5Q0sCPuhxd8YEPih-Z0D
top of page

Eurocentres

Eurocentres

Almanya da Almanca Dil Okulu


1990 yılında yeniden birleşen bu tarihsel ve zengin kültürlü ulus, romantik peyzaj alanları ve büyüleyici kasabalarıyla ziyaretçilere meraklarının karşılığını vermektedir. Dinamik başkent Berlin hızla değişimler geçirmektedir. Kültür, politika ve sanatın gelişen bir merkezi olarak Berlin, yeni akımlar yayılıp tarih kutlanırken, bunu yaşamak isteyen dünyanın her yerinden insanı cezbeden bir şehirdir.


BERLİN

Doğu ve Batı arasındaki geçiş kapısı. Modaya uygun butiklerin ve yenilikçi sanatın, müziğin, konserlerin ve kültürün dinamik, kozmopolit şehri. 150 den fazla tiyatro, 170 adet müze ve 200 adet sanat galerisi vardır. Sıcak ve kozmopolit halk. Çok çeşitli restoranlar ve barlar. Tarihi anıt heykellerin büyük zıtlıkları. Mükemmel toplu taşıma sistemi.


Okul, Potsdamer Platz ın hemen yakınında, modern bir binada yer almaktadır. Bir multimedya Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar salonu ve 8 aydınlık ve iyi donatılmış sınıf mükemmel bir öğrenme ortamı sunar. Berlin in toplu taşıma hatları tüm önemli yerlere çabuk ve güvenli ulaşım sağlamaktadır.

bottom of page