul, tenis kortlarına, golf alanlarına ve diğer birçok dış mekan aktivite alanına yakın Coral Gables da yer almaktadır.
-Tek ve iki kişilik odaları olan öğrenci yurtlarını seçebilir ya da aile yanında kalabilirsiniz.


6-New York

Dünyanın en ünlü ve en ironik şehirlerinden biri olan New York; hiç şüphesiz size asla unutamayacağınız bir İngilizce eğitim deneyimi sunacaktır. Dünyanın 80 den fazla birinci kalite müzelerine, 150 tiyatroya, 30 konser alanına, sayısız alışveriş merkezine, restoran ve barlarına ev sahipliği yapan bu şehirde yapmak isteyeceğiniz şeyler asla bitmeyecek. Dünyanın çığır açan kent simgelerinden Özgürlük Anıtı nı görebilir, New York Yankees gibi ünlü takımların maçlarını izleyebilir, şehrin hiç kaybolmayan canlılığıyla mest olabilirsiniz.


-New York ta bulunan 3 okuldan ilki Empire State Binası nda diğeri Central Park civarındaki Midtown da ve sonuncusu ise Manhattan ın kalbinde yer alan Soho semtinde bulunmaktadır.
-New York, 8 milyonu aşkın şehir nüfusu ve 23 milyonun üzerindeki metro nüfusuyla Amerika nın en büyük nüfuslu şehridir.
-Konaklama; öğrenci evleri ve aile yanı konaklama şeklindedir.
-Şehir otobüsleri, trenleri ve metrolarıyla geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


7-Philadelphia

Philadelphia nın merkezinde yer alan dil okulu özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş yepyeni bir binada yer alır. İngilizce yi hızlı ve verimli biçimde öğrenmenizi sağlayacak teknolojik donanıma sahiptir.


-TOEFL, GMAT veya uluslararası öğrenciler için GRE gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz.
-Esnek uzunluğa sahip 3 yoğun İngilizce kursundan birini seçebilir ya da 5, 6 veya 9 aylık programlardan birine dahil olabilirsiniz.
-Philadelphia, canlı sanat ve moda gösterilerinin olduğu orta çaplı tarihi bir şehirdir.


8-Portland

Portland Oregon da yer alan Kaplan dil okulu, güzel dağlar, ormanlar ile çevrili ve Amerika daki en uzun kayak merkezine sahip olan şehir merkezinin tam ortasındadır. Portland, canlı müzikleri, çok sayıda barları ve Amerika daki en düşük yaşam maliyeti olan şehirlerden biri olması sebebiyle popüler ve kozmopolit bir şehirdir.


-Portland okulu sanat galerileri, restoranları ve birçok Portland simgesi ile bilinen Pearl District şehir merkezindedir.
-GMAT, GRE veya TOEFL a hazırlanın ya da esnek uzunluğa sahip kurslarından birini seçin.
-Öğrenci yurdu, tam donanımlı mutfak ve mobilyalı daireler sunmasının yanı sıra hafif raylı tren istasyonuna da kolay erişime sahiptir.


9-San Diego

Şehir merkezindeki San Diego dil okulu özellikle öğrencilerin ihtiyaçlarına göre seçilmiş yeni bir konumdadır ve güzel bir binada son teknolojiye sahip olmasının yanı sıra dersler arasında öğrencilerin kullanmasına için bir bahçeye de sahiptir.


-Çeşitli yoğunluklarda İngilizce kurslarından birini seçin, İş İngilizcenizi geliştirin veya TOEFL sınavına hazırlanın.
-Şehirde vakit geçirmek ve kaldığınız yere rahat dönebilmeniz için merkezi bir konumdadır.
-Yüzme havuzu ve tenis kortu olan öğrenci dairelerinden birini seçebilir ya da yerli ailelerden birinin yanında kalarak San Diego yu daha keşfedebilirsiniz.
-San Diego da 12-17 yaş arası genç öğrencilere yönelik kurslar da sunuluyor.


