5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page
Amerika.jpg

Amerika Üniversiteleri

AMERİKA DA ÜNİVERSİTE YOLCULUĞUNUZ BİZİMLE BAŞLIYOR..

     

        Amerika’da iyi bir üniversite eğitimi almak doğal olarak tüm dünyadan yüz binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor. Prestijli bir eğitim alıp, geleceğe güvenle bakmak için Amerika’da üniversite eğitimi almak tabi ki iyi bir fikir. Amerika’da üniversite eğitimi almak, profesyonel danışmanlar desteğinde iyi planlanması gereken bir süreçtir. ANGE yurt dışı eğitim olarak bu desteği size en iyi biçimde vereceğimizden emin olabilirsiniz. Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyenlere, Hatay'daki tek resmi temsilcisi olduğumuz ve Amerika'ca bulunan 500'den yükseköğretim kurumu ile olan iş birliğimiz sayesinde, Amerika da üniversite eğitiminiz için sizlere çok pratik çözümler sunmaktayız. Yüzlerce üniversiteyi tüm detaylarıyla inceleyebilir, birbiriyle karşılaştırabilir, araştırmalarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Yaptığınız araştırmanın detaylarını bizlerle görüşerek sağlıklı karar vermeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Yurt dışında okumak için dil bilmiyor olmanız artık bir engel değil!!!

Kolay Kayıt ve Düşük Eğitim Ücreti

AMERİKA'DA ÜNİVERSİTEDE EĞİTİM ALABİLMEMİZ İÇİN SİZE SUNACAĞIMIZ İKİ FARKLI GEÇİŞ YOLU MEVCUTTUR.

Birincisi: Direk Üniversiteye Kayıt Yolu (Şartlı Kabul Sistemi ile Kayıt)

Şartlı Kayıt Nasıl İşliyor; Beraber bir üniversite seçip başvuruda bulunacağız. Eğer üniversite kayıt koşullarını karşılıyorsanız, gerekli İngilizce yeterlilik seviyesini tamamlama koşuluna bağlı olarak şartlı kayıt mektubunuzu getirteceğiz. Akademik amaçlar için İngilizce hazırlık programına kaydınızı sağladıktan sonra -bu hazırlık bitince- hemen ardından Lisans eğitiminize başlayabilirsiniz.

İkincisi: 5 Adımda -Yüksekokul (College) Geçiş Yolu İle- Üniversite Lisans Derecesi Edinmek:

Bir üniversiteye direk kaydolmak yerine neden önce bir Yüksekokul Geçiş Programına kaydolmalısınız?

*Daha düşük eğitim ücreti

*Kayıt koşulları daha kolaydır.

*Daha düşük İngilizce yeterlilik koşulu

*Küçük sınıflar ve daha bireysel bilgi

*En iyi devlet veya özel üniversitelere transfer edilebilen krediler.(4yılın tamamını bir üniversitede okumak yerine 2 yıl College'de okuyarak yukarda bahsettiğimiz avantajlardan sizde faydalanabilirsiniz ve böylelikle tasarruf etmiş olursunuz .

İKİ YILLIĞINA BİR YÜKSEKOKULA GİDİP SONRAKİ 3.YILDA, DÖRT YILLIK BİR DEVLET ÜNİVERSİTESİ VEYA ÖZEL ÜNİVERSİTEYE GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ.BÖYLECE $50,000 A KADAR TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ.

YÜKSEKOKUL GEÇİŞ PROGRAMI İLE ÜNİVERSİTE LİSANS DERECESİ EDİNMEK İÇİN BEŞ ADIM

 

1.ADIM –BAŞVURUN: Öncelikle birlikte yolunuzu planlıyoruz.175 ten fazla Yüksekokuldan oluşan partnerlik ağımızdan seçiminizi yapıyoruz ve başvuru sürecimize başlıyoruz.

2.ADIM—ŞARTLI KAYIT MEKTUBU EDİNİN: Hala kendi ülkenizde iken, size Akademik Amaçlar için İngilizce programını tamamlandıktan sonra, kaydınızın yapılacağını belgeleyen Şartlı Kayıt Mektubunuz gönderilecek.

3.ADIM— İNGİLİZCE EĞİTİM ALIN: Yüksek okulunuzun İngilizce yeterlilik koşulunu karşılamak için Akademik Amaçlar için İngilizce Programınızı başarıyla tamamlayın.

4.ADIM—YÜKSEK OKULA KATILIN: Seçtiğiniz Yüksek okulda ilgili bölümünüzü okuyup Lisans Derecenize yönelik krediler almaya başlayın.

5.ADIM—DÖRT YILLIK BİR KURUMDA LİSANS DERECENİZİ TAMAMLAYIN: Üst sıralarda bulunan bir devlet veya özel üniversiteye geçiş yapın ve Üniversite Lisans Derecesi ile mezun olun. Bu yöntemle $50,000 a kadar tasarruf edebilirsiniz.

RESMİ OLARAK PARTNERLİĞİMİZ BULUNAN ÜNİVERSİTELERDEN BAZILARI: 

bottom of page