5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Almanya Dil Okulları;


1-FRANKFURT

Frankfurt ta doğal ve rahat ortamda Almanca öğrenebilir ve aynı zamanda Alman kültürünü ve yaşam tarzını keşfedebilirsiniz. Frankfurt taki Almanca kurslarına katılın ve Main Nehri kenarındaki bu heyecan verici şehri keşfedin.


İster bilgilerinizi tazelemek ya da ister en baştan bir dili öğrenmek isteyin, Sprachcaffe de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Sizin isteklerinize bağlı olarak kurs ve konaklama sürenizi belirleyebiliriz ve böylece dille ilgili hedeflerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda unutulmaz bir deneyimin keyfiniz çıkarabilirsiniz.


Sprachcaffe Frankfurt dil okulları sizlere farklı kurslar sunmaktadır ve 2 hafta, yaz tatilinizde katılabileceğiniz kurslarından, sınava hazırlık kurslarına kadar bir çok kurs seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi günlük yaşamda pratik yaparken, bu hoş ülkenin insanlarını, yemeklerini, tarih ve sanatını da yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.


Main deki şehir, sizi küçük, tarihi kasabaları ve ekonomi merkezindeki gökdelenleri ile büyüleyecek. Burası Almanca öğrenmek için gerçekten de ideal bir şehir. Frankfurt Dil Okulları her seviyede Almanca kurslar sunmaktadır.


Neden Frankfurt ta Almanca?

Frankfurt Dil Okullarında alacağınız Almanca yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Ana dili Almanca olan, uzman öğretmenlerden Almanca öğrenirken aynı zamanda Avrupa nın en heyecan verici şehirlerinden biri olan Frankfurt u da tanıma fırsatı bulacaksınız. Elma şarabı, peynir ve müzik ve farklı aktivitelerin keyfini çıkarın. Frankfurt taki Almanca dil programı geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve kursa katılarak eşsiz yerler görme, farklı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatını da yakalamış olacaksınız. Frankfurt Hayvanat Bahçesi ni ya da egzotik bitkilerin yer aldığı Palm Garden ı gezebilirsiniz. Frankfurt ta, Sprachcaffe Almanca dil okulunda Almanca kursa katılmanın size sağlayacağı avantajları kendiniz keşfedin!


Frankfurt Almanca Dil Okulunun Donanımı

Dil okulu sizi, derslerden sonra öğrencilerin buluşma noktası haline gelen, hoş kafesinde ağırlamaktan mutluluk duyar. Üst katta okulun modern sınıfları yer almaktadır. Öğrencilerin çoğu Avrupa, Asya ve Güney Amerika nın farklı bölgelerinden gelmektedirler.

Frankfurt taki okul şunları sunar:


-Resepsiyon
-Teraslı, küçük bir kafe
-Yeni, modern ve aydınlık sınıflar


Frankfurt taki Dil Okulunun Yeri

Dil okulu, Sachsenhausen diye bilinen güvenli ve elit bir bölgede yer almaktadır ve şehir merkezine uzak değildir. Yakın civarda hoş kafe, restoran ve mağazaları bulabilirsiniz.


Dil okulu ve cana yakın, bilgili ekibi, öğrencilerin derslerden önce ve sonra dinlenebilecekleri bir teraslı kafeye de sahip olan çok katlı bir binada hizmet vermektedir.


Schweizer Platz metro istasyonu 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir ve buradan şehrin birçok yerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Frankfurt ta Aktiviteler

Dil okulunun Frankfurt taki lokasyonu sayesinde, nehir kenarındaki müzelere beş dakikada ulaşabilirsiniz ve bu müzelerde Frankfurt, Hessen ve Almanya ile ilgili bir çok bilgi edinebilirsiniz. Okulun bulunduğu Sachsenhausen Bölgesi nde ise geleneksel ve hoş barlar, kafe ve restoranlar bulabilirsiniz.


Frankfurt Operası gibi bir çok görülmeye değer yere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Frankfurt un harika ulaşım ağı sayesinde metro ile şehir içinde gezebilir ve trenlerle de Mainz ve Wiesbaden gibi diğer şehirlere kolayca ulaşabilirsiniz.


Yaz aylarında elma şarabını da tadabileceğiniz bir çok sokak festivalleri düzenlenmektedir.