10-San Francisco

San Francisco, dünyanın en güzel ve sofistike kentlerinden biridir. Kaliforniya nın batı kıyısında yer alan bu şehir, muhteşem iklimi ve büyüleyici manzarasıyla bilinir. Golden Gate Köprüsü ve Alcatras Hapishanesi gibi şehrin simgesi önemli yapıların yanı sıra tiyatrolardan konserlere kadar şehir, zengin bir kültüre sahiptir. Büyük bir şehir olmasına rağmen, San Francisco sonunda size adını ezberletecek kadar özgün bir şehirdir.


-San Francisco daki iki dil okulundan ilki şehir merkezinde, diğeri ise şehre sadece 20 dakika uzaklıkta olan Berkeley in merkezinde yer almaktadır.
-3 milyonu aşkın nüfusuyla büyük bir şehirdir.
-Konaklama, öğrenci yurtları ve aile yanında konaklama şeklindedir.
-San Francisco otobüsleri, trenleri ve tramvaylarıyla gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir.
-Öğrenciler, San Francisco Uluslararası Havalimanı na gelmelidir.


11-Santa Barbara

Ülkenin en güzel plajlarının olduğu Santa Barbara daki dil okulunda yerinizi alın. Cabrillo Bulvarı ndan sadece bir kaç blok ötedeki dil okulunda, isterseniz öğleden sonralarınızı plajda İngilizce pratik yaparak geçirebilirsiniz.


-Farklı yoğunluk seviyelerine sahip genel İngilizce kurslarından birini seçin.
-Dil Okulu, Santa Barbara nın merkezinde, ünlü State Caddesi nden sadece bir kaç adım ötede yer almaktadır.
-Etraftaki popular restoran, kafe ve mağazaların keyfini çıkarın. Okulun konumu Santa Barbara nın en iyi aktivitelerine kolay erişim sağlamaktadır.
-Bu güneşli ve sıcak ortamda Kaliforniya nın rahat yaşam tarzının keyfini çıkarın.


12-Seattle

Seattle, Amerika nın kuzeybatı kısmında çoğunluğun eğlence için gittiği canlı bir şehirdir. Bazı yönlerden tezatlıkların mekanı gibi görülür: Amerika nın grunge ve alternatif rock müzik sahnelerinin doğum yeri olmasına rağmen, Starbucks, Amazon ve Microsoft gibi dev işletmelerin de merkezidir. Farklı kültürlerinin yanı sıra harika kır yürüyüşüyle, dağ kayağının birlikte mümkün olduğu muhteşem manzaralara sahiptir.


-Seattle daki iki okuldan biri Seattle Üniversitesi nin merkezinde diğeri ise Des Moines deki Highline halk eğitim merkezi kampüsündedir.
-Seattle üç buçuk milyonluk kentsel nüfusu ile büyük bir şehirdir.
-Konaklama aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama şeklindedir.
-Seattle etrafında dolaşmanın en iyi yolu otobüs ya da trendir.
-Öğrenciler Seattle/ Tacoma (Sea-Tac) Uluslararası Havalimanına ulaşmalıdır.


13-Washington D.C.

Washington D.C. nin merkezinde yer alan okul sizi D.C. yaşamının ortasına bırakır ve anıtlar, müzeler gibi birçok yere yürüyerek gidebilirsiniz. Bu oldukça küçük ancak çeşitli ve dinamik şehirde İngilizce öğrenin.


-İngilizce kursunuzun yoğunluk düzeyini seçin, iş amaçlı İngilizce ye yoğunlaşın ya da TOEFL, GMAT veya GRE sınavlarına hazırlanın.
-Okuldan sadece 10 dakika yürüme mesafesi uzaklığında öğrenci yurdunda kalın veya yerel ailelerin birinin yanında yaşama fırsatından faydalanın.
-D.C., New York City ve Philadelphia gibi civar şehirlere ulaşım ağlarına sahiptir ve hafta sonları buralarda değerlendirilebilir.

bottom of page