2-DUSSELDORF

Düsseldorf taki Almanca dil okulunda doğal ve rahat ortamda Almanca öğreneceksiniz ve Alman kültür ve mentalitesini yakından tanıyacaksınız. Düsseldorf, Rhine Nehri kenarında kurulmuş, Almanca dil eğitimi için harika bir şehirdir. Sprachcaffe nin Düsseldorf taki Almanca kurslarından birine katılın ve Alman misafirperverliğini keşfedin!


İster daha önce Almanca öğrenmiş olun ya da isterseniz Almanca öğrenmeye başlayın, Düsseldorf taki dil okulunda kendinize uygun bir kurs bulacaksınız. İsteklerinize bağlı olarak kurs ve konaklama türü ve süresini belirlenir.


Düsseldorf taki Almanca dil kursları herkes için bir şeyler sunmaktadır. İster yaz tatiliniz süresince 2 haftalık kurslara ya da isterseniz uzun süreli kurslara katılın. Batı Almanya nın kültürel ve ekonomik merkezi Düsseldorf sizi tarihi kasabası ve Rhine Nehri ile büyüleyecek. Düsseldorf, müzeler ve tiyatrolar da dahil olmak üzere keyfini çıkarabileceğini bir çok görmeye değer yer ve aktiviteler sunmaktadır. Sprachcaffe nin Düsseldorf taki unutulmaz Almanca kurslarından birine katılarak aynı zamanda bu güzel şehri keşfedebilirsiniz!


Neden Düsseldorf ta Almanca?

Düsseldorf taki yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Ana dili Almanca olan öğretmenlerden Almanca öğrenirken, Almanya nın bu hoş, Rhein Nehri kenarındaki şehrini de keşfedebilirsiniz. Şehrin farklılıklarının tadını çıkarın ve ünlü Königsallee i gezin ya da Rhein Nehri kenarındaki bira bahçelerinden birinde bir şeyler içerken dinlenin. Düsseldorf ta katılacağınız Almanca kurs, geleceğinize yapacağınız bir yatırımdır ve aynı zamanda kursa katılarak yeni, eşsiz yerler görebilir, faydalı deneyimler edinebilir ve belki de yeni dostluklar kurabilirsiniz. Tarihi kasabayı, medya limanını gezin ya da Rhein Nehri nde tura katılın! Düsseldorf ta Almanca kursa katılmanın size sağlayacağı faydaları kendiniz keşfedin!


Düsseldorf Almanca Dil Okulunun Donanımı

Düsseldorf taki Almanca dil okulunda yüksek kalitede Almanca derslerinin keyfini çıkarın. Okul Almanca öğrenmenizi hızlandıracak rahat bir ortam sunar ve derslerden sonra da yerel halkla Almanca pratik yapabilirsiniz.


Sınıflar konforlu ve aydınlıktır ayrıca tüm eğitim materyalleri de bulunur.
-Resepsiyon
-Modern sınıflar
-Paylaşımlı ders çalışma odası
-Kafeterya
-Online eğitim merkezi
-İnternet erişimi


Düsseldorf taki Almanca Dil Okulunun Yeri

Düsseldorf ta merkezi bir konuma sahip Almanca dil okul iki binadan oluşmaktadır. Okul şehirdeki en hareketli kısımda yer almasına rağmen, gürültü eğitim atmosferine yansımamaktadır.


Düsseldorf un merkezi ve tarihi bölümü okuldan 10-15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. North Rhine-Westphalia nın güzel başkentinin görmeye değer yerlerine gitmek için toplu taşıma kullanmak en iyi seçenektir.

Düsseldorf, Cologne, Dortmund, Essen, Wuppertal, Duisburg, Born ve daha birçok yakın şehiri gezmeniz için iyi bir başlangıç noktasıdır. Düsseldorf taki Almanca kursunuz süresince buradaki insanları ve kültürü tanıma fırsatını kaçırmayın.


Düsseldorf ta Aktiviteler

Düsseldorf taki Almanca okulu iyi konumu sayesinde Düsseldorf un tarihi ve modern bölümünün keyfini çıkarabilirsiniz. Şık alışveriş caddesi Kö (Chanel, Armani, Jil Sander, Cartier vb. mağazaları ile) okuldan uzak değildir ve şehrin diğer bölümlerine de ulaşım araçlarını kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.


Düsseldorf taki çok sayıda müzeyi gezmenizi tavsiye ediyoruz. Düsseldorf taki Almanca dil okulu öğretmenlerine de Düsseldorf taki aktivitelerle ilgili sorular sorabilirsiniz ve onlardan bilgi alabilirsiniz.

bottom of page